Cambridge Audio CXN V2 BLACK EDITION odtwarzacz sieciowy | Chromecast | AirPlay 2

  • 4 290,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

NAGRADZANA JAKOŚĆ TRANSMISJI STRUMIENIOWEJ. JESZCZE DOSKONALSZA.
W modelu CXN (v2) udoskonalono system płynnego odtwarzania cyfrowego audio, który sprawił, że model CXN przez trzy lata z rzędu zdobywał nagrodę magazynu What Hi-Fi?
Szybszy, mocniejszy procesor, zdwojona ilość pamięci RAM i pamięci masowej flash. Bardziej zaawansowana kontrola odtwarzania, umożliwiająca przeszukiwanie w obrębie
utworu podczas odtwarzania z UPnP, USB lub Spotify Connect. Kompatybilność z mpeg-DASH i HLS zapewnia wyższą jakość odbioru radia internetowego.

SZYBSZY I MOCNIEJSZY PROCESOR
• Szybszy i mocniejszy procesor zapewnia całkowicie płynną obsługę.
Czystą przyjemność dają:
• płynna nawigacja
• szybsze uruchomienie

CXN (V2) Odtwarzacz plików audio

Chromecast Built-in.

Wyjątkowa wygoda i jakość. CXN (V2) idzie dalej niż ktokolwiek wcześniej w odtwarzaniu muzyki z plików cyfrowych. To urządzenie bazujące na modelu nagradzanym przez trzy lata z rzędu (!) przez magazyn "What Hi-Fi?". Szybszy procesor otwiera nowe możliwości, takie jak lepsze odtwarzanie radia internetowego i większe możliwości kontroli odtwarzania.

 

Niemal 50 lat doświadczenia w hi-fi można znaleźć w każdym detalu naszych produktów - także w CXN (V2).

Muzyka przesyłana jest do unikatowego układu ATF2, odpowiedzialnego za upsampling (więcej wizardry tutaj, a następnie do dwóch, znakomitych układów cyfrowo-analogowych Wolfson WM8740.

Wszystkie sygnały audio są upsamplowane do postaci 24 bity/384 kHz przy użyciu układów interpolacyjnych. Każdy utwór jest teraz bardziej detaliczny i lepiej wypełniony. Usłyszymy więc jeszcze więcej niuansów muzycznych, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia, nawet w utworach, których wcześniej słuchaliśmy setki razy.

Nasi inżynierowie poświęcili długie godziny na strojeniu CXN (V2) w klasyczny sposób, tj. słuchając muzyki. Wierzymy, że to jedyny sposób na to, aby uzyskać najlepszy dźwięk, który poruszy czułe struny w Twoim wnętrzu.

Chcieliśmy zaprojektować produkt, który umożliwi odtwarzanie dowolnego rodzaju sygnału na dowolnym urządzeniu.

CXN (V2) odtworzy niemal każdy rodzaj sygnału. Dzięki potężnemu procesorowi i świetnej funkcjonalności zaczerpniętej z platformy StreamMagic nie marudzi, a po prostu odtwarza muzykę.

Wraz z CXN (V2) zapoczątkowujemy kompatybilność naszych urządzeń z mpeg-DASH i HLS, co gwarantuje streaming na jeszcze wyższym poziomie, kreując niebywałe przeżycia podczas słuchania radia internetowego, na przykład dzięki stacjom BBC dostępnym w przepływności 320 kbps.

Urządzenie jest kompatybilne z: Spotify Connect, Airplay, radiem internetowym, NAS Drive/UPnP, ma asynchroniczne wejście USB, koaksjalne i TOSLINK, akceptuje sygnał DSD64 i sygnał bezprzewodowy aptX (po dodaniu opcjonalnego odbiornika BT100).

Na przedniej ściance znajdziemy piękny, kolorowy wyświetlacz, na którym ukazywana jest okładka płyty oraz komendy, które przesyłasz do urządzenia. Aby kontrola nad nim była możliwie najprostsza zaprojektowaliśmy dla niego naszą własną aplikację - Cambridge Connect.

Zarówno kiedy przeskakujesz między albumami, budujesz playlistę lub przyporządkowujesz presety, aplikacja umożliwia proste przełączanie między dostępnymi źródłami bez potrzeby wstawania z fotela. CXN (V2) idzie jeszcze dalej, bo jesteś w stanie kontrolować muzykę dotwarzaną z twojego laptopa, dysku NAS, USB, Tidal lub Spotify.DAC                          2 przetworniki DAC Wolfson WM8740
Filtr cyfrowy                Napróbkowanie z filtrowaniem ATF2 drugiej generacji do formatu 24-bit/384 kHz
Filtr analogowy              2-biegunowy, podwójny filtr różniczkujący typu Bessel
Wejścia audio USB            USB typu B, zgodne z USB Audio Profile 1.0 lub 2.0 (wybierane przez użytkownika)
Wejścia cyfrowego audio      Koncentryczne S/PDIF i optyczne TOSLINK
Wyjścia analogowego audio    XLR (symetryczne) lub analogowe RCA (niesymetryczne)
Kompatybilność               UPnP, Local USB media, USB audio 1.0 i 2.0, S/PDIF Toslink i koncentryczne, AirPlay,
                             odbiornik BT100 Bluetooth (sprzedawany osobno), radio internetowe, Spotify Connect
Formaty audio                ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x64), WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC+, OGG Vorbis
Maksymalny pobór mocy:       30 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Wymiary (wys. x szer. x gł.)
Wymiary całkowite (wraz z elementami regulacyjnymi i gniazdami): 85 x 430 x 305mm
Waga 3,5 kg