Głośniki gamingowe JBL Quantum DUO

Głośniki do gier komputerowych

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: zapytaj o dostępność
  • 719,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Dźwięk pozwala przetrwać.

Zwiększ swoje możliwości dzięki potężnym głośnikom do gier komputerowych JBL Quantum Duo PC. Wejdź głębiej w akcję dzięki doskonałemu dźwiękowi i unikalnym efektom świetlnym. Łatwo dostrzeżesz grożący Ci ostrzał, usłyszysz skradających się wrogów i poczujesz grzmot wybuchu. Dzięki opatentowanemu przez JBL rozwiązaniu dźwięku przestrzennego do gier i technologii Dolby Digital — a do tego nacieszysz oczy stylowym, wyróżniającym się wzornictwem. Zawsze usłyszysz kroki, strzały lub skok dzięki odsłoniętym przetwornikom i tweeterom, zapewniającym niesamowitą klarowność dźwięku. Dzięki różnym ustawieniom kolorów i wzorcom oświetlenia gra będzie bardziej realna niż kiedykolwiek wcześniej.

Cechy i korzyści

JBL QuantumSOUND Signature
Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą
scenę epicką i każdego gracza bardziej konkurencyjnym. Neodymowe przetworniki 2,5" cala o dużym wychyleniu i tweeetery zapewniają krzywą dźwięku dostrojoną przez specjalistów JBL specjalnie do gier. Nasza legendarna technologia dźwięku przestrzennego, w połączeniu z Dolby Digital, tworzy najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe. Możesz oddać się w pełni grze i wygrać, ponieważ zawsze usłyszysz każdego nadchodzącego przeciwnika.

Doświadczaj każdego szczegółu
Nigdy nie przeoczysz strzału, chrzęstu żwiru czy jęku nieumarłych dzięki niezwykłej czystości dźwięku i mocnym, intensywnym basom. Dźwięk zapewniany przez nieosłonięte przetworniki i porty bass-reflex skierowane do tyłu.

Dostosowywane oświetlenie
Ulepsz swój sprzęt do gier efektownym oświetleniem, które wciągnie Cię głębiej w akcję. Głośniki JBL Quantum Duo do gier komputerowych są dostępne z różnymi wstępnie zdefiniowanymi kolorami i wzorami oświetlenia. Łatwo stwórz nastrój za pomocą przycisku sterowania oświetleniem.

Zobacz rytm
Dzięki synchronizacji światła z rytmem można zobaczyć ulubione utwory, jak również je usłyszeć. Zwizualizuj swoją muzykę i stwórz odpowiedni nastrój za pomocą wzorców oświetlenia Wave i Flow. Lub wypróbuj ustawienie Solid w dowolnym kolorze.

Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth
Korzystaj z bezprzewodowej transmisji strumieniowej audio dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth.

Podłącz i graj dzięki intuicyjnemu sterowaniu
Nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja. Głośniki JBL Quantum Duo PC typu „plug and play” poprawiają wrażenia z gier. Intuicyjne sterowanie ułatwia zmianę głośności i oświetlenia, dzięki czemu można skoncentrować się na danej chwili w grze.

Kompatybilne z każdym systemem gier
Głośniki do gier JBL Quantum Duo PC można bez problemu podłączyć do dowolnego systemu przez wejście audio i USB. W pełni kompatybilne z komputerami PC i Mac, systemem Windows i konsolami do gier.


Specyfikacja techniczna:

JBL Quantum Duo
Przetworniki: 2,5-calowe niskotonowy + 0,75-calowy wysokotonowy
Znamionowa moc wyjścia: 20 W RMS
Pasmo przenoszenia: 60 Hz - 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB
Wersja Bluetooth: 4.2
Profil Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.5
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2402 MHz - 2480 MHz
Moc nadajnika Bluetooth: ≤12,5 dBm (EIRP)
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 89 x 210 x 176 mm (każdy)
Masa: 2,8 kg