Denon DRA-900H amplituner stereo 8K

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: DENON
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 949,00 zł brutto
  • 2 799,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

2 kanałowy sieciowy amplituner stereo zapewniający wysoką jakość dźwięku i obrazu 8K.

Ciesz się swoją kolekcją muzyczną i filmową, w tym płytami winylowymi, CD, plikami audio hi-res, Blu-ray, a nawet najnowszymi treściami 8K, a wszystko to w systemie dwukanałowym. Ponadto, dzięki HEOS® Built-in możesz bezprzewodowo odtwarzać strumieniowo muzykę online i udostępniać ją głośnikom obsługującym technologię HEOS w innych pokojach.

 

Znakomita wydajność: Amplituner stereo z funkcjami sieciowymi płynnie zintegrowany z najnowszymi technologiami AV
Kompleksowa obsługa wszystkich źródeł: Ciesz się plikami audio w wysokiej rozdzielczości, kolekcjami płyt winylowych, filmami i grami dzięki brzmieniu Denon® hi-fi.
Obsługa 8K: Ciesz się niesamowitą jakością obrazu dzięki najnowszej technologii 8K.


Łączność HDMI z ARC/eARC
DRA-900H obsługuje najnowsze technologie HDMI na wejściach i wyjściach. ARC (Audio Return Channel) lub eARC (Enhanced Audio Return Channel) sprawia, że odtwarzanie dźwięku z telewizora przez amplituner jest proste i wymaga tylko połączenia pojedynczym kablem HDMI.

8K/HDCP 2.3
Ciesz się nieskazitelną jakością obrazu 8K na telewizorze lub projektorze 8K. Obsługuje zarówno pass-through 8K, jak i skalowanie treści 4K do 8K. Kompatybilność z HDCP 2.3, najnowszym standardem ochrony przed kopiowaniem, zapewniają spokój podczas odtwarzania treści chronionych przed kopiowaniem.

Wspaniałe kolory z HDR 10+
Obsługuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), a także Dynamic HDR i HDR10+ pass-through. HLG oferuje technologię HDR w treści transmisji. Zarówno Dynamic HDR, jak i HDR10+ wykorzystują dynamiczne metadane do optymalizacji cieni i świateł w trakcie zmian na ekranie.

Dolby Vison
Dolby Vision to oszałamiająca technologia obrazowania HDR, która zapewnia niezwykłe kolory, kontrast i jasność na ekranie. Kompatybilność z Dolby Vision pozwala cieszyć się treściami Dolby Vision z kompatybilnego urządzenia źródłowego i telewizora.

Gry nowej generacji
Amplituner obsługuje zmienną częstotliwość odświeżania (VRR), szybki transport klatek (QFT) i automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), zapewniając płynną rozgrywkę bez opóźnień po podłączeniu do kompatybilnych konsoli do gier.

HEOS Built-in
Dzięki technologii HEOS® Built-in amplituner może przesyłać dźwięk bezprzewodowo do kompatybilnych komponentów HEOS z różnych bezpłatnych i płatnych muzycznych serwisów streamingowych. Konsumenci mogą również bezprzewodowo cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym pomieszczeniu w domu. Odtwarzaj ten sam utwór w każdym pokoju lub wybierz inny utwór dla każdego indywidualnego pokoju korzystając z różnych źródeł muzyki. Dodaj głośniki Denon Home do większej liczby pomieszczeń i steruj wszystkim za pomocą aplikacji HEOS.

Airplay 2 i sterowanie głosowe Apple Siri
Użyj AirPlay 2, aby bezprzewodowo przesyłać muzykę Apple do amplitunera lub zgrupować go z innymi głośnikami obsługującymi z AirPlay, aby wypełnić swój dom muzyką.

Kompatybilność z Amazon Alexa
Steruj amplitunerem DRA-900H za pomocą Amazon Alexa i poleceń głosowych. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko — „Just Ask”. Pobierz bezpłatną aplikację HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa. Wymaga aplikacji Alexa i Amazon Echo, Dot lub odpowiednika. Dostępność funkcji zależy od regionu.

Obsługa dźwięku w wysokiej rozdzielczości
Ciesz się doskonałą wiernością dźwięku dzięki ulubionym ścieżkom audio w wysokiej rozdzielczości. Obsługiwane formaty to ALAC, FLAC i WAV z częstotliwością do 192 kHz/24 bit. Amplituner jest również kompatybilny z plikami DSD 2.8/5.6 MHz. Odtwarzaj ścieżki dźwiękowe HD z dysku USB lub innych podłączonych dysków przez sieć lub z Amazon Music HD z subskrypcją. Obsługiwane są również konwencjonalne pliki MP3 i WMA.

Nadajnik audio Bluetooth
Sparuj swoje ulubione słuchawki Bluetooth z amplitunerem, aby nadal słuchać ulubionej muzyki, filmów lub programów telewizyjnych w nocy. Możesz także odtwarzać dźwięk jednocześnie z głośników i słuchawek Bluetooth. Jeśli masz członka rodziny lub znajomego, który jest niedosłyszący, zalecamy tę konfigurację. Jednorazowo można podłączyć jedną parę słuchawek.

Asystent konfiguracji Denon
Wielokrotnie nagradzany przewodnik Denon Setup Assistant zapewnia proste, jasne instrukcje, jak zacząć korzystanie z amplitunera. Wystarczy podłączyć odbiornik do telewizora i postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie telewizora, aby podłączyć oraz wykonać pomiary głośników i podłączyć urządzenia źródłowe. Dla dodatkowej wygody amplituner automatycznie zmienia nazwy wejść HDMI po podłączeniu. Możesz zmienić nazwy ręcznie, kiedy chcesz.

Aplikacja Denon AVR Remote
Ta aplikacja dostępna na urządzenia z systemem iOS lub Android umożliwia kontrolę nad funkcjami amplitunera, takimi jak zmiana wejść, trybów dźwięku, głośności, zapisywanie i aktywowanie Quick Selects, wyświetlanie stanu, informacji o sygnale wejściowym i wyjściowym, zmiana opcjonalnych ustawień i tak dalej. Po wybraniu muzyki HEOS aplikacja AVR Remote automatycznie przełącza się na aplikację HEOS, zapewniając bezproblemowe przejście między 2 aplikacjami.