JBL BassPro Hub

Aktywny subwoofer z możliwością montażu w kole zapasowym.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 1 639,00 zł 1 599,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

JBL BassPro Hub to ultrakompaktowy aktywny subwoofer 11" (280 mm) z możliwością montażu w miejsce koła zapasowego. To ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie, a przede wszystkim świetne brzmienie w podróży!

JBL BassPro Hub wyróżnia się interesującym sposobem instalacji w miejscu koła zapasowego, który jest łatwy w montażu i demontażu. Ten ultrakompaktowy aktywny subwoofer 11" (280 mm) wyposażony został we wzmacniacz klasy D o mocy 200 W, wejścia głośnikowe i liniowe oraz regulację filtra dolnoprzepustowego i poziomu basu. Wymiary subwoofera to jedynie 360 mm x 164 mm, a jego pasmo przenoszenia wynosi 30 Hz – 150 Hz.

Nowy subwoofer aktywny JBL BassPro Hub dostarcza czyste i wyraźne brzmienie bez ingerencji w przestrzeń kabiny i zmniejszania przestrzeni dla pasażerów. Doskonale wpasowuje się w miejsce koła zapasowego, a do tego jest rozwiązaniem nad wyraz prostym w instalacji poza polem widzenia. Ponadto subwoofer wyposażony został w system ochrony przed nadmierną temperaturą (OTP) oraz system ochrony nadprądowej (OCP) zapewniające niezawodność przy szczytowych poziomach głośności. Dołączony pilot umożliwia regulację zwrotnicy, fazy i wzmocnienia basu o 12 dB z pozycji kierowcy.

Membrana woofera o średnicy 11’’ (280 mm) wykonana została z włókna szklanego z gumowym zawieszeniem. Zaprojektowano ją tak, by dostarczać precyzyjny, głęboki bas z niskim poziomem zniekształceń. Wbudowany wzmacniacz klasy D o mocy 200 W jest zoptymalizowany do pracy z wooferem jako system. Jego konstrukcja dba o chłodzenie i pobiera mniej prądu z układu elektrycznego pojazdu, co czyni go idealnym rozwiązaniem.

 

Specyfikacja techniczna:

Moc wzmacniacza: 200 W RMS (2 )
Pasmo przenoszenia: 30 Hz – 150 Hz
Faza: 30 A
Maksymalny pobór prądu: 30 A
Bierny pobór prądu: < 1.2 A
Częstotliwość podziału: 50 Hz – 150 Hz
Nachylenie zwrotnicy: 24 dB/ oktawę
Wzmocnienie basu: 0 – 12 dB Variable @ Fix 50 Hz
Poziom czułości wejść liniowych: 0.2 V – 4 V
Poziom czułości wejść głośnikowych: 0.5 V – 10 V
Wymiary (głęb. x wys.): 360 mm x 165 mm