WiiM Amp Silver wzmacniacz zintegrowany streamer

  • 1 699,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Mały, ale potężny
Umieszczony w eleganckiej aluminiowej obudowie, kompaktowy wzmacniacz WiiM Amp oferuje wszechstronne możliwości umiejscowienia. Wewnątrz, wysokiej jakości komponenty i innowacyjne obwody zapewniają solidne, krystalicznie czyste wzmocnienie. Specjalnie zaprojektowany radiator zapewnia optymalną wydajność termiczną. Nie daj się zwieść kompaktowej konstrukcji - wzmacniacz ma moc 60 W na kanał przy 8 omach i 120 W na kanał przy 4 omach.

Najwyższa jakość dźwięku
Doświadcz dźwięku jak nigdy dotąd dzięki wzmacniaczowi WiiM Amp. Nasze rygorystyczne testy audio wykazały, że zapewnia on oszałamiająco czysty i bogaty dźwięk. Dzięki całkowitym zniekształceniom harmonicznym + szumom (THD+N) wynoszącym zaledwie 0,002% (-93 dB) i 98 dB SNR przy 5 W, jest prawie bezbłędny - co oznacza, że słyszysz muzykę dokładnie tak, jak zamierzał artysta, bez żadnych rozpraszających szumów lub zniekształceń. Niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym słuchaczem, czy audiofilem, wzmacniacz WiiM Amp wyniesie Twoje wrażenia dźwiękowe na nowy poziom.

Przesyłaj strumieniowo wszystko co kochasz
Usprawnij swoją dźwiękową eksplorację dzięki aplikacji WiiM Home. Pożegnaj się z przeskakiwaniem między aplikacjami; ten wszechstronny interfejs łączy Cię z wieloma popularnymi usługami strumieniowania muzyki, takimi jak Spotify, iHeartRadio, Tidal, Amazon Music, Qobuz, Napster, Pandora, TuneIn, Deezer i nie tylko.

Wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki
Opanuj swój świat audio dzięki aplikacji WiiM Home. Streamuj z najlepszych serwisów muzycznych i zarządzaj swoim systemem bez wysiłku, pokój po pokoju. Reguluj głośność, synchronizuj głośniki, zapisuj ulubione, ustawiaj alarmy i dostosowuj ustawienia - wszystko w jednym miejscu. Wolisz swoją ulubioną aplikację muzyczną? Nie ma problemu, odtwarzaj bezpośrednio z niej. Dodatkowo, możesz korzystać z poleceń głosowych bez użycia rąk. Niezależnie od tego, czy korzystasz z Alexy, Asystenta Google, czy Siri, sterowanie odbywa się za pomocą jednego słowa, nawet przy użyciu dołączonego pilota głosowego.

Podłącz dysk USB do wzmacniacza WiiM Amp i przekształć swój dom w osobistą salę koncertową. Strumieniuj swoją cyfrową kolekcję muzyki w jakości studyjnej do wielu urządzeń WiiM w całej przestrzeni. WiiM Amp nie tylko indeksuje twoją bibliotekę muzyczną, ale także służy jako zawsze włączony serwer multimediów, dzięki czemu twoje osobiste utwory są dostępne zawsze i wszędzie w twoim domu.

Odblokuj świat personalizacji dźwięku dzięki wzmacniaczowi WiiM Amp. Wybieraj spośród 24 zaprogramowanych ustawień, dostrajaj za pomocą 10-pasmowego korektora graficznego lub zanurz się głęboko w 4-pasmowym korektorze parametrycznym - wszystko to jest łatwo dostępne w aplikacji. Dodatkowo, możesz cieszyć się swobodą ustawiania niezależnych profili EQ dla każdego źródła wejściowego, czy to HDMI, optycznego, liniowego, BT czy sieciowego. Stwórz swój idealny krajobraz audio, pokój po pokoju, źródło po źródle.

Podnieś poziom rozrywki bez wysiłku dzięki portowi HDMI ARC wzmacniacza WiiM Amp. Podłącz telewizor i zanurz się w bogatym dźwięku stereo podczas oglądania programów, filmów i gier wideo. Masz ochotę na więcej mocy? Wystarczy dodać aktywny subwoofer, aby dźwięk osiągnął kinowy poziom.

Specyfikacja

Moc 60 W/kanał przy 8 omach
120 W/kanał przy 4 omach
Wyjście głośnikowe
Dźwięk stereo lub dual mono
Formaty audio kina domowego Stereo PCM (Dolby Digital i DTS nie są obsługiwane)
Wejście audio HDMI Arc, optyczne, liniowe
Wyjście audio Pasywny terminal głośnikowy
Wyjście subwoofera
Jakość wyjścia audio SNR - 98 dB
THD+N - 0,002% (-92 dB)
Format audio MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, AIFF, WAV, WMA, OGG
EQ Preset, 10-pasmowy korektor graficzny, 4-pasmowy korektor parametryczny
Wyjście subwoofera Automatyczne wykrywanie włożonego kabla, zwrotnica 30-200 Hz regulowana przez użytkownika
Zasilanie 100-240 V 50/60 Hz AC
Sieć IEEE 802.11 b/g/n/ac Dual band, 10/100 Mbps LAN
Bluetooth BT 5.1
A2DP Sink i Source, AVRCP
BLE HID
Obsługiwany protokół przesyłania strumieniowego: AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect, TIDAL Connect, Alexa Cast, DLNA

Kolory gwiezdna szarość, srebrny
Aluminiowe wykończenie