Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

Infinity Kappa ONE

Producent: INFINITY
Dostępność:
dostępny
szt.
1 799,00 zł1 199,00 zł

Kappa One
- technologia klasy D/DirectFET® – Wzmacniacze Kappa mają potężne obwody klasy D z tranzystorami DirectFET®. Konstrukcja taka zwiększa moc i wydajność, a także lepiej odprowadza ciepło z tranzystorów do obudowy wzmacniacza.
- Dynamic Bass Optimization (DBO) – DBO to regulowany filtr subsoniczny z regulacją podbicia basu. W odróżnieniu od konwencjonalnych filtrów z określoną częstotliwością, DBO podbija wyznaczoną częstotliwość, niwelując niższe pasmo, chroniąc w ten głośniki w skrzyniach wentylowanych przed nadmiernym wychyleniem i wyrównuje odpowiedź częstotliwościową w niskich częstotliwościach w obudowach zamkniętych i i bass-reflex.
- wejścia eliminujące zakłócenia – wzmacniacze Kappa używają wejść z odseparowaną galwanicznie masą, co uniemożliwia przedostawanie się zakłóceń z elektryki samochodu do sekcji wzmacniacza, a tym samym do głośników.
- aktywna ochrona przed uszkodzeniami – wzmacniacze Kappa mają inteligentne obwody chroniące głośniki na wypadek zwarcia czy problemów z akumulatorem, alternatorem lub regulacją napięcia. Chronią także siebie przed przegrzaniem, dzięki obwodom, które chłodzą wzmacniacz stopniowo zmniejszając moc bez wyłączania wzmacniacza.
- niska konstrukcja – przy wysokości zaledwie 44mm wysokości, wzmacniacze Kappa zmieszczą się pod większością siedzeń.
  SPECYFIKACJA
tryby pracy (kanały) 1
moc RMS, 2 Ohm 1 x 800 W
moc RMS, 4 Ohm 1 x 500 W
THD+N 0,05%
pasmo przenoszenia 20 Hz - 330 Hz
stosunek sygnał/szum 112dBA
wymiary 329 x 179 x 44 mm