Cambridge Audio AXN 10 odtwarzacz sieciowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CAMBRIDGE AUDIO
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 990,00 zł brutto
  • 2 390,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

AXN10 Odtwarzacz sieciowy

Moduł StreamMagic Gen 4 - szybkie odtwarzanie i wysoka jakość dźwięku
Przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE ES9033Q - najnowsze możliwości transmisji strumieniowej
Wysokiej jakości radio internetowe - dzięki obsłudze MPEG-DASH
Spotify Connect, TIDAL & Qobuz - dla najlepszego możliwego dźwięku
Roon Ready - łatwe przeglądanie Twojej cyfrowej muzyki
Wybór łączności - z odtwarzaniem przez USB, RCA/phono, coax & optical lub bezprzewodowo z wbudowanym Chromecast, AirPlay 2 & Bluetooth 5.
Smukły, elegancki design - klasyczna szerokość hi-fi, aby dopasować się do Twojego systemu

Nasz nowy odtwarzacz sieciowy AXN10 może tchnąć nowe życie w Twój system - otwierając przed Tobą świat muzyki Hi-Res. Urządzenie bez problemu łączy się z systemem AX, wykraczając poza cenną kolekcję płyt. Istnieje mnóstwo darmowych usług, takich jak radio internetowe, a także dobrze znane usługi premium - wiele z nich oferuje bezpłatne wersje próbne. Dzięki naszemu know-how w zakresie przesyłania strumieniowego, za pośrednictwem naszej aplikacji można łatwo cieszyć się muzyką wysokiej jakości z różnych źródeł.

AXN10 działa w oparciu o nasz najnowszy moduł i oprogramowanie StreamMagic Gen 4. Jest to system, który opracowaliśmy sami w Londynie z myślą o bezkompromisowym, solidnym jak skała przesyłaniu muzyki w jakości hi-fi. Jest intuicyjny w obsłudze i umożliwia odtwarzanie muzyki z niewiarygodną czystością - zarówno przy częstotliwości 768 kHz 32bit PCM, jak i DSD512 (to wszystko, czego potrzebujesz!).

Wygoda korzystania z muzyki przesyłanej strumieniowo była kiedyś mniejsza niż jej jakość dźwięku i dostępność. Teraz, dzięki szybszym łączom szerokopasmowym, lepszym kodekom cyfrowym, szerszemu wyborowi usług, a także dzięki temu, że AXN10 udostępnia naszą uznaną platformę streamingową StreamMagic większej liczbie osób, nie jest to już problemem.

AXN10 może uzyskać dostęp do bezpłatnych i subskrypcyjnych usług strumieniowych hi-res, takich jak radio internetowe, Spotify Connect, Vidal, Qobuz i Deezer - wszystkie wbudowane dla najlepszej jakości dźwięku. Dzięki wbudowanym Apple Airplay2 i Chromecast można uzyskać dostęp do Apple Music, BBC Sounds i innych. AXN10 jest również gotowy do współpracy z Roon, dzięki czemu można skonsolidować swoje cyfrowe słuchanie muzyki, niezależnie od źródła, w jednym serwisie w stylu magazynu.