KEF Kube 12b subwoofer aktywny z przetwornikiem basowym 12-cali

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KEF
  • Dostępność: dostępny
  • 3 199,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Aktywny subwoofer z 12-calowym przetwornikiem basowym
Kube12b został zaprojektowany, aby zapewnić najgłębszy bas w muzyce i filmach, jeśli chcesz poczuć ruch ziemi, nie szukaj dalej.

Idealny do tworzenia głębokiego i czystego basu w dużych pomieszczeniach. Kube 12b ma 300-watowy wzmacniacz klasy D i duży 12-calowy przetwornik, a także technologię iBX, która dynamicznie zwiększa głębię basów.

Kube 12b bez wysiłku wyzwala wybuchową moc. Technologia iBX dynamicznie rozszerza głębię basów, a wyjątkowa zdolność KEF do projektowania, budowania i integracji przetwornika we własnym zakresie przenosi optymalizację na zupełnie nowy poziom. Dostarczanie wciągającej muzyki i dźwięku kina domowego, które przenoszą Cię w samo serce występu.

Subwoofery Kube oferują niezrównaną elastyczność konfiguracji. Szereg wejść LFE, liniowych i głośnikowych, wybór fazy i ustawienia EQ kontrolowane przez DSP pomagają uzyskać to, co najlepsze z Kube. Ustaw go w dogodnej pozycji, dopasuj do dowolnego głównego głośnika lub typu systemu muzycznego i zacznij odkrywać nowe głębiny dźwięku.

Dane techniczna

Pasmo przenoszenia 22 Hz - 140 Hz (± 3dB)
Filtr 40 Hz - 140 Hz i LFE
Moc wzmacniacza 300 W RMS
Typ wzmacniacza Wbudowana klasa D.
Przetwornik 1 x 300 mm (12 cali)
Wymiary (z panelem tylnym i nóżkami / wys. x szer.x gł.) 410 x 393 x 410 mm
Waga 20,6 kg