JBL Boombox 3 WiFi Zaawansowany przenośny głośnik Wi-Fi i Bluetooth , AirPlay, Spotify Connect Dolby Atmos

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • 2 899,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Zaawansowany przenośny głośnik Wi-Fi i Bluetooth

Potężny dźwięk w dowolnym miejscu. Przez cały dzień.
Głośnik JBL Boombox 3 z Wi-Fi i Bluetooth oferuje potężny dźwięk JBL Original Pro z najgłębszym basem dostępnym w przenośnych
głośnikach. Możesz przesyłać strumieniowo muzykę HD z dowolnego miejsca dzięki JBL Boombox 3, w tym 3D Dolby Atmos przez Wi-Fi. Chcesz zadzwonić lub przescrollować swoje social media? Śmiało – nie zakłóci to Twojej muzyki. Z łatwością przełączysz się na Bluetooth i możesz cieszyć się płynną obsługą audio, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki baterii zapewniającej 24 godziny odtwarzania oraz wodoodpornej i pyłoszczelnej konstrukcji zawsze możesz wyruszyć na całodzienną wyprawę. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify
Connect. Słuchaj ulubionych treści audio, internetowych stacji radiowych i podcastów w zachwycającej jakości. Gdziekolwiek jesteś, ekologiczne materiały – w tym tkanina i plastik pochodzące z recyklingu – pomogą uczynić świat nieco bardziej ekologicznym.

 

Potężny dźwięk JBL Original Pro z najgłębszym basem
Wypełnij atmosferę wszechmocnym dźwiękiem JBL Original Pro z głębokim, mocnym basem. JBL Boombox 3 Wi-Fi sprawia, że czujesz się jak na koncercie – dzięki potężnym basom z wbudowanego subwoofera, dwóm głośnikom średniotonowym i dwóm wysokotonowym, które razem tworzą najlepszą w swojej klasie konstrukcję głośnika trójdrożnego.

Łączność Wi-Fi i Bluetooth
Możesz przesyłać muzykę strumieniowo w dowolne miejsce za pośrednictwem sieci Wi-Fi i jednocześnie korzystać z telefonu. Z łatwością przełączysz się na Bluetooth i możesz cieszyć się płynną obsługą audio, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Pełna mobilność dzięki 24-godzinnej pracy baterii
Twoje przygody z muzyką mogą trwać cały dzień – możesz zabrać ze sobą głośnik JBL Boombox 3 z Wi-Fi i Bluetooth z pokoju do pokoju, a następnie pójść na plażę lub imprezę na powietrzu. A dzięki 24-godzinnej żywotności baterii możesz odtwarzać muzykę od zachodu do wschodu słońca, zanim będzie trzeba ponownie ją naładować.

Wbudowana łączność Wi-Fi z AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect
Słuchaj muzyki, którą kochasz. JBL Boombox 3 Wi-Fi oferuje łatwość i elastyczność bezproblemowego, otwartego ekosystemu strumieniowania wspierającego szeroki zakres usług. Strumieniowe przesyłanie muzyki przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music, Chromecast built-in™ i Spotify Connect. Słuchaj ulubionych treści audio, internetowych stacji radiowych i podcastów w zachwycającej jakości.

Dźwięk wysokiej jakości i 3D Dolby Atmos*
Strumieniuj treści audio w wysokiej jakości (również wsparte o 3D Dolby Atmos) przez Wi-Fi, aby zapewnić sobie bogate, głębokie wrażenia muzyczne, które sprawią, że poczujesz się jak w samym środku koncertu.

Ochrona przed wodą i kurzem
Wodoodporna i pyłoszczelna klasa szczelności IP67 JBL Boombox 3 zapewnia, że ten przenośny głośnik poradzi sobie w niemal każdym środowisku, od imprez przy basenie po piknik nad morzem.

Więcej energii z wbudowanym powerbankiem
Nie zatrzymuj dobrej zabawy. Wbudowany w JBL Boombox 3 Wi-Fi powerbank umożliwia ładowanie urządzeń bez zatrzymywania muzyki.

Przenośny głośnik o wszechstronnym zastosowaniu do słuchania w domu i na zewnątrz
Funkcja samostrojenia JBL Boombox 3 Wi-Fi rozpoznaje otoczenie głośnika za pomocą wbudowanych dwukierunkowych mikrofonów,
które optymalizują jakość dźwięku, zapewniając najlepsze możliwe wrażenia dźwiękowe niezależnie od tego, czy głośnik jest umieszczony w pomieszczeniu, czy na zewnątrz.

Aplikacja JBL One
Dostosuj korektor i steruj wszystkimi zgodnymi głośnikami. Aplikacja JBL One pozwala łatwo skonfigurować głośnik Boombox 3 Wi-Fi, spersonalizować ustawienia i przeglądać zintegrowane usługi muzyczne w celu znalezienia nowego ulubionego utworu.

Przyjazne dla środowiska materiały i opakowania pochodzące z recyklingu
Spraw, aby Twoje słuchanie było nieco bardziej ekologiczne. W głośniku JBL Boombox 3 Wi-Fi zastosowano plastik i tkaniny okrywające kratkę głośnika pochodzące z recyklingu. Jest również dostępny w ekologicznych opakowaniach wykonanych z FSC – certyfikowanego papieru z nadrukiem z tuszu sojowego.

*Aby słuchać wciągającej muzyki w systemie Dolby Atmos, wymagana jest subskrypcja usługi
muzycznej wysokiej jakości. Sprawdź opłaty abonamentowe w swoim regionie

Specyfikacje techniczne
Przetwornik: (189 x 114) mm subwoofer, 2x (80,9 x 80,9) mm głośnik średniotonowy / 2x2,75”, 2x 20 mm
głośnik wysokotonowy / 2x 0,75”
Moc wyjściowa: 1 x subwoofer 80 W RMS + 2 x 40 W RMS średniotonowy + 2 x 20 W RMS wysokotonowy (tryb AC)
1 x subwoofer 60 W RMS + 2 x 30 W RMS średniotonowy + 2 x 10 W RMS wysokotonowy (tryb baterii)
Zasilanie: 100-240 V AC; 50/60 Hz
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 20 kHz (-6 dB)
Stosunek sygnału do szumu: >80 dBrA (A-ważony)
Rodzaj akumulatora: Akumulator litowojonowy 69,12 Wh (odpowiednik 7,2 V /9600 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 4,5 godziny
Czas odtwarzania muzyki: do 24 godzin (w zależności od poziomu głośności imateriałów audio)
Porty połączeniowe: Wejście AC, USB-A
Typ kabla: Kabel zasilający AC
Długość kabla: 2000 mm / 78,7”
Wyjście do ładowania przez USB: 5 V / 2A (maksymalne)
Sieć bezprzewodowa: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2,4 GHz/5 GHz)
Wersja Bluetooth: 5.3
Profil Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5
Zgodność z siecią Wi-Fi 5G: 802.11a/n/ac/ax
Kompatybilność z siecią Wi-Fi 2.4G: 802.11b/g/n/ax
Wymiary produktu (szer. x wys. x gł.): 482,4 x 256,9 x 199,7 mm
Waga netto: 6,79 kg
Wymiary opakowania (szer. x wys. x gł.): 565 x 316 x 256,5 mm
Waga brutto: 9,62 kg
Maksymalna temperatura pracy: 45°C