Pioneer N-50AE

Odtwarzacz sieciowy ze zintegrowanym dwupasmowym WiFi, Airplay, odtwarzaniem HiRes Audio, zintegrowanymi usługami muzycznymi, FlareConnect dla odtwarzania Multi-Room, radiem internetowym i wejściem cyfrowym USB

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PIONEER
  • Dostępność: chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę

  • 3 899,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Ambitne rozwiązanie dla wszystkich zadań związanych z odtwarzaniem strumieniowym

Model N-50AE został opracowany po to, aby zapewnić słuchaczom muzyki maksymalną swobodę i wszechstronność. Obojętnie, w jaki sposób najchętniej odkrywasz i słuchasz muzyki – czy to ze smartfonu, poprzez usługi muzyczne Cloud, lokalny serwer NAS, z dysku twardego USB czy po prostu z komputera:  Nowa jednostka strumieniowania  N-50AE otwiera muzyce zawsze optymalną drogę odtwarzania, bez konieczności specjalnego zastanawiania się nad tym faktem lub zmiany przyzwyczajeń. Zintegrowane usługi Tidal, Deezer i Spotify, DLNA-streaming z pełną obsługą HiRes i DSD, oferta radia internetowego premium Tuneln i AirPlay, zintegrowana technologia Chromecast do podłączania urządzeń mobilnych, zapewniają niewyczerpany repertuar muzyczny. Aby dźwiękowy potencjał mógł się całkowicie rozwijać, model N-50AE został wyposażony w szlachetny 32-bitowy DAC firmy ESS oraz oddzielne zasilacze dla podzespołów analogowych i cyfrowych. N-50AE, dzięki wbudowanej technologii FlareConnect jest także w stanie obsługiwać system Multi-Room, dzięki czemu możesz cieszyć się muzyką w kilku pomieszczeniach jednocześnie (wymagane kompatybilne głośniki).

 

TECHNOLOGIA MULTI-ROOM FLARECONNECT
Ten produkt obsługuje FlareConnect. FlareConnect to stabilny protokół bezprzewodowy który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego produktu audio w pomieszczeniu - od płyt odtwarzacza winylowych po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowych głośnikach, znajdujących się w innym pomieszczeniu i podłączonych do domowej sieci.

Wbudowany Chromecast
Model N-70AE / N-50AE posiada wbudowany Chromecast, zatem można, za pomocą własnego urządzenia mobilnego, przesyłać strumieniowo ulubioną muzykę, audycję radiową lub podcast wprost do odtwarzacza. Z każdego miejsca w domu można sterować muzyką za pomocą aplikacji, uruchamianej przez Chromecast, pracującej na urządzeniu osobistym - iPhonie, iPadzie, telefonie i tablecie z Android, laptopie Mac i Windows oraz Chromebook™.


Wbudowane dwupasmowe Wi-Fi
Korzystaj z funkcji sieciowych, na przykład strumieniowania audio w wysokiej rozdzielczości, za pośrednictwem bezprzewodowego łącza LAN. Wbudowane Wi-Fi jest dwupasmowe, obsługuje kanały częstotliwości 5 GHz oraz 2,4 GHz. Korzystając z pasma 5 GHz, strumieniowanie dużych plików audio o dużej rozdzielczości jest stabilne i niezakłócone.

Zewnętrzny dysk HDD w technologii Plug and Play
Połącz zewnętrzny dysk HDD poprzez USB i już możesz z łatwością odsłuchiwać całej swojej biblioteki muzycznej bez korzystania z komputera. Możesz nawet przenosić pliki z komputera na dysk twardy poprzez sieć domową, podczas gdy dysk HDD jest podłączony do N-70AE / N-50AE.Funkcje Audio

    4ch Parallel Drive with SABRE32 Ultra DAC (ES 9016S)
    Up to 11.2 MHz DSD Playback
    Up to 192 kHz/24-bit WAV/FLAC/Apple Lossless/AIFF Playback
    USB-DAC (up to 384 kHz/32-bit LPCM, 11.2 MHz DSD)
    DIRECT Mode for Faithful Reproduction of Original Sound
    Hi-bit32 Audio Processing
    Up-Sampling up to 384 kHz
    Digital Filter with 3 Modes (SHARP/SLOW/SHORT )
    Auto Sound Retriever
    Auto Level Control
    Lock Range Adjust Function for Reducing Jitter by Adjusting Lock Range Accuracy
    Gapless Playback (WAV/FLAC/AIFF/ALAC)
    Digital Output On/Off Switch to Prevent Digital Noise Effect on Analogue Audio
    Twin Transformers
    Rigid Under Base
    Aluminium Front Panel
    

Funkcje Sieciowe

    Chromecast built-in
    Apple AirPlay Certified
    Spotify®, TIDAL, and Deezer Music Streaming Services Ready
    Internet Radio (TuneIn)
    Plug and Play External HDD and USB Memory via USB
    Works with Pioneer Remote App (iOS/Android)
    Built-in Wi-Fi (Dual Band 5 GHz/2.4 GHz)


Połączenia

    USB 2 In (1 Front, 1 Rear) Type A, for USB Drive/HDD
    USB-DAC 1 In (Type B)
    Ethernet 1 In
    Phones 1 Out
    Analogue Audio 2 Out (1 Pair Gold-Plated RCA)
    Digital Coaxial 1 In (Gold-Plated) / 1 Out (Gold-Plated)
    Digital Optical 1 In/1 Out
    Control Out for Operating Connected Devices with Pioneer Remote App