Pioneer SPH-DA250 DAB ( sph da 250 dab ) radio samochodowe 2 din Android Auto Apple Carplay

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PIONEER
  • Dostępność: chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę

  • Historia ceny
  • 1 799,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Radio odtwarzacz samochodowy multimedialny ( stacja multimedialna ) do montażu 2 DIN z pojemnościowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,8 cala i możliwością łatwego podłączenia smartfona poprzez kabel USB. Wyposażony w obsługę funkcji Apple CarPlay, Android Auto, WebLink oraz aplikacji Waze (przez Android Auto lub Apple CarPlay), moduł Bluetooth, radio cyfrowe DAB/DAB+, 13-pasmowy korektor graficzny oraz zaawansowane funkcje audio. Pozwala uzyskać najwyższą jakość dźwięku.

Umożliwia on podłączenie do kompatybilnego telefonu iPhone lub Android za pomocą przewodu USB, co pozwala na wygodne i bezpieczne sterowanie funkcjami Apple CarPlay, Android Auto, WebLink i aplikacją Waze (przez Android Auto lub Apple CarPlay) z deski rozdzielczej. Odtwarza radiostacje cyfrowe DAB/DAB+ oraz treści audio/wideo z urządzeń USB.

 

Ponadto ten odtwarzacz samochodowy obsługuje technologię Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki oraz wykonywanie połączeń w trybie głośnomówiącym.

 

Jakość dźwięku można dodatkowo poprawić za pomocą wysokiej klasy funkcji audio: 13-pasmowy korektor graficzny oraz funkcje automatycznego equalizera i regulacji przesunięć czasowych umożliwiają dostosowanie ustawień dźwięku do własnych preferencji.

dane techniczne i funkcje:

CarPlayTo bezpieczniejszy i wygodniejszy sposób obsługi smartfona iPhone® w samochodzie. Funkcja Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’ów na wygodne prowadzenie połączeń, korzystanie z map, słuchanie muzyki i odbieranie wiadomości. Wystarczy jedno dotknięcie lub wypowiedzenie odpowiedniej komendy. Funkcja Apple CarPlay jest dostępna w modelach iPhone 5 i nowszych, wyposażonych w najnowszą wersję systemu iOS.
Android Auto
Android AutoPozwala korzystać w samochodzie z funkcji systemu Android w sposób umożliwiający komfortową jazdę oraz automatycznie wyświetla przydatne informacje i organizuje je w czytelne zakładki, które pojawiają się zgodnie z potrzebami użytkownika. Działanie systemu nie rozprasza uwagi i pozwala skupić się na drodze. Funkcja Android Auto współpracuje z telefonami opartymi na systemie Android 5.0 (Lollipop) lub nowszym. Funkcja ta może nie być dostępna na niektórych urządzeniach oraz nie jest dostępna w niektórych krajach i regionach.
WebLink
WebLinkNowa funkcja WebLink rozbudowuje samochodowy system rozrywki o obsługę aplikacji. Umożliwia odtwarzanie własnej muzyki, filmów i innych treści przechowywanych w telefonie / tablet lub w serwisach opartych na chmurze.
DAB+
DAB+Dzięki wbudowanemu tunerowi radia cyfrowego można słuchać swoich ulubionych stacji radiowych w krystalicznie czystej cyfrowej jakości dźwięku.
Certyfikacja Digital Radio Tick Mark
Certyfikacja Digital Radio Tick MarkProducenci radioodbiorników muszą spełniać minimalne wymagania i musi to zostać potwierdzone niezależnymi badaniami. Wszystkie produkty Pioneer, które korzystają z Digital Radio Tick Mark, zostały niezależnie przetestowane i zatwierdzone, co daje całkowitą pewność przy ich zakupie.
Bluetooth<sup>®</sup>
Bluetooth®Wbudowany moduł Bluetooth (HFP) umożliwia przestrzeganie miejscowych przepisów ruchu drogowego. Tryb głośnomówiący, bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku (A2DP) z możliwością wyszukiwania wykonawcy, albumu i utworu, proste parowanie i sterowanie muzyką (AVRCP) – technologia Bluetooth® sprawiła, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza i wygodniejsza.
6.8
6.8" Capacitive TouchscreenCałkowicie płaski ekran dotykowy umożliwia wygodną i precyzyjną obsługę gestów wielodotykowych, takich jak przybliżanie, przeciąganie i przewijanie.
Mechafree
MechafreeProdukt zaprojektowano z myślą o nowoczesnych, cyfrowych formatach muzyki.
Współpracuje z urządzeniami iPod/iPhone
Współpracuje z urządzeniami iPod/iPhoneSterowanie, ładowanie i odtwarzanie multimediów zapisanych na urządzeniu iPod/iPhone możliwe jest za pośrednictwem opcjonalnego kabla (sprzedawanego oddzielnie). Funkcja ta jest uzależniona od posiadanego urządzenia z systemem iOS. Informacje na temat utworu, wykonawcy i albumu wyświetlane są w elegancki sposób na ekranie dotykowym.
Works with Android
Works with AndroidUmożliwia podłączenie i odtwarzanie muzyki zapisanej na swoim urządzeniu bez konieczności instalowania aplikacji.
USB
USBPrzy pomocy kabla USB można podłączyć dowolne urządzenie w celu jego naładowania lub z myślą o czystym i wyraźnym brzmieniu muzyki.
Dual Camera Input (N)
Dual Camera Input (N)Dwa wejścia kamery pozwalają dodać rejestrator jazdy oraz kamerę cofania, a tym samym zwiększyć widoczność do przodu i do tyłu oraz ułatwić holowanie i parkowanie.
Spotify
SpotifyDzięki aplikacji Spotify wystarczy podłączyć swój smartfon i wygodnie przeglądać ulubione playlisty, albumy, utwory i wykonawców z poziomu radioodtwarzacza.
Waze
WazeWaze to społecznościowa aplikacja z nawigacją GPS, oferująca dostęp do map, aktualnych danych na temat ruchu drogowego oraz innych informacji wyświetlanych na dużym ekranie urządzenia multimedialnego kompatybilnego z systemem Pioneer.
FLAC
FLACOdtwarzanie plików dźwiękowych w bezstratnym formacie FLAC pozwala słuchać w samochodzie muzyki w jakości CD, bez konieczności konwertowania plików.
13-pasmowy korektor dźwięku
13-pasmowy korektor dźwiękuUmożliwia precyzyjne dostosowanie charakterystyki odtwarzanego dźwięku do własnych potrzeb.
Podświetlenie
PodświetleniePonad 210 000 barw i ich niezliczone kombinacje pozwalają dopasować podświetlenie wyświetlacza i przycisków do oświetlenia wewnątrz pojazdu.
 

dane techniczne :

główne funkcje

CarPlay  
Apple CarPlay Connection Połączenie USB
Android Auto  
WebLink  
DAB+  
Certyfikacja Digital Radio Tick Mark  
Bluetooth®  
Mechafree  
USB  
Dual Camera Input (N)  
Spotify Przez Android Auto lub Apple CarPlay
Waze Przez Android Auto lub Apple CarPlay
FM Radio  
Camera Input (N) Tak
Ekran Pojemnościowy ekran dotykowy 6,8″
Odtwarzanie • iPod, iPhone, smartfon z systemem Android
• Odtwarzanie przez Bluetooth

Z USB:
• Pliki dźwiękowe MP3, WMA, AAC, WAV i FLAC
• Pliki wideo H.264, MKV, FLV i MPEG-4 w rozdzielczości Full HD
• Pliki wideo MPEG-2, DivX
• Pliki obrazów JPEG
Regulowane podświetlenie przycisków i wyświetlacza  
Typ instalacji 2-DIN
AKCESORIA W zestawie:
• 1 przedłużacz USB
• 1 mikrofon do połączeń w trybie głośnomówiącym

Opcjonalnie:
• CA-AN-DAB.001 (antena DAB)
• CA-IU.52C (kabel USB–Lightning)
• CD-MC20 (mikrofon Auto EQ)
• ND-BC8 (kamera cofania)
• CD-R33 (pilot bezprzewodowy)
USB Tylne gniazdo USB (1 A)

funkcje wyświetlacza

6.8" Capacitive Touchscreen  
Podświetlenie Tak

Kompatybilność z urządzeniami firmy Apple

Współpracuje z urządzeniami iPod/iPhone  
Siri Eyes Free  
Works with iPhone  

Kompatybilność z systemem operacyjnym Android

Works with Android  

Audio

FLAC  
13-pasmowy korektor dźwięku  
MOSFET 50 W x 4 Amplifier  
Korektor graficzny 13-pasmowy
3-Way Network Mode  
Pozycja odsłuchu  
Auto EQ (Equaliser)  
Automatyczna korekcja czasowa  
Filtr górnoprzepustowy  
Filtr dolnoprzepustowy  
Subwoofer Control  
Wyjścia RCA pre-out 3 (przód, tył, subwoofer)
High Voltage Output (4Volt)  
Advanced Sound Retriever  

funkcje radia

DAB/DAB+ Functions Tak
RDS FM Radio  

Bluetooth

System głośnomówiący do rozmów telefonicznych (hands free)  
Dodatkowe funkcje Bluetooth • Przesyłanie strumieniowe dźwięku
• Automatyczny transfer książki telefonicznej (5 × 1 000 kontaktów)
• Stałe podłączenie 2 telefonów
• Autoparowanie przez USB
Zgodność HFP/A2DP/SPP
Pioneer Bluetooth  

Podłączenia

Aux-in 1 tylne wejście AV AUX
Wejście RCA AV 2
Tylne wyjście RCA AV  
Przygotowany do obsługi przewodowego pilota zdalnego sterowania  
Złącze ISO  
Wyjście wysokiego napięcia 4V