Harman Kardon OMNI 10+ plus - bezprzewodowy głośnik sieciowy multiroom z bluetooth

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HARMAN KARDON
  • Dostępność: dostępny

  • 769,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Harman Kardon Omni 10+ pozwala łatwo skonfigurować bezprzewodowy system muzyczny HD. Zapewnia także dostęp do usług muzycznych, takich jak Spotify Connect i Chromecast. Prosta w konfiguracji i łatwa w obsłudze, Omni 10+ to najszybszy sposób na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w dowolnym miejscu w domu za pomocą jednego głośnika lub wielu!

 

Spotify
przesyłaj strumieniowo swoje ulubione utwory i listy odtwarzania bezprzewodowo w domu za pomocą Spotify Connect, używając aplikacji Spotify jako pilota. Funkcja Spotify Connect wymaga subskrypcji premium.

Przesyłaj ulubioną muzykę z telefonu na głośniki za pomocą wbudowanego CHromecasta
Dzięki wbudowanemu Chromecastowi możesz przesyłać ulubioną muzykę, stacje radiowe i podcasty z urządzenia przenośnego do głośników.

Strumień audio 24bit/192kHz
Harman Kardon Omni 10+ obsługuje strumieniowe przesyłanie audio HD w standardzie 24 bit / 192 kHz. Ciesz się doskonałą jakością dźwięku lepszą niż CD.

Prosta konfiguracja i kontrola dzięki aplikacji Harman Kardon Controller
łatwo skonfiguruj swój system i steruj nim za pomocą aplikacji Harman Kardon Controller. Dzięki dodatkowemu wsparciu dla WAC na urządzeniach Apple i przewodnikowi krok po kroku możesz szybko rozpocząć strumieniowanie muzyki

Dwuzakresowe połączenie WiFi
Obsługuje najnowszą bezprzewodową technologię sieci domowej 802.11ac i dwuzakresowe ( 2,4 GHz i 5 GHz ), zapewniające szybsze , solidniejsze i bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe

Przesyłaj muzykę przez Bluetooth lub wejście 3,5mm
Podłącz dowolne urządzenie za pośrednictwem Bluetooth lub wejścia 3,5mm do urządzenia Omni 10+, a twoja muzyka bedzie automatycznie strumieniowana do innych głośników Omni podłączonych do domowej sieci

Follow me audio
Przechodź z jednego pokoju do drugiego, a Twoja ulubiona muzyka będzie podążać za naciśnięciem jednego przycisku.Po prostu naciśnij przycisk Link aby rozpocząć odtwarzanie muzyki - nie  musisz szukać telefonu.

 


Pasmo przenoszenia 52 Hz ~ 20 kHz - 3 dB
Stosunek sygnału do szumu > 80dB
Połączenia wejściowe Bluetooth®, Aux-in, Wi-Fi
Waga 1,33 kg
Zasilanie 19VDC, 3.0A
Zużycie energii w trybie uśpienia <3,0 watów
Przetworniki 1 x 90mm woofer, 1 x 19mm tweeter
Moc znamionowa 1 x 25 W dla głośnika niskotonowego; 1 x 25 W dla głośnika wysokotonowego
Wymiary (szer. X gł. X wys.) 181 mm x 159 mm x 166 mm