Harman Kardon Citation SUB SUBWOOFER bezprzewodowy

Harman Kardon Citation Subwoofer

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HARMAN KARDON
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 490,00 zł brutto
  • 2 949,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Harman Kardon Citation Sub to subwoofer bezprzewodowy nowej generacji. Łatwy w konfiguracji i obsłudze, Citation Sub łączy w sobie innowacyjność w domowych systemach audio z dbałością o szczegóły w projektowaniu, pozwalając na wyrafinowany wygląd i grzmiący bas dla filmów i muzyki w połączeniu z Citation Bar lub Citation Tower. Uzyskaj pełną jakość dźwięku kina domowego 5.1 bez kabli.

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE
Soundbar Citation Sub, łączy w sobie innowacyjność w domowej rozrywce audio z wyrafinowanym i pięknym wzornictwem. Wysokiej jakości wełna mieszana wykonana przez Kvadrat jest odporna na zabrudzenia i trudnopalna.

WYRAFINOWANA JAKOŚĆ DŹWIĘKU
Od ponad 65 lat firma Harman Kardon angażuje się w dostarczanie luksusowych wrażeń dźwiękowych, które pozwalają słuchaczowi poczuć muzykę i zanurzyć się w niej. Citation jest tego najlepszym dowodem i jest pierwszym na świecie tego rodzaju produktem tak wysokiej jakości.

BEZPRZEWODOWY PRZESTRZENNY DŹWIĘK KINOWY
Uzyskaj pełny dźwięk przestrzenny w kinie domowym podłączając bezprzewodowy subwoofer z soundbarem Citation Bar oraz głośnikami Citation Surround.


Gotowy do wielokanałowego dźwięku przestrzennego
Dodaj subwoofer Citation Subwoofer, aby uzyskać głęboki, bogaty bas oraz parę głośników Citation Surround dla imponującego, wielokanałowego dźwięku przestrzennego kina domowego.

Zawsze najlepsze
Dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania dla nowych funkcji i usług, Twoje opcje muzyczne i głosowe będą zawsze aktualne i najlepsze.

Łączność bezprzewodowa
Nie ma potrzeby prowadzenia przewodów audio do głośnika Citation Sub, łączy się bezprzewodowo, co sprawia, że konfiguracja jest bardzo prosta.

Dane techniczne
Przetwornik 1 x 10 "subwoofer
Moc wyjściowa 200 W RMS
Stosunek sygnału do szumu > 80dB
Zużycie energii w trybie uśpienia <2,0 Watów
Waga 14,35 kg
Wymiar (szer. X wys. X głęb.) 447 x 334 x 367 mm