Soundbar JBL Bar 2.1 Deep Bass

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny
  • 1 575,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

JBL Bar 2.1 Deep Bass to doskonałe brzmienie z potężnym, porywającym basem. Salon w prosty sposób może zmienić się w salę kinową czy stadion. Pomimo niewielkich rozmiarów JBL Bar 2.1 zapewnia 300 Wat niesamowitego rozpoznawalnego brzmienia JBL. Telewizor łączy się z soundbarem tylko jednym przewodem – optycznym lub HDMI. Muzykę można dodatkowo strumieniować z telefonu za pomocą wbudowanego Bluetooth. Dolby Digital i JBL Surround Sound zapewniają kinowe wrażenia, dzięki czemu wszystkie oglądane programy czy słuchana muzyka stają się bardziej epickie, ekscytujące i potężniejsze. Dźwięk staje się jeszcze głębszy dzięki 6,5-calowemu subwooferowi bezprzewodowemu.

 

Moc, której potrzebujesz
Wypełnij swój salon dźwiękiem. Imponujące 300 W mocy daje Ci pełną kontrolę. Twoje filmy i muzyka nigdy nie brzmiały tak dobrze.


Otocz się dźwiękiem
Dźwięk przestrzenny JBL natychmiast zwiększa dynamikę filmów, transmisji sportowych czy teledysków. Ulepsz swoje doznania immersyjnego dźwięku z telewizora bez dodatkowych przewodów czy głośników.

Basy ponad wszystko
Po co masz słuchać basów, jeśli możesz ich po prostu doświadczyć? Subwoofer bezprzewodowy 6,5" wytwarza głęboki, ekscytujący dźwięk.

Seans kinowy bez wstawania z sofy
Przygotuj popcorn. Zintegrowana technologia Dolby Digital zapewnia autentyczne doznania dźwięku kinowego w domu.

Strumieniuj wszystko
Nie masz ochoty na film? Żaden problem. Dzięki technologii JBL Bar 2.1 Deep Bass możesz cieszyć się także muzyką bezprzewodową przez Bluetooth ze smartfona lub tabletu.

Nawiąż połączenie
Korzystanie z technologii dźwięku przestrzennego JBL nie może być łatwiejsze. Połączenie za pomocą kabla optycznego lub HDMI jest proste w użyciu i konfiguracji.

Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia 40 Hz - 20 kHz
Łączna moc wyjścia głośnika (maks. przy THD 1%) 300 W
Moc wyjścia (maks. przy THD 1%): 2 x 50 W (soundbar); 200 W (subwoofer)
Przetwornik 4 x głośniki typu racetrack + 2 x 1" tweeter (soundbar); 6,5" (subwoofer)
Wersja Bluetooth 4.2
Profil Bluetooth A2DP V1.3, AVRCP V1.5
Wyjście HDMI Video (z obsługą zwrotnego kanału audio) 1
Wersja HDMI 1.4
Wejścia audio 1 optyczne, Bluetooth, USB (odtwarzanie z dysku USB jest dostępne tylko w wersji amerykańskiej. W przypadku innych wersji port USB służy tylko do serwisowania urządzenia).
Tryb gotowości soundbaru i subwoofera <0,5 W
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 965 x 58 x 85 (mm) (soundbar)
240 x 240 x 379 (mm) (subwoofer)
Masa 2,16 kg (soundbar); 5,67 kg (subwoofer)