JBL BassPro Go plus subwoofer samochodowy i bezprzewodowy głośnik przenośny w jednym

JBL Basspro Go Plus subwoofer samochodowy z ładowarka domową do użytku w samochodzie, na zewnątrz i w domu

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • 1 989,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

JBL BassPro Go to aktywny subwoofer zaprojektowany do łatwego montażu i ładowania w każdym pojeździe. Posiada funkcję szybkiego odłączania, stając się tym samym przenośnym głośnikiem Bluetooth! Nie ma drugiego takiego!

 

JBL BassPro Go to aktywny subwoofer, który zwiększa on moc głośników przy najniższych częstotliwościach. Posiada funkcję szybkiego odłączania, stając się tym samym przenośnym głośnikiem Bluetooth! Pozwala w ten sposób imprezować w ruchu. Dzięki wygodnym i łatwym w użyciu elementom sterującym, BassPro Go umożliwia szybkie wybranie ulubionej muzyki. Wyposażony został również w obudowę, która pomaga chronić głośnik, gdy jest używany poza pojazdem i zapewnia ochronę w klasie IPx5.

JBL BassPro Go to pierwszy tego typu głośnik łączący wygodę, wydajność i przenośność w jednym produkcie. Po zamontowaniu w pojeździe zachowuje się, jak każdy niewielkich rozmiarów subwoofer dostępny na rynku. Po łatwym odłączeniu staje się potężnym głośnikiem Bluetooth, dzięki czemu można zawsze zabrać swoją muzykę ze sobą. To przenośny głośnik, odporny na zachlapania w stopniu IPx5, do użytku poza pojazdem, z odpornością chroniącą go przed trudnymi warunkami środowiskowymi. Muzykę poza pojazdem można przesyłać za pomocą dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth, a zasięg strumieniowania to nawet 38 m na zewnątrz i 10 m w pomieszczeniach.

Dzięki funkcjonalności JBL Connect można podłączyć do głośnika do 3 urządzeń, aby udostępniać muzykę w trybie społecznościowym. Można też bezprzewodowo połączyć dwa głośniki BassPro Go, aby jednocześnie odtwarzać ten sam dźwięk. Wbudowany akumulator zapewnia do 8 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki, pozwala również na ładowanie urządzeń mobilnych, gdy jesteś w ruchu.

Głośniki samochodowe JBL standardowo muszą przejść proces testowy, który zniszczyłby niejeden inny głośnik. Są zamrażane, pieczone, poddawane wstrząsom i napędzane pełną mocą przez wiele dni. Równocześnie JBL z dumą czerpie ze swojego kultowego dziedzictwa projektowego. Zespół projektantów dokłada wszelkich starań, aby JBL świetnie wyglądał, co widać na przykładzie BassPro Go. Gładka krzywa korpusu obudowy, kanciasty kształt kratki z osadzonym logo JBL, wszystko to łączy się z klasycznym, obecnym i przyszłym językiem projektowania, jednocześnie wpisując się w styl życia użytkownika.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Maksymalna moc w trybie subwoofera: szczyt 200 W

Moc wzmacniacza w trybie subwoofera: 100 W RMS

Pasmo przenoszenia: 40 Hz do 20 kHz przy -3 dB

Wybieralny filtr dolnoprzepustowy w trybie subwoofera: 80/100/120 Hz

Wzmocnienie basów: od 0 dB do + 6 dB przy 45 Hz

Czułość wejściowa, poziom niski: 400 mV do 6 V

Czułość wejściowa, poziom wysoki: od 1 V do 15 V.

Bezpiecznik: 15 A

Wersja Bluetooth 4.2.0

Ładowanie USB 2.0: 5 V (2,1 A)

Typ baterii: NiMH, 10,8 V / 3000 mAH