JBL Stage 800 BA

  • 769,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Kompaktowa aktywna skrzynia basowa JBL Stage 800 BA

 

JBL Stage 800 BA to kompaktowa aktywna skrzynia basowa zapewniająca dużą moc w połączeniu z niewielkich rozmiarów obudową z portem szczelinowym. Skrzynia JBL Stage 800 BA mierzy mniej niż metr sześcienny i zapewnia imponującą wydajność. Wewnątrz obudowy znajduje się wzmacniacz o mocy 100 W RMS (200 W mocy szytowej) pracujący w klasie D i 8" (200 mm) głośnik. Subwoofer i wzmacniacz zostały zaprojektowane jako system w celu zapewnienia doskonałego basu bez zniekształceń, nawet przy wysokich poziomach głośności. Sztywny i lekki głośnik niskotonowy z polipropylenu zapewnia subtelne uderzenie i klarowność basu JBL zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Kontrola niskich tonów Bass EQ ze wzmocnieniem nawet o 9 dB. Logotyp JBL wytłoczony na głośniku i wyszyty na obudowie.

Obudowa skrzyni JBL Stage 800 BA została zaprojektowana tak, żeby uzyskać najlepszy rezultat brzmienia. Wykonano ją z płyty MDF, żeby zminimalizować rezonans oraz niepożądane dźwięki. Lekka, ale sztywna wykonana z polipropylenu membrana woofera dostarcza czyste brzmienie oraz nadzwyczajną wytrzymałość. A wszystko to w przystępnej cenie!

Już na etapie projektowania głośniki JBL poddawane są rygorystycznym testom, by produkt końcowy był perfekcyjny w każdym calu. JBL Stage 800 BA poddawana była działaniom laserów, zamrażana, poddawana wstrząsom, działaniu bardzo wysokich temperatur czy światła ultrafioletowego, a także pracowała na najwyższym poziomie głośności przez wiele dni. Wszystko to, by zapewnić niezawodność ich użytkowania.

 

Specyfikacja techniczna:

Moc: 100 W RMS; 200 W szczytowa
Pasmo przenoszenia: 30 Hz – 200 Hz
Bezpiecznik: 10 A
Maksymalny pobór prądu: 9.5 A
Spoczynkowy pobór prądu: < 0.5 A 50 mV – 16 V
Częstotliwość podziału: 60 Hz – 200 Hz
Nachylenie zwrotnicy: 12 dB/oktawę
Podbicie basu Bass Boost: do +9 dB @ 60 Hz
Wymiary (szer. x wys. x gł.1 x gł.2): 250 mm x 285 mm x 263 mm x 203 mm