JBL Quantum 50 douszne słuchawki gamingowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: Wkrótce w sprzedaży

  • 139,00 zł

Przewodowy douszny zestaw słuchawkowy do gier z suwakiem głośności i wyciszeniem mikrofonu

Każdy dźwięk ma znaczenie, a dzięki technologii JBL QuantumSOUND Signature usłyszysz wrogów (i przyjaciół) jak nigdy dotąd. Stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych, ale zgodny ze wszystkimi platformami. Technologia Twistlock™ zapewnia komfort i stabilność podczas długich sesji użytkowania. Mając do dyspozycji w pełni funkcjonalne, wbudowane elementy sterowania
z oddzielnym suwakiem głośności, wyciszeniem mikrofonu i przyciskiem wielofunkcyjnym do obsługi połączeń i muzyki, możesz skupić się na tym, co najważniejsze — na pokonaniu bossa. Wybierz kolor pasujący do Twojej osoby. Czysty dźwięk oznacza czystą głowę. Masz to.

 

JBL QuantumSOUND Signature
Dzięki przetwornikom 8,6 mm wspomaganym technologią JBL QuantumSOUND Signature usłyszysz wrogów (i przyjaciół) jak nigdy dotąd. Wkrocz do innego świata gier mobilnych. Usłysz najbardziej subtelne dźwięki. Dominuj w grze.

Pełna kontrola dzięki suwakowi głośności i wyciszeniu mikrofonu
Gdy grasz, nic nie może Cię rozpraszać. Koniec z niewygodnym sterowaniem. Teraz wszystko jest proste — oddzielny suwak głośności, wyciszenie mikrofonu i przycisk wielofunkcyjny.

Wbudowany mikrofon Voice-Focus
Zoptymalizowany pod kątem gier wieloosobowych. Mikrofon znajduje się blisko ust i jest oddzielony od pozostałych elementów sterowania, zapewniając najwyższą jakość rejestracji głosu.

Technologia Twistlock™ zapewniająca komfort i stabilność
Masz przed sobą długą sesję grania. Dzięki opatentowanej technologii JBL zapewniającej najwyższą ergonomię i ultramiękkiemu silikonowi gwarantującemu doskonałe dopasowanie nawet najdłuższa sesja gry minie bardzo szybko.

Zgodność ze wszystkimi platformami
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 50 został stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych, ale jest zgodny ze wszystkimi platformami: PC, Mac, Xbox ONE, PlayStation 4, Nintendo Switch, urządzenia mobilne i VR. Cokolwiek i w jakikolwiek sposób odtwarzasz, łatwo połączysz się z innym światem.

 

Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetworników: przetworniki dynamiczne 8,6 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
Maksymalna moc wejściowa: 5 mW
Impedancja: 16 omów
Czułość: 97 dB SPL przy 1 kHz / 1 mW
Czułość mikrofonu: -41 dBV przy 1 kHz / Pa
Waga: 21,5 g