JBL HDI 3600 Czarny Połysk kolumna podłogowa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 7 590,00 zł brutto
  • 6 990,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Seria JBL HDI to połączenie wiodących w branży technologii akustycznych JBL, zapewniających niezrównaną wydajność, z eleganckimi obudowami i współczesną estetyką. Podstawą serii jest opatentowana przez JBL Technologia zapewniającą wysoką wydajność średnich i wysokich tonów przy bardzo małych zniekształceniach, co zapewnia niesamowitą dynamikę, precyzję i praktycznie brak kompresji. Wyrafinowany, zakrzywiony kształt, nowoczesny design bez widocznych elementów mocujących, magnetycznie przymocowane maskownice i wysokiej jakości wykończenia to cechy charakterystyczne serii JBL HDI.

JBL HDI 3600 to 2,5 drożna kolumna podłogowa z potrójnym głośnikiem 6,5’’. Zaprojektowana w słynnym na całym świecie ośrodku inżynierii akustycznej JBL w Northridge w Kalifornii, zapewnia wyjątkową wydajność przy niewielkich rozmiarach. Obudowa HDI 3600 jest mocno usztywniona, aby zapewnić solidne podstawy akustyczne, i zawiera konstrukcję bass-reflex z podwójnymi usytuowanymi z tyłu, zoptymalizowanymi komputerowo bass-reflexami. Nowoczesny design wykończony jest lakierowaną czernią na wysoki połysk lub satynowym fornirem z drewna orzechowego lub szarego dębu. Luksusowego wyglądu dopełnia czarna maskownica mocowana na magnesy.

Najważniejsze cechy tej kolumny to: opatentowana technologia falowodów HDI ™ (High-Definition Imaging), opatentowany przetwornik kompresyjny wysokiej częstotliwości 2410H-2, odlewane kosze 6,5 cala (165 mm), głośniki niskotonowe Advanced Aluminium Matrix z 1,5-calowymi cewkami głosowymi oraz współczesny design z wysokiej jakości wykończeniem.

 

Specyfikacja techniczna:

Typ obudowy: tylny bass-reflex
Przetwornik wysokiej częstotliwości: 1 calowy (25 mm) przetwornik kompresyjny Teonex
Przetworniki niskiej i średniej częstotliwości: trzy 6,5-calowe (165 mm) stożki Advanced Aluminium Matrix, woofery z odlewanymi koszami
Częstotliwość podziału: 900 Hz, 2000 Hz
Czułość (2,83 V przy 1 M): 90 dB
Impedancja nominalna: 4 Ω
Zalecana moc wzmacniacza: 200 W - 250 W
Pasmo przenoszenia: 38 Hz - 30 kHz (-6 dB)
Wymiary (wys. X szer. X gł.): 986,5 x 255 x 341,9 mm
Waga netto: 28,03 kg