Cambridge Audio MXN 10 odtwarzacz sieciowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CAMBRIDGE AUDIO
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 490,00 zł brutto
  • 1 740,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Niewielkie rozmiary, ogromny wybór

Nasz odtwarzacz sieciowy MXN10 może wprowadzić świat muzyki Hi-Res do ulubionych zestawów hi-fi i innych systemów audio. MXN10 umożliwia dostęp do darmowej muzyki, w tym do radia internetowego, a także do usług abonamentowych. MXN10 może również odtwarzać muzykę Hi-Res z dysków USB i NAS. W ten sposób muzyka cyfrowa z nieograniczonej liczby źródeł jest przesyłana przez jedno kompaktowe urządzenie - wszystko to jest wygodnie sterowane za pomocą naszej aplikacji StreamMagic z telefonu komórkowego.

Dekada strumieniowania w formie skondensowanej

Nasz najnowszy moduł i oprogramowanie StreamMagic Gen 4 zasila MXN10. Jest to system, który sami opracowaliśmy w Londynie, aby uzyskać bezkompromisowy dźwięk hi-fi i solidną jak skała wydajność transmisji strumieniowej. Jest intuicyjny w obsłudze i może odtwarzać muzykę o niewiarygodnej rozdzielczości 768 kHz 32bit PCM lub DSD512 - aby zadowolić najbardziej wymagającego słuchacza.

Rewolucja będzie transmitowana strumieniowo

Kiedyś muzyka przesyłana strumieniowo oznaczała rezygnację z jakości dźwięku hi-fi na rzecz wygody. Na szczęście wszystko się zmieniło - dzięki szybszym łączom szerokopasmowym, nowszym kodekom audio, wielu innym usługom do wyboru, a teraz, ponieważ MXN10 wykorzystuje naszą słynną platformę StreamMagic i udostępnia ją jeszcze większej liczbie osób.

Więcej możliwości wyboru

MXN10 umożliwia dostęp do subskrypcji i darmowych usług strumieniowych Hi-Res, w tym radia internetowego, Spotify Connect, Tidal, Deezer i Qobuz - wszystkie zintegrowane dla najlepszej możliwej jakości dźwięku. Dzięki wbudowanym Apple Airplay2 i Chromecast, możesz uzyskać dostęp do Apple Music i nie tylko, w tym BBC Sounds. A ponieważ MXN10 jest gotowy do współpracy z Roon, możesz zebrać swoją cyfrową muzykę, niezależnie od jej pochodzenia, w jeden serwis w stylu magazynu.

Radio internetowe, transmisja na żywo

Tak jak tradycyjne radio, tyle że nadawane przez internet, a nie przez fale radiowe. Możesz słuchać swoich ulubionych stacji radiowych, specjalistycznych kanałów internetowych (w tym Soho Radio i NTS) oraz wielu innych z całego świata - wszystko za darmo. Kto wie, jakich odkryć dokonasz w tej specjalistycznej stacji z Tasmanii? Ponadto jakość wielu stacji jest znacznie wyższa niż w przypadku DAB.

Ustawianie sterowania

Korzystanie z MXN10 nie może być łatwiejsze. Nasza aplikacja StreamMagic umożliwia intuicyjne sterowanie podłączonymi źródłami - ustawianie zaprogramowanych stacji, przeglądanie albumów lub tworzenie list odtwarzania - wszystko to wygodnie z urządzenia przenośnego. Na eleganckiej obudowie urządzenia MXN10 znajduje się też rząd zgrabnych przycisków, które można zaprogramować, aby uzyskać bezpośredni dostęp do internetowych stacji radiowych i ulubionych list odtwarzania.

Podłącz się

Obróć MXN10, aby zobaczyć parę wyjść analogowych RCA phono, wyjście cyfrowe coax i optyczne, wejście USB, parę gniazd antenowych wi-fi do podłączenia sieci bezprzewodowej - lub wejście kabla LAN, jeśli wolisz.

Wyjścia analogowe i cyfrowe działają jednocześnie, co oznacza, że Twój zestaw hi-fi może również pełnić rolę źródła w konfiguracji multiroom.