JBL Quantum 350 Wireless bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • 439,00 zł
  • szt.

Twoje przetrwanie zależy od dźwięku.
Chcesz zacząć grać na wyższym poziomie? Poznaj zestaw słuchawkowy do gier JBL Quantum 350 Wireless. Legendarne brzmienie JBL QuantumSOUND sprawia, że czujesz się jak w samym centrum akcji – od najcichszych kroków po najgłośniejsze odgłosy broni laserowej. Odłączany kierunkowy mikrofon na wysięgniku z funkcją Voice Focus sprawia, że inni gracze zawsze mogą Cię usłyszeć, nawet gdy w grze zrobi się naprawdę gorąco. Bezstratna łączność bezprzewodowa, 22-godzinny czas pracy akumulatora i lekkie poduszki z pianki zapamiętującej kształt sprawiają, że nigdy nie ominie Cię nawet sekunda akcji, nawet podczas najdłuższych sesji grania. Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC precyzyjnie dostraja dźwięk, aby zapewnić najwyższą przewagę nad przeciwnikiem. Wrogowie nawet nie zauważą, od kogo oberwali.


Bezstratne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz sprawia, że nigdy nie przegapisz ani chwili
Nie możesz sobie pozwolić, by system Cię ograniczał, gdy liczy się każdy ułamek sekundy. Bezstratna łączność bezprzewodowa 2,4 GHz klasy gamingowej zapewnia pełną swobodę ruchu, bez przerw w odtwarzaniu dźwięku w ferworze walki.

Ożyw grę dzięki legendarnemu brzmieniu JBL QuantumSOUND
Od najcichszych kroków po najgłośniejsze odgłosy broni laserowej – legendarne kinowe brzmienie
JBL QuantumSOUND nadaje każdej scenie epickiego charakteru. JBL Quantum 350 Wireless pozwala Ci zanurzyć się w świecie gry dzięki 40-milimetrowym przetwornikom, zapewniając prawdziwą przewagę nad przeciwnikiem.

Spraw, by Cię słyszano – lub nie – dzięki odłączanemu mikrofonowi kierunkowemu na wysięgniku z funkcją wyciszenia
Odłączany mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją Voice Focus w modelu JBL Quantum 350 Wireless sprawia, że Twoi kompani zawsze mogą Cię usłyszeć, nawet gdy w grze zrobi się bardzo głośno. Dostępna jest również przydatna funkcja wyciszania, aby wejść w tryb ciszy i wykonać sekretną misję w realnym świecie.

22-godzinny czas pracy akumulatora, szybkie ładowanie oraz ładowanie podczas odtwarzania
Akumulator o 22-godzinnym czasie pracy sprawia, że brzmienie JBL będzie Ci towarzyszyć nawet podczas najdłuższych sesji. Nadal potrzebujesz więcej czasu? Po pięciu minutach otrzymujesz dodatkową godzinę odtwarzania, a ponadto możesz ładować zestaw słuchawkowy w trakcie gry za pomocą kabla USB.

Pianka zapamiętująca kształt zapewnia wyjątkowy komfort podczas długich sesji grania
Trwały zestaw słuchawkowy JBL Quantum 350 Wireless jest wyposażony w lekki pałąk oraz poduszki z poliuretanowej pianki zapamiętującej kształt, które zapewniają wyjątkowy komfort nawet podczas całonocnych sesji hardkorowego grania.

Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC pozwala dostroić dźwięk do swoich preferencji
Kontroluj to, co słyszysz, aby grać jeszcze lepiej. Oprogramowanie na komputery PC pozwala dostosować
ustawienia funkcji JBL QuantumSURROUND, korektora, samosłyszalności, mikrofonu i nie tylko, aby uzyskać najbardziej wciągające brzmienie.

Dołącz do zabawy przez serwis DISCORD
Nie przegap drugiej chwili rozmowy o strategii lub dogryzania przeciwnikowi. Model JBL Quantum 350 posiada certyfikat zgodności z aplikacją DISCORD, najpopularniejszym programem do czatu na świecie. Możesz również korzystać z aplikacji Skype i TeamSpeak, gdy jesteś w pracy.

Optymalizacja pod kątem komputerów PC, zgodność z wieloma platformami
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 350 Wireless jest zoptymalizowany pod kątem komputerów PC oraz umożliwia bezprzewodowe połączenie (2,4 GHz) z komputerem PC, konsolą PS* lub Nintendo Switch™ i komputerem Mac. Funkcje obsługiwane przez aplikację JBL QuantumENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, korektor, ustawienia mikrofonu itp.) są dostępne wyłącznie na komputerach PC. Informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności.

*Łączność bezprzewodowa zgodna ze wszystkimi modelami PS, w tym PS5 i PS4.

Specyfikacje techniczne:
Rozmiar przetwornika: przetworniki dynamiczne 40 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
Czułość: 115 dB SPL przy 1 kHz
Maks. SPL: 93 dB
Czułość mikrofonu: -42 dBV/Pa przy 1 kHz
Impedancja: 32 omy
Moc nadajnika bezprzewodowego 2,4 GHz: <10 dBm/MHz i <20 dBm
Rodzaj akumulatora: Akumulator litowo-jonowy (3,7 V / 500 mAh)
Zasilanie: 5 V 1 A
Czas ładowania: 2 godz.
Czas odtwarzania muzyki: 22 godz.
Wzorzec nagrywania mikrofonu: Wielokierunkowy
Masa: 252 g
Maksymalna temperatura pracy: 45°C
Długość kabla (m): 1