JBL L75 ms soundbar - sieciowy system muzyczny z HDMI WiFi i wyjściem na subwoofer L75MS

System muzyczny JBL L75ms z Airplay , Chreomecast i Bluetooth

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 990,00 zł brutto
  • 3 549,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

System muzyczny JBL L75ms jest przeznaczony dla entuzjastów, którzy szukają łatwiejszego sposobu słuchania swojej kolekcji muzycznej bez poświęcania wydajności akustycznej. Jako nowoczesne przeobrażenie tradycyjnego systemu Hi-Fi, L75ms czerpie inspirację z serii JBL Classic, z którą dzieli obudowę z forniru z drewna orzechowego i czarną kratkę piankową Quadrex. Za tym wyglądem retro kryje się całkowicie nowoczesna technologia akustyczna, w tym możliwość odtwarzania dźwięku o wysokiej rozdzielczości oraz bogactwo połączeń przewodowych i bezprzewodowych. Dzięki niesamowitemu połączeniu stylu, rozmiaru i wydajności nie ma po prostu nic lepszego od systemu muzycznego L75ms.

Zintegrowany mechanizm przesyłania strumieniowego zapewnia zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe funkcje audio przez sieć Ethernet, wbudowany Google Chromecast, Apple AirPlay 2 i dźwięk Bluetooth. 32-bitowy/192kHz przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej rozdzielczości zapewnia najwyższą wierność ulubionej muzyki. Oprócz wysokiej jakości bezprzewodowego dźwięku, L75ms zapewnia szereg połączeń dla źródeł fizycznych, w tym przedwzmacniacz gramofonowy (MM), wejście HDMI ARC i wejście analogowe 3,5 mm.

Zaprojektowany i skonstruowany w Harman Center of Acoustics Excellence w Northridge w Kalifornii, L75ms wykorzystuje 75-letnie projekty głośników JBL, aby zapewnić naprawdę wyjątkowy dźwięk, przewyższając przy tym większość tradycyjnych systemów hi-fi. Dzięki niesamowitemu połączeniu stylu, rozmiaru i wydajności nie ma po prostu nic lepszego od systemu muzycznego L75ms.

Ogólne dane techniczne

Przetworniki : 2 głośniki niskotonowe 5,25" (130 mm) z membraną Pure Pulp
                    2 głośniki wysokotonowe 1” (25 mm) z aluminiową kopułką i falowodami
                       głośnik średniotonowy 4” (100 mm)
Moc wzmacniacza 125 W RMS na głośnik niskotonowy, 25 W RMS na głośnik wysokotonowy, 50 W RMS dla głośnika średniotonowego

Całkowita moc systemu 350 W RMS
Wejścia bezprzewodowe Przesyłanie strumieniowe Wi-Fi, Bluetooth 4.2
Przetwornik cyfrowo-analogowy 32-bity/192 kHz
Pasmo przenoszenia 45 Hz - 25 kHz (-6 dB)
Maksymalny SPL 106 dB @ 1m
Wyjście subwoofera 2 V RMS z automatycznym wykrywaniem/włączaniem HPF
Wymiary z kratką 216 mm x 790 mm x 287 mm
Waga produktu 15,9 kg