Pioneer XDP-02U

Cyfrowy odtwarzacz muzyki

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PIONEER
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 1 299,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Nadszedł czas, aby uwolnić słuchawki od dźwięku smartfonu i zanurzyć swoje zmysły w odtwarzaczu Pioneer XDP-02U. Dopasowany do rąk kształt dla komfortowej obsługi poprzez ekran dotykowy, a ponadto zaokrąglony, aby można go było z łatwością wsunąć do kieszeni; odtwarzacz ten posiada solidną technologię hi-fi, która rzuci Cię na kolana. Czy to podczas strumieniowania poprzez Wi-Fi® lub odtwarzania z pamięci 528 GB z możliwością rozszerzenia, skompresowana muzyka rozprzestrzenia się w trybie Hi-bit 32, po raz pierwszy otwierając potencjał Twoich słuchawek. Dual DAC i wzmacniacze wspaniale obsługują każdy format audio, od MP3 do albumów o wysokiej rozdzielczości. Technologia Bluetooth® obsługuje połączenia bezprzewodowe, a do udostępniania muzyki służą funkcje wyjścia liniowego i USB/OTG. Dostępny w kolorze różowym, białym i granatowym, XDP-02U pozwala cieszyć się ulubionymi piosenkami z intymnością, o jakiej nie pomyślałbyś, że jest w ogóle możliwa.

Obsługuje wszystkie źródła audio
Strumieniuj w sposób bezstratny albumy z Deezer HiFi lub TIDAL, odsłuchuj stacje TuneIn, pobieraj albumy w wysokiej rozdzielczości ze swojego konta Onkyo Music (łącznie z tymi w technologii MQA) i ciesz się natywnym odtwarzaniem DSD 5.6 MHz i 192 kHz/32-bit FLAC/WAV. Tryb Hi-bit 32 poprawia bezstratną i skompresowaną jakość odsłuchu.

Piękny, komfortowy, zaawansowany
Znakomicie dopasowany do dłoni, łagodnie zaokrąglony XDP-02U jest łatwy w użyciu za pomocą kciuka na panelu dotykowym. Przyciski boczne umożliwiają łatwy dostęp do elementów sterowania głośnością, funkcji Odtwarzanie/Pauza/Stop oraz Pomiń/Skanuj. Dostępny w trzech kolorach - docenisz luksusowe, wysokiej jakości wykonanie tego produktu.

Wi-Fi połączy Cię z rozrywką streaming
Dwupasmowe 5 GHz/2.4 GHz Wi-Fi® połączy Cię z 36 milionami piosenek o jakości CD z biblioteki zawierającej 43 milionów ścieżek poprzez subskrypcję Deezer HiFi. TIDAL oferuje albumy w formie bezstratnej do strumieniowania poprzez swój plan HiFi z dostępem do ponad 46 milionów piosenek. TuneIn gromadzi 100.000 internetowych stacji radiowych z podcastami, audiobookami i wieloma innymi, podczas gdy albumy audio w wysokiej rozdzielczości można pobierać bezpośrednio z Onkyo Music.

Bezprzewodowa technologia Bluetooth
Bezprzewodowa technologia Bluetooth łączy urządzenie z kompatybilnymi słuchawkami bezprzewodowymi i pozwala cieszyć się muzyką z odtwarzacza na innych obsługiwanych urządzeniach.

Intuicyjny interfejs dotykowy
Dopasuj swoją preferowaną kolejność ikon ekranu głównego, które po dotknięciu przeniosą Cię do menu. Możesz tworzyć i edytować playlisty, odtwarzać wszystkie utwory w folderze i nawigować po serwisach streamingowych. Wyświetlanie indeksu i paski przewijania bardzo przyspieszają i ułatwiają nawigację po dużej ilości pilów muzycznych.

Zaawansowana konstrukcja dla bezstratnej muzyki
XDP-02U posiada podwójne ESS SABRE® ES9018C2M DAC i podwójne wzmacniacze wysokiej wydajności SABRE ESS9601K. Każdy symetryczny kanał L/P jest zasilany przez oddzielne kondensatory specjalne. Konstrukcja umożliwia transparentną reprodukcję i uzyskanie znakomitych detali na obszernej przestrzeni dźwiękowej. Wzmacniacze są wystarczająco silne, aby napędzać słuchawki do 600 Ohm.

Oddzielne płytki obwodów
Obwody audio i system przetwarzania znajdują się na oddzielnych płytkach, aby ograniczyć interferencje hałasu. Akumulator i zasilacz również są izolowane. Wykorzystano dostosowane do potrzeb klienta, ręcznie wybrane komponenty, takie jak kondensatory gatunku audio, dla uzyskania jak najczystszej reprodukcji dźwięku.

Wygodne sterowanie DuoRemote
Steruj XDP-02U za pomocą swojego smartfonu. Darmowa aplikacja Pioneer DuoRemote łączy smartfon z odtwarzaczem poprzez Bluetooth LE, dzięki czemu nie musisz już żonglować urządzeniami w zatłoczonym transporcie publicznym. Użyj swojego telefonu do regulacji głośności, odtwarzania/pauzowania, przeskakiwania/skanowania, przełączania i powtarzania piosenek. Aplikacja ułatwia również wprowadzanie hasła WiFi za pomocą inteligentnej klawiatury obsługującej wiele języków.


Funkcje Audio

Output power: 75 mW + 75 mW (Unbalanced, 32 ohms), 150 mW + 150 mW (Balanced, 32 ohms)
Frequency response: 20 Hz–80,000 Hz
Total Harmonic Distortion (THD): 0.006%
Signal-to-Noise ratio: More than 115 dB
Supported headphone impedance: 16–300 Ohms (Unbalanced) 32–600 Ohms (Balanced)
Twin ESS SABRE® ES9018C2M DACs
Twin ESS SABRE ES9601K high-output amplifiers
Dual clocks (44.1 kHz/48 kHz) for high-precision playback
Symmetrical channel layout and isolated processing/amp boards
Unbalanced 3.5 mm and balanced 2.5 mm headphone outputs
BTL (Bridge-Tied Load) and ACG (Active Contol Ground) balanced drive
3-Stage gain (Low/Normal/High) to suit different headphones
192 kHz/32-bit and 176.4 kHz/32-bit upsampling functions
Precision 10-band equalizer with 6 presets and 3 customizable presets
7-Step Lock Range Adjustment (Wide/Normal/Narrow)
Three selectable digital output filters (Sharp/Short/Slow)
32-bit high-resolution Digital Signal Processing technology
Support for Deezer HiFi, TIDAL, and TuneIn streaming services
Direct Hi-Res Audio downloads from Onkyo Music store
Supports MQA, native DSD 5.6 MHz playback, DSD-IFF, FLAC/ALAC/WAV/AIFF up to 192 kHz/32-bit, MP3, and AAC