Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

JBL GX 302

Producent: JBL
Dostępność:
szt.
199,00 zł


SERIA GŁOŚNIKÓW SAMOCHODOWYCH GX

Głośniki samochodowe

Membrany stożkowe głośnika niskotonowego Plus One™

Opatentowane przez firmę Harman (patent w USA nr 7 548 631) membrany stożkowe Plus One™ wykonane są z polipropylenu i zapewniają większą powierzchnię roboczą niż inne membrany tej klasy. Efekt? Wyższa skuteczność, doskonałe dźwięki niskotonowe i lepsze odzwierciedlenie charakteru odtwarzanej muzyki.

Najnowocześniejsza, tekstylna membrana kopułkowa głośnika wysokotonowego

Tekstylna membrana kopułkowa głośnika wysokotonowego zapewnia najlepsze pasmo przenoszenia dźwięków o wysokiej częstotliwości i lepszą dystrybucję mocy dla wysokich i średnich tonów, co zapewnia bardziej naturalne brzmienie wokali, instrumentów perkusyjnych, dętych blaszanych i klawiszowych.

Cewka drgająca DCR o impedancji trzech omów

W większości głośników fabrycznych cewki są tak cienkie, że nie dają rady zapewnić odpowiedniej mocy do uzyskania bardzo dobrego dźwięku. Dzięki cewkom drgającym o niskiej impedancji trzech omów głośniki serii GX potrafią wydobyć więcej mocy ze wzmacniacza, dzięki czemu dźwięk jest czystszy i bogatszy.

Pasmo przenoszenia do 21 kHz

Usłysz to, na co do tej pory nie zwracałeś uwagi – seria JBL GX zapewnia przenoszenie w pełnym zakresie pasma oraz wyjątkową jakość dźwięku.

Indywidualnie projektowane

Wiele marek uważa, że standardowe głośniki i przeciętne pasma przenoszenia są wystarczająco dobre. JBL jest innego zdania. My nie tylko słuchamy i porównujemy głośniki z produktami konkurencji

– porównujemy je także między sobą, aby mieć pewność, że każda seria zapewnia jednakowo dobry dźwięk klasy JBL, znany i poszukiwany przez miłośników systemów audio. To tylko część złożonego procesu projektowania wykonywanego przez najlepszych inżynierów i projektantów przetworników na świecie w celu dostarczania najlepszej jakości dźwięku z różnych półek cenowych.

Opatentowany przez firmę HARMAN deflektor głośnika wysokotonowego

Spełniający funkcję falowodu deflektor głośnika wysokotonowego pozwala na obracanie głośnika i kierowanie dźwięku pod odpowiednim kątem, poprawiając wydajność poza osią. Każdy samochód projektowany jest w inny sposób, a to rozwiązanie sprawia, że dźwięk dociera do wszystkich miejsc we wnętrzu samochodu.

Zewnętrzna zwrotnica (tylko GX600C)

Głośniki komponentowe GX posiadają zewnętrzne zwrotnice, które zapewniają miejsce na zaawansowane obwody, w tym kontroler poziomu dźwięków wysokotonowych i zabezpieczenie głośnika wysokotonowego.

Przystępna cena

Głośniki serii JBL GX zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu audiofilom większej mocy za grosze – są dostępne w korzystnej cenie bez kompromisów w zakresie jakości dźwięku.

Przetestowana niezawodna współpraca z systemami OEM

JBL testuje każdy głośnik pod kątem tych samych specyfikacji co producenci aut, poddając je działaniu ekstremalnych warunków, którym nie sprostałyby słabsze głośniki. Zamrażamy je, pieczemy, wstrząsamy nimi, bombardujemy je światłem ultrafioletowym i włączamy je na pełną moc przez kilka dni, aby mieć pewność, że Twoja inwestycja w sprzęt audio opłaci się na lata.

Specyfikacja


Typ: Współosiowy głośnik samochodowy 3-1/2"

Moc maksymalna: 75 watów

Moc znamionowa: 25 W

Pasmo przenoszenia: 90 Hz – 21 kHz

Impedancja znamionowa: 2,3 oma Skuteczność (2,83 V/m): 89 dB