JBL Quantum 300 słuchawki gamingowe

Hybrydowy przewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z odchylanym mikrofonem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: zapytaj o dostępność

  • 289,00 zł

Dźwięk pozwala przetrwać.
Zintensyfikuj swoją grę dzięki doskonałej jakości dźwięku. Przewodowy zestaw słuchawkowy JBL Quantum 300 zapewnia nowy poziom wciągających doznań dzięki rozwiązaniu JBL QuantumSOUND Signature i precyzyjnemu pozycjonowaniu dźwięku.
JBL QuantumSURROUND™ generuje realistyczne otoczenie dźwiękowe dla komputerów PC, które stawia cię w samym środku akcji, zapewnia przewagę nad przeciwnikiem i pozwala wykorzystać pełnię możliwości. Zaprojektowany z myślą o trwałości, lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zapewniają komfort użytkowania. Odchylany mikrofon na wysięgniku, z funkcją„voicefocus” umożliwia komunikowanie się zarówno z sojusznikami, jak i wrogami.

Cechy i korzyści

Ożyw grę dzięki technologii JBL QuantumSURROUND™
Dzięki zaawansowanym algorytmom i dodaniu dźwięku dochodzącego z góry technologia JBL QuantumSURROUND™ wspomagana przez oprogramowanie dla komputerów PC JBL QuantumENGINE tworzy niewiarygodnie realistyczną przestrzenną scenę dźwiękową jak w kinie i zapewnia prawdziwą przewagę nad przeciwnikiem.

Korzystając z JBL QuantumSOUND Signature, możesz znaleźć się w samym centrum gry
Od najcichszych kroków do najgłośniejszych eksplozji. JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą scenę wyjątkową, a każdego gracza lepszym. Przetworniki neodymowe 50 mm zapewniają krzywą dźwiękową specjalnie dostosowaną do gier. Zanurz się w najbardziej realistycznym otoczeniu dźwiękowym, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikiem w każdej bitwie.

Graj jeszcze dłużej dzięki komfortowej piance z pamięcią kształtu
Lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier. Wyjmowane wkładki ułatwiają utrzymanie zestawu słuchawkowego w czystości.

Daj się usłyszeć dzięki mikrofonowi kierunkowemu na wysięgniku, z funkcją „voice focus”
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 300 pozwala doskonale słyszeć towarzyszy broni i przeciwników. Odchylany mikrofon kierunkowy na wysięgniku, z funkcją „voice focus” zapewnia krystalicznie czystą komunikację zarówno z sojusznikami, jak i wrogami.

Przełączaj się pomiędzy wszystkimi ulubionymi platformami
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 300 jest również zgodny przez wtyk 3.5mm z komputerami PC, konsolami PlayStation™, Xbox™, i Nintendo Switch™, urządzeniami mobilnymi, urządzeniami Mac oraz VR. Można także użyć przewodu konwertera 3.5mm do USB aby podłączyć słuchawki przez USB do komputera PC, konsoli PlayStation, Nintendo Switch i urządzeń Mac. JBL QuantumSURROUND jest
dostępny tylko na komputerach PC. Sprawdź kompatybilność w instrukcji podłączania.

Przyjazny dla użytkownika pakiet oprogramowania dla komputerów PC JBL QuantumENGINE
Wyjątkowe oprogramowanie na komputery PC JBL QuantumENGINE JBL służy do obsługi wciągającego dźwięku przestrzennego. Wybierz preferowane ustawienia dźwięku przestrzennego i spersonalizuj swój zestaw słuchawkowy do gier JBL Quantum 300 z poziomu przyjaznego dla użytkownika panelu nawigacyjnego, tworząc oddzielne profile. Możesz również regulować korektor dźwięku lub wybrać jedno z 6 ustawień wstępnych.

Specyfikacja techniczna:
Wielkość przetwornika: przetworniki dynamiczne 50 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Maksymalna moc wejściowa: 30 mW
Czułość: 100 dB SPL przy 1 kHz/1 mW
Impedancja: 32 omy
Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
Wzór zasięgu mikrofonu: Kierunkowy
Wielkość mikrofonu: 4 mm x 1,5 mm
Długość kabla: Zestaw słuchawkowy (1,2 m) + adapter audio USB (1,5 m)
Waga: 245 g