JBL Quantum 200 słuchawki gamingowe

Przewodowy wokółuszny zestaw słuchawkowy do gier z odchylanym mikrofonem

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny

  • 289,00 zł
  • szt.

Dźwięk pozwala przetrwać.

Zmień swoją grę w wyjątkowe wydarzenie. Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 200, wyposażony w funkcję JBL QuantumSOUND Signature, stawia cię w centrum akcji. Dzięki wciągającemu i precyzyjnemu dźwiękowi zestawu JBL Quantum 200 usłyszysz nawet najdrobniejsze szczegóły. Zapewni ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wygrać każdą bitwę. Eliminujący echo mikrofon na wysięgniku z funkcją „voice focus” i wyciszaniem zapewnia wyraźną komunikację z wieloma graczami, a piankowe wkładki z pamięcią kształtu pozwalają na wielogodzinną grę w komfortowych warunkach. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i są odporne na
zużycie. Wzmocnij swoje wrażenia z gry dzięki zestawowi słuchawkowemu JBL Quantum 200.

 

Cechy i korzyści

Korzystając z JBL QuantumSOUND Signature, możesz znaleźć się w samym centrum gry
Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą scenę wyjątkową, a każdego gracza lepszym. Dzięki przetwornikom 50 mm nasz legendarny dźwięk zapewnia najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie.

Graj jeszcze dłużej dzięki komfortowej piance z pamięcią kształtu
Lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić trwałość i komfort nawet w trakcie najdłuższych sesji gier.

Kierunkowy mikrofon z funkcją „voice focus” i odchylanym wysięgnikiem
Dzięki odchylanemu, kierunkowemu mikrofonowi na wysięgniku, z funkcją „voice focus” oraz automatycznemu włączaniu i wyłączaniu z wyciszaniem zestaw słuchawkowy JBL Quantum 200 pozwala wyraźnie słyszeć towarzyszy broni i przeciwników.

Dostosowany do twoich ulubionych platform
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 200 jest również zgodny przez wtyk 3.5mm z komputerami PC, konsolami PlayStation™, Xbox™, i Nintendo Switch™, urządzeniami mobilnymi, urządzeniami Mac oraz VR. Sprawdź kompatybilność w instrukcji podłączania.

Kompatybilny z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic
Zestaw słuchawkowy JBL Quantum 200 jest w pełni zgodny z natywnym systemem dźwięku przestrzennegowbudowanym w komputery z systemem Windows 10 i konsole Xbox™ ONE.


Specyfikacja techniczna:
Wielkość przetwornika: przetworniki dynamiczne 50 mm
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
Maksymalna moc wejściowa: 30 mW
Czułość: 100 dB SPL przy 1 kHz/1 mW
Impedancja: 32 omy
Charakterystyka częstotliwościowa mikrofonu: 100 Hz – 10 kHz
Czułość mikrofonu: -40 dBV przy 1 kHz/Pa
Wzór zasięgu mikrofonu: Kierunkowy
Wielkość mikrofonu: 4 mm x 1,5 mm
Długość kabla: Zestaw słuchawkowy (1,2 m) + rozdzielacz PC (1,5 m)
Waga: 245 g