Amplituner kina domowego PRIMARE SPA25 Prisma EISA

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PRIMARE
  • Dostępność: dostępny

  • 26 990,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Zintegrowany wzmacniacz do kina domowego SPA25 Prisma

SPA25 Prisma to wielokrotnie nagradzany wielokanałowy zintegrowany wzmacniacz i procesor przeznaczony zarówno dla kinomanów, jak i audiofilów, składający się ze starannie przemyślanych i dopracowanych funkcji i funkcjonalności, aby zapewnić najlepsze wrażenia kina domowego jak największej liczbie osób.

Kluczowe cechy

Dolby Atmos, DTS X i pochodne wciągające przetwarzanie dźwięku
9 kanałów wzmocnienia o maksymalnej całkowitej mocy wyjściowej 810 watów
Zaawansowany system połączeń HDMI audio i wideo eARC zapewniający najlepszą interakcję i wydajność systemu.
Technologia Dirac Live Room Correction zapewnia najlepszą możliwą jakość dźwięku w każdym systemie w każdym pomieszczeniu
Odtwarzacz sieciowy Prisma umożliwiający strumieniowe przesyłanie setek serwisów muzycznych, w tym platform wysokiej rozdzielczości, takich jak Qobuz, Spotify i Tidal HiFi
Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania multimediami Roon Ready z przyszłą bezpłatną aktualizacją

 

Konfiguracja systemu

SPA25 Prisma oferuje 11 kanałów immersyjnego przetwarzania dźwięku Atmos i DTS X, z konfigurowalnymi ustawieniami wstępnymi i przypisywalną alokacją kanałów wzmacniacza oraz wyjściami analogowymi z przodu lewego/prawego, umożliwiającymi:

Konfiguracje 5.1.4 i 7.1.2
Konfiguracja 5.1.2 z bi-amperowanymi kanałami przednimi, lewym/prawym, z głośnikami umożliwiającymi podłączenie w trybie bi-wiring
Konfiguracja 7.1.4 z dodatkiem wzmacniacza stereo dla głośników przednich

 

Wyrafinowany adaptacyjny zasilacz zapewnia maksymalną moc wyjściową na kanał wynoszącą 145/250 W przy 8/4 omach i 290/450 W przy 8/4 omach dla każdego głośnika z podwójnym wzmocnieniem, dzięki czemu SPA25 Prisma jest najpotężniejszym zintegrowanym wzmacniaczem, jaki Primare ma kiedykolwiek wyprodukowany.

Dodatkowo dostępne są wyjścia RCA lewego przedniego, prawego przedniego i centralnego kanału, umożliwiające dodanie zewnętrznych wzmacniaczy mocy dla tych kanałów.

Siedemnaście konfigurowalnych ustawień wstępnych pozwala na praktycznie dowolną kombinację konfiguracji wejść cyfrowych i analogowych, a pięć konfigurowalnych ustawień wstępnych konfiguracji głośników pozwala na różnorodne konfiguracje głośników i DSP.


SPA25, TERAZ Z DIRAC LIVE

Interakcja pomiędzy systemem głównym a fizycznym układem pomieszczenia ma ogromny wpływ na jakość dźwięku. Dzięki Dirac Live® Room Correction możesz zastosować najnowocześniejsze, opatentowane algorytmy do analizy i cyfrowej redukcji wpływu pomieszczenia oraz poprawy wydajności głośników za pośrednictwem systemu Primare. Dirac Live zapewnia większy słodki punkt, precyzyjną inscenizację, klarowność, zrozumiałość głosu oraz głębszy, mocniejszy bas, który w innym przypadku nie byłby możliwy. W pełni konfigurowalny według własnych preferencji.