Słuchawki AKG K323 XS

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AKG
  • Dostępność: dostępny
  • szt.
  • 149,00 zł

Słuchawki AKG K323 XS cechują się wysoką jakością dźwięku i wyjątkowym komfortem użytkowania bez zbędnych kilogramów i nieporęcznej konstrukcji.

Niewielkie rozmiary konstrukcji dokanałowej w połączeniu z jakością dźwięku, z której słynie firma AKG sprawiają, że jest to wyjątkowo innowacyjny produkt. Dodaj do tego wysoki poziom komfortu użytkowania i komplet czterech rozmiarów wkładek dousznych oraz zaawansowaną technologię końcówek dokanałowych, a otrzymasz słuchawki dokanałowe, których nie trzeba zmuszać, aby pozostawały na swoim miejscu i które zapewniają pełną swobodę ruchu, zgodnie z Twoim stylem życia.

Otwórz swoje uszy na nieograniczone możliwości podłączania tej miniaturowej pary słuchawek dokanałowych, tak lekkich i wygodnych, że nie znajdziesz dobrego powodu, aby je zdejmować. Pracuj lub baw się, albo też rób jedno i drugie jednocześnie: słuchawki K323 XS doskonale dostosują się do Twoich potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości przetworników 5,8 mm, zdolność dostarczania dźwięku o jakości AKG to najważniejsza cecha tych najmniejszych jakie do tej pory wyprodukowaliśmy słuchawek. W przeciwnym wypadku nie umieścilibyśmy na nich naszej nazwy.

Najmniejsze, najlżejsze słuchawki dokanałowe o najwyższej jakości dźwięku

Trudno uwierzyć w to, że firmie AKG udało się uzyskać jakość dźwięku i możliwości podłączania, jakich można oczekiwać od tej firmy w modelu o tak niewielkich rozmiarach. Cztery żywe wersje kolorystyczne do wyboru.


Nagradzany dźwięk AKG o jakości studyjnej

Specjalnie dobrane przetworniki 5,8 mm zapewniają precyzyjny dźwięk o jakości, z której słynie firma AKG.

Pójdą wszędzie tam, gdzie Ty

Słuchawki K323 XS są tak niewidoczne i lekkie, że rzadko kiedy zajdzie konieczność ich zdejmowania, o ile w ogóle będziesz pamiętać, że je masz założone. Pójdą z Tobą wszędzie.

Kluczem jest unikalne dopasowanie

Sekret słuchawek K323 XS leży w ich unikalnej technologii końcówek dousznych i wkładkom dousznym w czterech rozmiarach w zestawie. Wykonane z dwóch materiałów zostały zaprojektowane tak, aby uzyskać maksymalnie wygodne dopasowanie słuchawki do ucha.