Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

Pioneer VSX-531D + Wilson Cinematic 5.0

Producent: PIONEER
Dostępność:
dostępny
szt.
3 598,00 zł2 898,00 zł

5.1-Kanałowy amplituner o mocy 5x130 Watt, z 4 wejściami HDMI, HDCP 2.2, systemem autokalibracji MCACC, funkcją Advanced Sound Retriever, Bluetooth, DAB+ i USB

 

Poza telewizją cyfrową i filmami w formacie Blu-ray używa się dziś jeszcze innych źródeł obrazu HD – takich jak konsola do gry, urządzenia do strumieniowego przesyłania muzyki i obrazu. Spokojem napawa fakt, że dostępny w przystępnej cenie amplituner VSX-531D posiada cztery wejścia HDMI, które przesyłają do telewizora lub projektora materiały wideo nawet w jakości UltraHD. Oczywiście przez złącza HDMI można przesyłać również dźwięk w wysokiej rozdzielczości: Amplituner VSX-531D odtwarza również formaty wielokanałowe Dolby i dts, a dzięki opracowanemu przez Pioneer systemowi autokalibracji MCACC, precyzyjnie dostosowuje brzmienie do indywidualnej akustyki pomieszczenia, mocy i rozmieszczenia Twoich głośników.

Jeśli zamiast oglądania filmów, wolisz czerpać przyjemność ze słuchania muzyki, poza zwykłymi, analogowymi lub cyfrowymi podłączanymi odtwarzaczami, możesz po prostu skorzystać ze swojego smartfona lub tabletu: Po prostu włącz swoją ulubioną aplikację muzyczną i połącz swoje urządzenie z amplitunerem VSX-531D bezprzewodowo przez Bluetooth. W razie potrzeby złącze USB na panelu przednim może zasilić urządzenie mobilne i może także odtwarzać pliki muzyczne w formacie MP3, WMA i AAC bezpośrednio z pamięci USB. Nie zdziw się, gdy również starsze pliki o zmniejszonej ilości danych będą brzmiały zaskakująco świeżo i naturalnie: Pioneer przez dziesiątki lat zbierał doświadczenie w zakresie rekonstrukcji utraconych części sygnału i wykorzystał je do stworzenia systemu poprawy jakości - „Advanced Sound Retriever“.

Funkcje Audio

    Channels: 5
    Amplification Type: Direct Energy
    130 W/ch (6 ohms, 1 kHz, THD 1.0 %, 1ch Driven)
    Dolby® TrueHD/Dolby Digital Plus/Dolby Pro Logic II
    DTS-HD Master Audio/DTS-HD High Resolution Audio/DTS Neo:6
    DTS-Express/DTS 96/24
    DSD Disc (SACD) Playback via HDMI (2.8 MHz)
    Digital Core Engine with Texas Instruments Aureus™ DSP
    192 kHz/24-bit DAC
    HDMI Audio Return Channel (ARC)
    MCACC Auto Room Tuning
    - Phase Control
    - Automatic Crossover Detection
    Pioneer Sound Enhancements
    - Advanced Sound Retriever (2ch)
    - Auto Level Control (2ch)
    - Midnight
    - Loudness
    Advanced Surround Modes
    - Action, Drama, Advanced Game, Sports, Classical, Rock/Pop
    - Front Stage Surround, Extended Stereo
    - Phones Surround
    - ECO Mode 1, ECO Mode 2
    AM/FM Tuner 30 Presets
    DAB/DAB+
Funkcje Sieciowe
    Built-in Bluetooth® Wireless Technology (Version: 3.0, Profile: A2DP, Codec: SBC/AAC)
    Music File Playback via USB (MP3, WMA, AAC)Zestaw głośnikowy Cinematic 5.0 stworzony został przez doświadczony zespół inżynierów w oparciu o sprawdzone technologie i oferuje pełnię brzmienia odtwarzanej muzyki, jak i ścieżki dźwiękowej oglądanych filmów.

Podstawowymi elementami tego zestawu są dwie kolumny podłogowe o konstrukcji 2-drożnej z bass-reflex. W konstrukcji zastosowano dwa przetworniki średnio-niskotonowe 6,5" typu Poly Hybrid o wydajności, która zaspokoi oczekiwania nawet wymagających użytkowników. Konstrukcję uzupełnia przetwornik wysokotonowy 1" z miękką kopułką, umieszczony w górnej części kolumny. Zapewnia on bogactwo detali muzycznych powodując, że dźwięki zyskują klarowność i jasność brzmienia.

Zestaw Cinematic 5.0 zawiera dwuprzetwornikowe tylne kolumny efektowe, na konstrukcję których składają się 4“ głośniki zbudowane w oparciu o technologię Poly Hybrid i 1" przetworniki wysokotonowe z miękką kopułką, takie same jak w kolumnach podłogowych. Jednostkę centralną zestawu stanowi głośnik z zespołem dwóch przetworników 4" Poly Hybrid i jednego wysokotonowego 1" z miękką kopułką.

Każdy z głośników zestawu może pochwalić się kompletem funkcji, takich jak zdejmowany grill, stabilna podstawa, port bass-reflex umieszczony z tyłu obudowy i wejścia przewodowe najwyższej jakości. Głośniki efektowe i centralny posiadają dodatkowo solidne, metalowe uchwyty montażowe umożliwiające mocowanie do ściany.

Klasyczne kształty obudów wykonane są z wysokiej jakości materiałów i oklein winylowych z charakterystycznymi, delikatnymi przetłoczeniami imitującymi strukturę drewna. Dostępne wykończenia w kolorze czarnym i orzechowym pozwalają na dopasowanie do nowoczesnych pomieszczeń.

Zestaw Cinematic 5.0 zapewnia optymalną jakość dźwięku w całym pomieszczeniu odsłuchowym, niezależnie czy zestaw jest wykorzystywany do odtwarzania muzyki, czy pełni rolę domowego kina. Zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników muzyki i kina domowego ceniących sobie nie tylko dobre brzmienie, ale także wymagających wysokiej wartości za rozsądną cenę.

    Głośniki podłogowe
    zalecany typ wzmacniacza: AV do 130W
    pasmo przenoszenia: 45-20.000 Hz
    czułość (1m/1W): 90 dB
    impedancja: 4-8 ohm
    głośnik wysokotonowy: 1" (25mm)
    głośnik nisko/średniotonowy: 2x 6"
    wymiary (wys. x szer. x gł.): 1000 x 195 x 305 mm

    Głośniki podstawkowe
    zalecany typ wzmacniacza: AV do 130W
    pasmo przenoszenia: 60-20.000 Hz
    czułość (1m/1W): 87 dB
    impedancja: 4-8 ohm
    głośnik wysokotonowy: 3/4" (19mm)
    głośnik niskotonowy: 4"
    wymiary (wys. x szer. x gł.): 240 x 135 x 205 mm

    Głośnik centralny
    zalecany typ wzmacniacza: AV do 130W
    pasmo przenoszenia: 60-20.000 Hz
    czułość (1m/1W): 88 dB
    impedancja: 4-8 ohm
    głośnik wysokotonowy: 3/4" (19mm)
    głośnik niskotonowy: 2x 4"
    wymiary (wys. x szer. x gł.): 135 x 400 x 205 mm