GMS 05 XL NEW 1.6mm

Mata 2-warstwowa kompozyt gumy butylowej C3 czarnej z elastyczną folią aluminiową 0.1mm.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: GMS
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 219,00 zł

GMS 05 XL NEW 1.6mm

GMS 05 XL NEW to najnowsza wersja mat butylowych w naszej ofercie oparta na bazie mieszanki C3 do produkcji, której używany jest polimer importowany z Japonii. Światowej klasy producenci z USA materiałów wygłuszających podążając za najlepszym kompromisem pomiędzy tłumieniem a masą materiału zaczęli stosować najwyższej czystości zagęszczone polimery, w efekcie uzyskujemy matę o znacznie obniżonej masie ale zachowującej wysoki współczynnik stratności akustycznej. Nasze nowe produkty także podążają w tym kierunku, nowe butyle to znaczna redukcja masy nawet do 30% w stosunku do innych materiałów butylowych zawierających wypełniacze, do mieszanek butylowych stosuje się różnego rodzaju popioły wapienne oraz odpady rafinacji ropy naftowej, materiały zawierające wypełniacze wydzielają oleistą substancję, mają charakterystyczny zapach spalonego plastiku a producenci czystego butylu wskazują na substancje lotne szkodliwe dla zdrowia w mieszankach z domieszkami które nawet bo długim czasie wydzielają specyficzne zapachy.

Nowy butyl GMS  to połaczenie najwyższej jakości mieszanki C3 opartej na czystem zagęszczonym polimerze, który zachowuje trzy najważniejsze  elementy :

Jest bardzo plastyczny i zagęszczony co pozwala na dowolne formowanie ale bez obaw o łatwe rozwałkowanie .

Jest znacznie lżejszy od poprzedników ale ma wysoką gęstość potwierdzoną badaniem Y=35 co bezpośrednio oznacza ,że materiał o grubości 1.7mm posiada takie właściwości jak inna masa tłumiąca zawierająca wypłniacze podnoszące gęstość o grubości 2.0 a nawet 2.3mm.

Nowe prasowane na zimno i tłoczone aluminium jest sztywne ale bez problemu można je formować i dociskać rolką unikając pęknięć na nierównych powierzchniach

 

Dane Techniczne:

Wymiary                : 1 rolka - 30cm x 7m - 2.1m2 
Butyl                     : Czarny mieszanka C3 na bazie mono-polimerów czysty bez dodatków
Opakowanie           : zawiera  rolka 2.1m2
Grubość                 : 1.6mm  
Aluminium             : 0.1mm tłoczone 
Klej                        : polimerowy bezzapachowy od -20 do + 110 C