JBL Quantum 400 słuchawki gamingowe

Wokółuszny zestaw słuchawkowy USB do gier z pokrętłem regulacji balansu dźwięków czatu i gry

  • 429,00 zł

Dźwięk pozwala przetrwać.

Uzyskaj przewagę nad przeciwnikiem. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 sprawia, że jesteś zawsze o krok do przodu dzięki przestrzennemu dźwiękowi, który angażuje cię w grę i pozwala przewidzieć każdy ruch. Zaprojektowana z myślą o precyzji i wciągających doznaniach technologia JBL QuantumSOUND Signature pomaga zwiększyć skuteczność i uzyskać prawdziwą przewagę w walce. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 jest również wyposażony w mikrofon na wysięgniku, z funkcją „voice focus”, który zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, pokrętło regulacji balansu dźwięków czatu i gry, certyfikat DISCORD oraz
jest kompatybilny z komunikatorem TeamSpeak i innymi. Lekki pałąk na głowę z piankowymi wkładkami z pamięcią kształtu pozwala na wielogodzinną, komfortową grę. Ulepsz swoją grę za pomocą zestawu słuchawkowego JBL Quantum 400 i zdominuj przeciwników.

Cechy i korzyści

Ożyw grę dzięki technologiom JBL QuantumSURROUND™ i DTS
Ciesz się najbardziej wciągającymi doznaniami dźwiękowymi w grach dzięki spersonalizowanemu dźwiękowi przestrzennemu wspomaganemu przez dołączone oprogramowanie komputerowe JBL QuantumENGINE. JBL QuantumSURROUND™ stawia cię w centrum angażujących wrażeń, pozwalając skutecznie grać i zwyciężać przeciwników. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w funkcję DTS: X wer. 2.0.

JBL QuantumSOUND Signature zapewnia prawdziwą przewagę nad przeciwnikiem dzięki wyjątkowemu dźwiękowi
Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą scenę wyjątkową, a każdego gracza lepszym. Nasz legendarny dźwięk zapewnia najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie.

Graj jeszcze dłużej dzięki komfortowej piance z pamięcią kształtu
Lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier.

Kierunkowy mikrofon z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 pozwala doskonale słyszeć towarzyszy broni i przeciwników. Odchylany mikrofon kierunkowy na wysięgniku, z funkcją „voice focus” jest także wyposażony w funkcje automatycznego włączania/wyłączania i wyciszania.

Pokrętło regulacji balansu dźwięków gry i czatu zapewniające bezproblemową komunikację
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 jest wyposażony w pokrętło regulacji balansu dźwięków gry i czatu z certyfikatem DISCORD. Jest on również kompatybilny z komunikatorem TeamSpeak i innymi platformami komunikacyjnymi.

Dostosowany do twoich ulubionych platform
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 400 jest również zgodny przez USB z PC, PS4, Nintendo Switch™ oraz urządzeniami Mac oraz wtyk 3.5mm z komputerami PC, konsolami PlayStation™, Xbox™, i Nintendo Switch™, urządzeniami mobilnymi, urządzeniami Mac oraz VR. JBL QuantumSURROUND jest dostępny tylko na komputerach PC. Sprawdź kompatybilność w instrukcji podłączania.

Przyjazny dla użytkownika pakiet oprogramowania dla komputerów PC JBL QuantumENGINE
Wyjątkowe oprogramowanie komputerowe JBL QuantumENGINE służy do obsługi wciągającego dźwięku przestrzennego. Wybierz preferowane ustawienia dźwięku przestrzennego i spersonalizuj swój zestaw słuchawkowy do gier JBL Quantum 400 z poziomu przyjaznego dla użytkownika panelu nawigacyjnego, tworząc oddzielne profile i efekty RGB oraz modyfikując ustawienia mikrofonu. Możesz również regulować korektor dźwięku lub wybrać jedno z 6 ustawień wstępnych.

 

Specyfikacja techniczna:
Wielkość przetwornika: przetworniki dynamiczne 50 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
Maksymalna moc wejściowa: 30 mW
Czułość: 98 dB SPL przy 1 kHz/1 mW
Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
Impedancja: 32 omy
Długość kabla: kabel audio 3,5 mm (1,2 m) + kabel typ C do A (3 m)
Wzór zasięgu mikrofonu: Kierunkowy
Wielkość mikrofonu: 4 mm x 1,5 mm
Waga: 274 g