JBL Authentics 200

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 399,00 zł brutto
  • 1 419,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Przedstawiamy serię JBL Authentics. Uderzająca wydajność dźwięku łączy się z ponadczasowym wzornictwem retro inspirowanym dziedzictwem JBL. Bogaty w funkcje JBL Authentics 500 jest prawdziwym centrum domu, wszechstronny inteligentny głośnik Wi-Fi i Bluetooth zapewnia Dolby Atmos®, aby otoczyć słuchaczy wciągającym dźwiękiem. JBL Authentics 200 i przenośne głośniki domowe JBL Authentics 300 uzupełniają całkowicie nową serię JBL Authentics.

 

Wypełniający pomieszczenie dźwięk w całym domu

Wypełnij dowolną przestrzeń - dużą lub małą - dźwiękiem stereo z głośnika JBL Authentics 200. Para 1-calowych głośników wysokotonowych ożywia każdy utwór, podczas gdy pełnozakresowy 5-calowy głośnik niskotonowy i 6-calowy pasywny radiator tworzą głęboki bas, zapewniając doskonałą równowagę, niezależnie od gatunku.


Kultowy design retro z nowoczesnym akcentem

Piękny design inspirowany słynnym dziedzictwem JBL. Czerpiąc inspirację z legendarnego głośnika JBL L100 z lat 70-tych, seria JBL Authentics czerpie z bogatej historii JBL z nowoczesnym akcentem. Dzięki wysokiej jakości aluminiowej ramie, niestandardowej obudowie owiniętej skórą syntetyczną i przeprojektowanej kratce Quadrex, seria JBL Authentics została zaprojektowana tak, aby robić wrażenie.

 

Pierwsza w branży integracja z Amazon i Google

Przedstawiamy nową integrację zbudowaną we współpracy z Amazon i Google, która zapewnia klientom jednoczesny dostęp do ich asystentów głosowych na głośnikach JBL Authentics, umożliwiając klientom, którzy zdecydują się zarejestrować obu asystentów, komunikację z Asystentem Google lub Alexą w tym samym czasie na tym samym urządzeniu. Dzięki jednoczesnemu dostępowi do Asystenta Google i Alexy, klienci mają wybór i elastyczność, aby płynnie komunikować się z oboma asystentami głosowymi i korzystać z ich różnych możliwości oraz przełączać się między nimi w celu wykonywania różnych czynności. Po włączeniu, można używać dowolnego asystenta głosowego do odtwarzania ulubionej muzyki, sterowania inteligentnymi urządzeniami domowymi, ustawiania timerów i alarmów i nie tylko, bez użycia rąk, za pomocą samego głosu. Po skonfigurowaniu asystentów w aplikacji JBL One wystarczy powiedzieć "Hey Google" lub "Alexa", aby rozpocząć.

Doświadcz wszystkiego, od podcastów po radio internetowe w oszałamiającej wysokiej rozdzielczości. Zalety połączenia Wi-Fi są kontynuowane. Strumieniuj muzykę przez AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Spotify Connect i Chromecast built-in™ i wyjdź z pokoju lub odbierz połączenie bez przerywania muzyki. Nie możesz zgodzić się na utwór? Umieść wiele głośników

JBL Authentics w całym domu, tworząc inny nastrój w każdym pomieszczeniu. Możesz też połączyć dwa lub więcej głośników w jedną listę odtwarzania, aby wszyscy mogli cieszyć się tym samym rytmem.

Szukasz doskonałego dźwięku w każdym pomieszczeniu? Automatyczne samodostrajanie kalibruje i dostosowuje wydajność dźwięku za każdym razem, gdy głośnik jest włączony, dzięki czemu możesz usiąść i zrelaksować się, wiedząc, że dźwięk będzie zoptymalizowany bez względu na to, gdzie umieścisz głośnik.

Łatwa konfiguracja głośników i przeglądanie zintegrowanych usług muzycznych w celu znalezienia nowych utworów i wykonawców za pośrednictwem aplikacji JBL One. Dzięki w pełni konfigurowalnym ustawieniom EQ aplikacji można w pełni spersonalizować swoje wrażenia słuchowe.