Pure Elan Connect radio internetowe , DAB+, FM

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PURE
  • Dostępność: dostępny
  • 369,00 zł
  • szt.

Pure Elan Connect: uniwersalne radio internetowe

Odkryj świat muzyki i radia dzięki radiu Elan Connect. Dzięki dostępowi do radia DAB + / FM, internetowych stacji radiowych na całym świecie i bezproblemowej łączności Bluetooth, Elan Connect zapewnia niezrównany wybór słuchania. Radio jest wyposażone w żywy, kolorowy wyświetlacz i przejrzysty układ przycisków, dzięki czemu nawigacja jest szybka i łatwa. Dzięki opcji zasilania USB lub bateriami (4 x AA), Elan Connect można przenieść do dowolnego pomieszczenia i wypełnić Twój dom radiem i muzyką, którą kochasz.

Więcej stacji, cyfrowa jakość

Cyfrowe radio DAB + zapewnia różnorodną gamę wspaniałych treści z bardzo szczegółowym dźwiękiem o cyfrowej jakości.

Światowe radio

Mając dostęp do ponad 25 000 internetowych stacji radiowych z całego świata, zawsze znajdzie się coś, co pasuje do Twojego nastroju.

Łączność Bluetooth

Elan Connect + może być używany jako bezprzewodowy głośnik stereo z laptopem, smartfonem lub tabletem. Prosty w podłączaniu i sterowaniu, Elan Connect + pozwoli Ci cieszyć się radiem, podcastami, aplikacjami muzycznymi i nie tylko w bogatym dźwięku stereo.

Świetna jakość dźwięku stereo

Elan Connect + zapewnia wysokiej klasy jakość dźwięku stereo. Słuchaj ulubionych stacji i osobistych list odtwarzania przez mocny głośnik stereo 3 W w połączeniu z cyfrowym wzmacniaczem, aby zapewnić wyraźny i naturalny dźwięk. Regulacja basów i wysokich tonów umożliwia dostosowanie dźwięku do osobistych preferencji, zapewniając pełną kontrolę nad wrażeniami słuchowymi. Zapisz swoje osobiste preferencje w My EQ lub użyj dowolnego z pozostałych 8 dostępnych ustawień EQ.

Kolorowy ekran

Elan Connect + ma żywy i bogaty w informacje kolorowy wyświetlacz TFT 2,4 ”. Niezwykle przejrzysty ekran sprawia, że ​​dostęp do rosnącej liczby cyfrowych stacji radiowych jest dziecinnie prosty. Wyświetlaj informacje o swojej ulubionej stacji w pełnym kolorze.

Prosty w użyciu

Praktyczny układ przycisków i żywy wyświetlacz sprawiają, że obsługa Elan Connect + jest bezproblemowa. Przeglądanie menu, wybieranie stacji i dostosowywanie ustawień jest proste i intuicyjne.

W całym domu

Przenośny Elan Connect + może być zasilany dostarczonym kablem zasilającym USB lub bateriami 4xAA, dzięki czemu idealnie nadaje się do wielu różnych lokalizacji w domu. Elan Connect + zawiera funkcje, takie jak alarmy i wyłączniki czasowe.

Pełen funkcji

Dzięki łącznie 20 zaprogramowanym stacjom na źródło (DAB +, FM, Internet) i 3 przyciskom szybkiego dostępu, możesz łatwo znaleźć swoją ulubioną stację w Elan Connect +. Dzięki dodatkowemu wyjściu słuchawkowemu możesz także słuchać prywatnie, nie przeszkadzając innym.

Zaprojektowany i wykonany w Wielkiej Brytanii

Podobnie jak wszystkie nasze produkty, Elan Connect + został zaprojektowany i zaprojektowany w Wielkiej Brytanii przez zespoły ekspertów Pure.

Specyfikacja:

Rodzaje radia: DAB, DAB +, FM, radio internetowe

Obsługiwane pasma częstotliwości (cyfrowe): pasmo III (174-240 MHz)

Zakres częstotliwości (FM): od 87,5 MHz do 108 MHz

Liczba zaprogramowanych stacji dla każdego typu radia: 20 stacji FM, 20 stacji DAB i 20 stacji radia internetowego

Bluetooth: 4.2

Specyfikacja głośnika: 2,5 ”4 Ω 3 W.

Moc wyjściowa audio: RMS 2,5 W.

Złącza wejściowe: Micro USB - zasilanie

Złącza wyjściowe: gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

Zasilanie bateryjne : 4xAA

Wyświetlacz: 2,4-calowy TFT

Przyciski ustawień wstępnych: 3

Wymiary (wys x szer x gł): 109 x 187 x 85 mm

Waga: 0,46kg