JBL Inspire 700 - sportowe słuchawki z bluetooth i powerbank

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę
  • szt.
  • 349,00 zł 265,00 zł

Opracowane przez sportowców słuchawki Inspire™ 700 Sport marki JBL® wzbogacą Twój aktywny styl życia o dźwięk w wysokiej jakości. Dzięki pokrowcowi ładującemu, który zapewnia do 8 godzin odsłuchu, otrzymujesz nawet 16 godzin legendarnego dźwięku JBL, nie przerywając treningów przez długi czas. Pokrowiec ładujący zapewnia także trwałą ochronę dla słuchawek, gdy nie są używane. Niezależnie od tego, jak ciężko trenujesz, bezpieczna technologia TwistLock™ z ergonomicznymi końcówkami stanowią gwarancję, że słuchawki nigdy nie będą obcierać skóry ani nie wypadną z uszu. A co więcej, słuchawki są odporne na pot i deszcz. Sportowe słuchawki z jakością dźwięku na poziomie premium, doskonałym komfortem mocowania i nowoczesną łącznością Bluetooth®.

Do 8 godzin odsłuchu oraz 16 godzin przedłużonej pracy akumulatora
Zapewniają do 8 godzin odsłuchu, a dzięki pokrowcowi ładującemu czas ten można wydłużyć do nawet 16 godzin.
Pokrowiec ładujący zapewnia także trwałą ochronę dla słuchawek, gdy nie są używane.

Technologia TwistLock
Nasza unikalna technologia TwistLock zapewnia bezpieczne mocowanie, dzięki któremu słuchawki nigdy nie wypadają, nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń

FlexSoft
Słuchawki wykonano z użyciem wyjątkowo miękkiego i elastycznego silikonu, zapewniającego długotrwały komfort i ergonomię.

Odporne na pot
opracowane z myślą o treningu w dowolnych warunkach słuchawki Inspire 700 sprawdzą się tak samo w warunkach suchych, jak i podczas deszczu

Mikrofon z funkcją sterowania muzyką
Wodoodporny mikrofon z 3-przyciskowym pilotem zdalnego sterowania zapewnia nowy poziom wygody w przypadku wielu zastosowań słuchawek. Za kliknięciem przycisku można sterować połączeniami telefonicznymi i odtwarzanymi utworami, bez odrywania się od treningu. Zgodne z większością smartfonów.

Legendarna technologia dźwięku i niskich tonów Pure Bass firmy JBL
Od ponad 60 lat firma JBL opracowuje urządzenia w technologii naturalnie brzmiącego dźwięku na miarę kina czy profesjonalnego studia nagraniowego.

JBL Inspire 700

- Przetwornik dynamiczny: 15,4 mm
- Pasmo przenoszenia: 20–20 kHz
- Impedancja: 32 omy
- Typ Bluetooth: 4.1
- Czas pracy akumulatora: do 8 godzin
- Waga: 20 g

 

JBL Inspire 700 to nazwa zestawu w którego skład wchodzą słuchawki JBL Inspire 500 i oryginalny pokrowiec do ładowania.