Słuchawki do biegania JBL Reflect i

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: TOWAR WYPRZEDANY i niedostępny
  • szt.
  • 249,00 zł 195,00 zł

JBL Reflect

Gotowe do treningów, sportowe słuchawki douszne

Wiesz, w którą stronę zmierzasz. Teraz masz partnera, który Ci w tym pomoże. Dźwięk doskonałej jakości z bezpiecznym dopasowaniem, zapewniający spokój ducha, który stanowi różnicę między wykonywaniem ćwiczeń a ocieraniem się o granice możliwości. Wyróżniający się, odblaskowy prze-wód w żywym kolorze lśni wśród ciemności. Dzięki indywidualnie dopasowywanej długości przewodu podłączenie do źródła dźwięku nigdy nie było prostsze. Odporna na pot i gotowa na wszystko solidna konstrukcja dostarcza legendarną jakość dźwięku JBL oraz – bez kompromisów – pozwala Ci dotrzeć do celu na więcej niż jeden sposób.

 Jasne, odblaskowe kolory oraz odporna na pot konstrukcja przewodu

Bądź widziany, niezależnie od warunków - przewód słuchawek Reflect zapewnia doskonałą widoczność nocą przy słabym oświetleniu i jest idealny dla nocnych biegaczy.

 Ergonomiczne końcówki oraz wkładki douszne umieszczone pod kątem

 Zaprojektowane, aby nie wypadać z kanałów usznych niezależnie od wykonywanych ćwiczeń.

 Pomysłowy system przytrzymywania przewodu na szyi.

Wbudowane magnesy utrzymują Twoje słuchawki w stałej gotowości. Gdy ich nie używasz, zawieś słuchawki swobodnie na szyi i pozwól im się połączyć. Nigdy więcej plączących się przewodów!

 Przewód przedłużający zapewniający dokładnie taką długość, jakiej potrzeba

 Dwie opcje przewodów – umieść swój odtwarzacz w wygodnym dla Ciebie miejscu. Krótszy przewód dla miłośników opasek na ramię oraz większa długość w celu umieszczenia urządzenia grającego przy biodrze lub w kieszeni.

 Pilot/mikrofon Uniwersalny lub kompatybilny z iOS

 Łączność. Wygoda. Spokój ducha. Odbieraj połączenia, przełączaj utwory i reguluj głośność dzięki solidnemu i odpornemu na pot pilotowi na przewodzie. Wybierz wersję iOS, jeśli posiadasz urządzenie Apple albo wersję uniwersalną dla pozostałych urządzeń.

 

 

Dane techniczne:

Rodzaj: słuchawki douszne

              zaawansowane przetworniki 8,5 mm

Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 22 kHz

Złącze: wtyk jack 3,5 mm