Zestaw Cambridge Audio EVO 75 + JBL Studio 630

Zestaw stereo składający się z odtwarzacza all in one Cambridge Audio EVO 75 i pary kolumn podstawkowych JBL Studio 630 

  • 14 597,00 zł 12 590,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Prostota spotyka wydajność — Twoje kompletne rozwiązanie audio w jednym pudełku
Oszałamiający dźwięk - czysta esencja ponad 50-letniego know-how hi-fi Zoptymalizowany, aby maksymalnie wykorzystać Twoje ulubione usługi przesyłania strumieniowego Najwyższej jakości materiały, ponadczasowy design Łatwy w konfiguracji, łatwy w użyciu - elegancka aplikacja sterująca i wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości


Dzięki Evo 75 przenieśliśmy przeszłość i teraźniejszość Twojego audio w przyszłość. Dzięki znakomitemu wzmacniaczowi Hypex NCore klasy D i wiodącej w swojej klasie platformie streamingu muzyki StreamMagic na pokładzie - wystarczy dodać głośniki, aby cieszyć się doskonałą jakością dźwięku o wysokiej rozdzielczości z jednego eleganckiego, dyskretnego pudełka. A dzięki zestawowi wejść cyfrowych i analogowych oraz wysokiej jakości przetwornikowi cyfrowo-analogowemu, Evo może być sercem Twojego systemu hi-fi przez długie lata.


Dzięki zestawowi wejść cyfrowych i analogowych, Evo jest gotowy na dodanie ulubionych źródeł i zbudowanie szerszego systemu. Nawet źródła wideo mogą się przyłączyć - wystarczy podłączyć wyjście HDMI ARC telewizora do wejścia ARC Evo. Bez względu na to, skąd pochodzi muzyka, Evo sprawi, że zabrzmi ona najlepiej.

To nie może być prostsze. Podłącz Evo do sieci elektrycznej i podłącz go do głośników. Następnie uruchom ulubiony serwis streamingu muzyki na smartfonie lub tablecie i połącz się z Evo za pomocą aplikacji, Bluetooth lub wbudowanej w Evo obsługi serwisów streamingowych. Wybierz utwór, naciśnij play i dostosuj głośność do swoich upodobań.

Aplikacja StreamMagic zapewnia wszechstronne sterowanie całym systemem Evo oraz dostęp do najpopularniejszych na świecie serwisów muzycznych o najwyższej jakości. Aplikacja jest przejrzysta, logiczna i stabilna - dzięki temu urządzenie Evo wykonuje dokładnie to, czego od niego oczekujesz, szybko i dokładnie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Oczywiście możesz preferować aplikację swojej ulubionej usługi strumieniowego przesyłania muzyki – jeśli tak wolisz, nie ma problemu. Evo będzie tak samo reagował na Twoje polecenia.


Nie ma nic łatwiejszego i prostszego niż strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth. Evo wykorzystuje do tego celu technologię aptX HD Bluetooth - bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe muzyki o wysokiej rozdzielczości z bezbłędną transmisją i niezwykle realistycznym, przekonującym dźwiękiem.

Evo zapewnia bezprzewodową wygodę, jakiej potrzebujesz, bez żadnych kompromisów dźwiękowych.

Uwolnij swoje słuchawki
Poza wyjściem 3,5 mm dla słuchawek, Evo jest również nadajnikiem Bluetooth - więc jeśli wolisz słuchać muzyki na słuchawkach bezprzewodowych, Evo ma wszystko pod kontrolą.

Pełna kontrola
Evo jest intuicyjny i łatwy w obsłudze, bez względu na to czy używasz w pełni funkcjonalnego pilota zdalnego sterowania, prostej i eleganckiej aplikacji sterującej, czy też fizycznych elementów sterujących i dużego, jasnego, szczegółowego wyświetlacza na przedniej ściance urządzenia.

Łatwe umiejscowienie
Mierzący zaledwie 305 mm szerokości Evo zmieści się wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny. Ale dzięki pięknej konstrukcji i ogólnie dobremu wyglądowi, naprawdę zasługuje na centralne miejsce.

 

 

SPECYFIKACJA

MOC WYJŚCIOWA 75 W przy 8 omach
WZMOCNIENIE Klasa D Hypex Ncore®
DAC ESS Sabre ES9016K2M
PASMO PRZENOSZENIA 20Hz – 20kHz +0/-3dB

ANALOGOWE WEJŚCIA AUDIO 1 x RCA
CYFROWE WEJŚCIA AUDIO 1 x optyczny TOSLINK, 1 x koncentryczny S/PDIF, 1 x TV ARC
BLUETOOTH 4.2 A2DP/AVRCP z obsługą kodeków SBC, aptX i aptX HD

ZGODNOŚĆ
Optyczne TOSLINK: tylko 16/24bit 32-96kHz
PCM Koncentryczne S/PDIF: 16/24bit 32-192kHz tylko PCM,
Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP obsługujące aptX HD (24bit 48kHz) UPnP, lokalne nośniki USB, Airplay 2, Chromecast wbudowane, radio internetowe, Spotify Connect, TIDAL, MQA, Qobuz, Roon Ready.

FORMATY AUDIO
ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x256), WMA, MP3, AAC, HE AAC AAC+, OGG Vorbis

WYJŚCIA
Głośniki, słuchawki 3,5 mm, wyjście przedwzmacniacza, wyjście subwoofera, Bluetooth: 4.2 A2DP/AVRCP obsługujący do aptX HD

ETHERNET IEEE 802.3, 10 Base-T lub 100 Base-T
WI-FI Dwuzakresowy 2,4/5 GHz
MAKSYMALNE ZUŻYCIE ENERGII 400W
POBÓR MOCY W TRYBIE CZUWANIA <0,5W
WYMIARY (SZER. X WYS. X GŁ.) 317x89x352mm
WAGA 5,0 kg

 

 

STUDIO 630
Głośniki do użytku domowego

Rozdzielczość HD w klasie dźwięku hi-fi
Jeśli poszukujesz głośników o cechach, które trudno znaleźć w tej kategorii cenowej, mamy dobre wieści. Najnowsza seria JBL Studio 6 obudzi w Tobie głęboko ukrytą miłość do bezkompromisowego brzmienia, membrany basowe i średniotonowe typu PolyPlas dadzą koncertową skalę i bezkompromisową naturalność, a kompresyjne tweetery wspomagane falowodami HDI wypełnią dźwiękowy obraz najdrobniejszymi detalami. Na deser proponujemy nowoczesny design, który cieszy oko i tylko czeka na to, by stać się ozdobą Twojej przestrzeni mieszkalnej. JBL Studio 6 na zawsze odmienią Twój pogląd na sprzęt do słuchania muzyki w domu.

Cechy
• Zaawansowane membrany PolyPlas
• Wysokiej klasy tweetery kompresyjne
• Nowoczesny design i forma
• Falowody High-Definition Imaging

Zalety
Zaawansowane membrany PolyPlas
Dla bezkompromisowych melomanów i kinomanów, którzy poszukując dynamiki i precyzji znanej z doskonale nagłośnionych koncertów lub najlepszych sal kinowych.

Wysokiej klasy tweetery kompresyjne
Dla miłośników niespotykanej w standardowych konstrukcjach głośnikowych klarowności i swobody dźwięku.

Nowoczesny design i forma
Dla estetów pragnących dopełnić eleganckimi obudowami niepowtarzalny wystrój swojego wnętrza mieszkalnego.

Falowody High-Definition Imaging
Dla dźwiękowych purystów, ceniących naturalność brzmienia i ogrom pracy, jaki w nagranie włożyli artyści i dźwiękowcy.

 

Specyfikacja
Dwudrożny monitor podstawkowy z tweeterem kompresyjnym
Mid-woofer PolyPlas 165 mm
Falowód HDI (High Definition Imaging) z 25-mm tweeterem kompresyjnym
Zalecana moc wzmacniacza: 150 W max
Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 40 kHz
Efektywność: 85 dB (1 m, 2.83 V)
Impedancja znamionowa: 6 Ω
Częstotliwość podziału: 1.9 kHz
Typ obudowy: bass-reflex z tunelem tylnym