Pro-Ject Debut Carbon Phono USB

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pro-Ject
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 1 890,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Pro-Ject DEBUT CARBON DC PHONO USB

Najbardziej poszukiwany gramofon audiofilski z ramieniem karbonowym na rynku!

Pierwszy model gramofonu Debut, wprowadzony w latach 90, był małą rewolucją dla rynku hi-fi. Po raz pierwszy od wejściatechnologii Compact Disc, co było powodem upadku rynku analogowego, pojawił się produkt wprowadzający analog z powrotemna rynek masowy. Było to gramofon, na którego było stać każdego melomana.

Debut Carbon DC jest zaprojektowany tak by wyznaczać nowe standardy, w tej kategorii produktu, w nadchodzącym dziesięcioleciu.Wprowadzony we właściwym czasie, kiedy analog jest ponownie uznawanym i poszukiwanym źródłem.

Największą modyfikacją jest zastosowanie ramienia z włókien węglowych, co przełożyło się na jego sztywność i ograniczeniedo minimum niepożądanych rezonansów.

Ten materiał jest zwykle szeroko stosowany do konstrukcji ramion klasy high-end, ale ze względów na koszt - nigdy dotychczasnie był użyty w gramofonie w tak niskiej kategorii cenowej. Wspólnie z innymi ulepszeniami: powiększenie średnicytalerza i oraz jego masy + kwarcowy stabilizator zasilania silnika spowodowały dużo lepszą płynność oraz stabilnośćobrotów. Silnik umieszczony jest na dodatkowych amortyzatorach z syntetycznej gumy.

Produkt dla fanów winylu
Ramię z włókien karbonowych 8,6”
Talerz o średnicy 30cm
Mata z filcu
Kwarcowy stabilizator obrotów
Napęd paskowy
Dodatkowa amortyzacja silnika z gumy syntetycznej
Pokrywa
Interkonekt w zestawie