Odkurzacz bezprzewodowy Samsung JET 60 VS15A6032R5 dodatkowa mini elektroszczotka

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Samsung
  • Dostępność: dostępny

  • Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 999,00 zł brutto
  • 919,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Moc technologii, lekkość odkurzania

Klasyczny czarny kolor pasuje do każdego mieszkania.

Zaskakująco skuteczne odkurzanie - 150 W mocy ssącej
Czyść skutecznie różne rodzaje podłóg za pomocą lekkiego i mocnego odkurzacza bezprzewodowego. Silnik Digital Inverter generuje moc ssania wynoszącą nawet 150 W*. Aerodynamiczny kształt optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja skutecznie zatrzymuje nawet drobne cząsteczki kurzu.

* Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.8.

Wysoka skuteczność - Silnik Digital Inverter
Dzięki mocy ssącej wynoszącej nawet 150 W* możesz odkurzać dużo skuteczniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach. Silnik Digital Inverter zapewnia imponującą moc wejściową wynoszącą do 410 W**, jest wysoce energooszczędny i generuje ssanie o mocy nawet 150 W*.


* Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.8.** Na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC60335-1 Cl. 10.

Ekstremalna moc ssąca - Jet Cyclone
Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz cieszyć się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza tworzy optymalną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu.
System cyklonu zwiększający wydajność odkurzania.

Pogromca brudnych dywanów - Elektroszczotka
Elektroszczotka zbiera drobne cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg. Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 stopni ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest niezwykle proste, wystarczy jedno kliknięcie aby ją odłączyć.

System cyklonu, który wpływa na wydajność i moc ssącą.

Wygodne ładowanie - Stacja ładująca typu „2 w 1”
Ciesz się większą elastycznością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą typu „2 w 1” z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, by po odłączeniu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.
Bez problemu złożysz odkurzacz i schowasz go w swojej szafie.

Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu - System filtracji HEPA*
5-warstwowy system filtracji HEPA wyłapuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z drobnej metalowej siatki wyłapują większe cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technologia Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny.

* System filtracji HEPA: High Efficiency Particulate Air filtration system (wysokowydajny system filtracji powietrza).** Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.11.*** Przedział wielkości 0,5–4,2 µm odpowiada cząsteczkom zwykle niedostrzegalnym gołym okiem, takim jak pyłki roślin czy pleśń.


Nawet 40 minut** sprzątania
Wymienna, długodziałająca bateria
Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (2000 mAh*) pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 40 minut**. Po upływie tego czasu z łatwością zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas odkurzania o kolejne 40 minut. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej wydajności nawet przez 500 cykli pracy****.


* Wartość 2000 mAh na podstawie całkowitej pojemności baterii, została jednak ograniczona do 1800 mAh w celu zwiększenia trwałości.** Podany czas pracy dotyczy minimalnego zużycia energii bez użycia akcesoriów.*** Dodatkowa bateria sprzedawana osobno .**** Zachowuje 70% wydajności po 5 latach użytkowania przy 100 cyklach rocznie, na podstawie pojemności baterii (1800 mAh). 1 cykl oznacza całkowite zużycie mocy baterii po pełnym naładowaniu. Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania. Na podstawie testów wewnętrznych.

Pojemnik na kurz, który można umyć

Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o pojemności 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go też od odkurzacza, by wysypać kurz.


Sprzątanie, które nie męczy - Tylko 1,48 kg wagi
Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza. Jego lekka konstrukcja gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania, a także zmniejsza obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,48 kg, a zatem o 21% mniej* niż w przypadku konwencjonalnych odkurzaczy Samsung. Teraz bez trudu odkurzysz całe mieszkanie.

* W porównaniu z Samsung VS8000. Waga korpusu: Jet 60 1,48 kg vs. VS8000 1,89 kg.


Odkurzacz Jet 60  wraz z wyposażeniem.


Specyfikacja

Moc silnika 410 W
Moc ssąca 150 W
Czas pracy (Min.) 5 min
Czas pracy (Śr.) 20 min
Czas pracy (Maks.) 40 min

Poziom hałasu 86 dBA
Dust Collection Type Multi Cyclone
Pojemność pojemnika na kurz 0.8 L

Szczotka główna Jet Fit Brush

Bateria
Typ baterii Li-ion
Napięcie 21.6 V
Odłączana bateria Tak
Stacja ładownia 2-in-1 Charger (Wall mount)

Akcesoria
Elektroszczotka mini
Szczotka do kurzu
Szczotka szczelinówka

Filtr na wylocie Fine Dust Filter
Filtr umieszczony przed silnikiem Tak

Zmywalny pojemnik na kurz

Wymiary (SxWxG) 250X1120X203 mm
Waga netto 2.3 kg