JBL TUNE 225TWS słuchawki bezprzewodowe szare

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny
  • 569,00 zł 399,00 zł
  • szt.

Trwałe połączenie bezprzewodowe.Zjednocz się ze swoją muzyką i swoim światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, by przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL TUNE 225TWS zapewniają bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów. Wystarczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect umożliwia korzystanie z jednej lub obu słuchawek. Dłuższe i komfortowe słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród różnych opcji kolorystycznych z pewnością znajdziesz słuchawki JBL TUNE 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu


Poczuj basy
Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, aby JBL ożywił Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.

Wolność bez kabli
Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 225TWS to totalna swoboda.

Dłuższy czas słuchania
Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swojego prywatnego koncertu tak długo, jak chcesz.

Jedno lub oboje uszu
Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zapewnia moc, która pozwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów za pomocą jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.

Znajdź swój styl
Co Ci pasuje? Wśród 6 różnych kolorów z pewnością znajdziesz idealną parę słuchawek, które będą wiernym odwzorowaniem Twojej osobowości.

Eleganckie, wygodne etui do ładowania
Żaden szczegół nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL TUNE 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny. Ponadto posiada ono miękką obudowę i zakrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, zapewniając szybki dostęp do słuchawek.


Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 12 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Czułość: 105 dB SPL
Maks. SPL: 98 dB SPL
Czułość mikrofonu: -30 dBV przy 1 kHz/Pa
Impedancja: 32 omy
Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3,AVRCP 1.5, HFP 1.7
Wersja Bluetooth: 5.0
Typ baterii słuchawkowych: Akumulator litowo-jonowy (22 mAh/3,85 V)
Typ baterii etui ładującego: Akumulator litowo-jonowy (410 mAh/3,85 V)
Zasilanie: 5 V 1,0 A
Czas ładowania: < 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth: do 5 godz.
Całkowity czas odtwarzania muzyki w przypadku używania etui ładującego: do 25 godz.
Masa: 57 g