SONOS PLAY:5 - Bezprzewodowy odtwarzacz - głośnik strefowy multiroom Outlet

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: SONOS
  • Dostępność: dostępny

  • 1 199,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Egzemplarz poekspozycyjny.

Sonos PLAY 5


Wyrafinowane możliwości obcowania w ideałem w klasie dźwięku oraz design dają Sonos Play 5 pierwsze miejsce w swojej klasie. Jest to interesująca koncepcja odtwarzacza, który charakteryzuje się posiadaniem aż pięciu różnorodnych głośników, pięciu różnorodnych przetworników, potrzebnych do osiągnięcia takich jakości dźwięków urządzenia.

Dwa wysokotonowe przetworniki łączące się z dwoma średniotonowymi oraz opierające się na niskotonowym wooferze stanowią podstawę, dzięki której wszystkie rodzaje muzyki oraz każdy rodzaj dźwięku pozostaje nieskazitelny i przejrzysty.

Jako odtwarzacz Sonos Play 5 doskonale odczytuje większość formatów zapisu dźwiękowego, jak MP3, WMA, AAC (MPEG4), Ogg Vorbis, Audible, Apple Lossless, Flac WAV, AIFF. Pozwala zatem na pełne wykorzystywanie jednostki w prezentowaniu odmiennych barw dźwięku z posiadanych katalogów muzycznych, ale także zasobów internetowych.

Wykorzystana tutaj technologia pozwala na internetowe i bezprzewodowe korzystanie z plików muzycznych oraz pobieranie zapisów muzycznych z różnorodnych stron internetowych.

Sonos Play 5 pozwala na zachowanie najlepszych parametrów jakości przekazu dźwięku. Wykorzystany system bezprzewodowy SonosNet™2.0 o topologii typu MESH sprawia, że możemy się cieszyć doskonałą jakością akustyki w całym domu.

Produkt posiada również standardowe funkcje odtwarzacza, jak regulacja głośności, gniazdo słuchawkowe, czy wejścia liniowe audio.

Całość wykonana jest w klasycznym stylu, z nutką mody 70-tych lat XX wieku.Sonos PLAY:5 (poprzednio znany pod nazwą ZonePlayer S5)

Sterowanie za pośrednictwem Twojego telefonu iPhone, odtwarzacza iPod touch telefonu komórkowego z systemem Android (wersja 2.1 lub nowsza).  
Jeśli zechcesz sterować Twoim PLAY:5 - po prostu sięgnij do kieszeni po swój telefon iPhone lub odtwarzacz iPod touch. Darmowa aplikacja Sonos Controlled do telefonu iPhone (dostępna w sklepie internetowym iTunes App Store) pozwala na dostęp do utworów i stacji radiowych, wybieranie muzyki i sterownie głośnością w dowolnej liczbie pomieszczeń. A ponieważ iPhone steruje muzyką, ale nie jest jej źródłem, nadejście smsa lub rozmowa telefoniczna nie przerywa odtwarzania muzyki. Oznacza to również, że możesz trzymać swojego iPhone’a w kieszeni, a nie w stacji dokującej. W komplecie z PLAY:5 otrzymasz również bezpłatne oprogramowanie Sonos Controller do komputera Mac lub PC. Możesz także pozwolić innej osobie w Twoim domu na sterowanie systemem przy użyciu dedykowanego pilota Sonos Controller 200 (sprzedawany oddzielnie).

 

Prosta instalacja i rozszerzenie systemu

Instalacja Twojego PLAY:5 jest niezwykle łatwa – po prostu podłącz PLAY:5 do kontaktu. Nie jest wymagana fachowa wiedza techniczna ani doświadczenie w podłączaniu przewodów. Wszystko, czego potrzebujesz, żeby zacząć słuchać muzyki, to szybkie łącze internetowe i router. Jeden odtwarzacz ZonePlayer lub wzmacniacz sygnału ZoneBridge™ musi być podłączony do routera, a wszystkie pozostałe urządzenia Sonos będą działać bezprzewodowo. Następnie możesz dodać kolejne odtwarzacze PLAY:5 w innych pomieszczeniach, bez stosowania dodatkowych kabli.

 
ZonePlayer - PLAY:5 DEMO
Połączenie z Internetem zapewniające dostęp do nieograniczonych zasobów muzycznych

Po podłączeniu PLAY:5 do Internetu możesz słuchać znacznie większych zasobów muzycznych, niż przy użyciu stacji dokującej, która odtwarza tylko utwory z twojego iPoda. PLAY:5 oferuje natychmiastowy dostęp do świata muzyki obejmujący 25 tysięcy bezpłatnych internetowych stacji radiowych, audycji i podcastów, zaprogramowanych w pamięci urządzenia. Sonos współpracuje płynnie z najpopularniejszymi serwisami muzycznymi zapewniając dostęp do milionów piosenek i stacji z serwisów takich jak Last.fm, Napster i Deezer bez użycia komputera.
Imponujące, wypełniające cały pokój brzmienie

 
  PLAY:5  posiada system głośnikowy wyposażony w 5 przetworników oferujący „duże” brzmienie wypełniające muzyką cały pokój. Sonos zaprojektował unikalną, w pełni cyfrową architekturę dźwiękową PLAY:5 dla zapewnienia precyzyjnej reprodukcji dźwięku. PLAY:5 posiada dwa przetworniki wysokotonowe, średniotonowe i wbudowany pojedynczy subwoofer. Każdy z tych przetworników jest indywidualnie zasilany przez dedykowany wzmacniacz cyfrowy, a jego charakterystyka jest zoptymalizowana tak, aby zapewnić wypełniający pomieszczenie dźwięk o gładkiej równowadze tonalnej i głębokim basie. Ustawienia wszystkich filtrów, sterowanie poziomem tonów niskich i wysokich, aktywna korekcja graficzna i korekcja przesunięcia czasowego – wszystkie te regulacje dokonywane są w pełni cyfrowo przez najnowocześniejsze układy DSP, a więc nie ma mowy o żadnych stratach jakości ani dynamiki dźwięku.


    Crossfading:
    Tworzy płynne przejście pomiędzy piosenkami
    PLAY:5 stereo pair setting:
    Użyj 2 szt S5s w tym samym pokoju. Jeden jako lewy kanał drugi jako prawy kanał
    Ponad 100,000 stacji radiowych & podkastów:
    Ciesz się radiem z całego świata w każdym pokoju.
    New alarm settings:
    Ustaw różne alarmy w różnych pokojach w każdym dniu inaczej.