Klipsch R-50PM kolumny aktywne z Bluetooth para

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KLIPSCH
  • Dostępność: dostępny

  • 2 399,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

WYJĄTKOWY GŁOŚNIK TUBOWY - DŹWIĘK WYPEŁNIAJĄCY CAŁE POMIESZCZENIE
Doświadcz szerszej sceny dźwiękowej z naszym wyjątkowym głośnikiem tubowym Tractrix® 90° x 90°, który zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku, nawet przy dużej głośności. Powiedz swoim sąsiadom, że nie jest nam przykro.

ODTWARZAJ CO CHCESZ
Gry w 4K. Ekscytująca TV. Najlepsza nowa muzyka. R-50PM łatwo łączy się ze wszystkimi ulubionymi urządzeniami dzięki zintegrowanemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu, technologii bezprzewodowej Bluetooth®, cyfrowemu wejściu optycznemu oraz analogowemu wejściu RCA i USB.

GŁĘBOKI BAS BEZ SUBWOOFERA
R-50PM tworzy dynamiczny korektor basów, zanurzając słuchacza w niesamowitej akustyce niezależnie od poziomu głośności. Konstrukcja wykorzystująca poszerzoną głębokość obudowy pozwala uzyskać cieplejsze basy i bardziej uderzający dźwięk - subwoofer nie będzie Ci potrzebny. (Jednak jeśli chcesz uzyskać więcej basu, skorzystaj z wyjścia sub-out dla bezproblemowej integracji.)

NIESAMOWITA AKUSTYKA - NIEWIELKIE ROZMIARY
Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wydajności systemu i wyeliminowaniu potrzeby zewnętrznego wzmocnienia, dzięki czemu amplituner audio-wideo nie będzie potrzebny. Te aktywne monitory zmieszczą się na półce z książkami i na biurku komputerowym, dopełnią zestaw do gier lub domowe centrum rozrywki. Oszczędzaj przestrzeń bez utraty jakości dźwięku.

MIEDZIANE MEMBRANY TCP GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO
Wykonane w technologii TCP (Thermoformed Crystalline Polymer) głośniki niskotonowe wykorzystują stożki o bardziej stromym kącie, co pozwala na uzyskanie płynniejszej odpowiedzi w zakresie niskich częstotliwości oraz lepszą dokładność i transparentność. Niskoprofilowe magnetyczne maskownice pozwalają na łatwą zmianę charakteru - od eleganckiej czerni po oszałamiającą miedź.


Specyfikacja
Głośnik niskotonowy
5.25" (13,3 cm), membrana TCP w kolorze miedzi
Głośnik wysokotonowy
1" (2,54 cm) aluminiowy LTS w tubie Tractrix® 90° x 90°
Konstrukcja bass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała 120W (RMS), 240W (szczytowa)
Pasmo przenoszenia 55 Hz - 20 kHz
Skuteczność 104 dB

Wejścia
bezprzewodowa technologia Bluetooth®,
Phono/Liniowe analog (przełącznik i uziemienie),
3.5 mm analog mini jack,
cyfrowy USB ,cyfrowy optyczny
Wersja bluetooth 4.0
Zasięg działania [m] do 10
Wyjścia
RCA Sub (do subwoofera aktywnego)
Akcesoria
Pilot zdalnego sterowania + 2 baterie AAA, 4 m przewód głośnikowy z lutowanymi końcówkami, 2 m przewód zasilający, 2 m kabel USB typ A - B
Waga 11.2 kg
Wymiary 35.6 x 17.8 x 27.4 cm