Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

JBL ENDURANCE PEAK

Producent: JBL
Dostępność:
dostępny
szt.
699,00 zł559,00 zł

Zaprojektowane z myślą o każdym sportowcu. Nowe, bezprzewodowe, wodoodporne douszne słuchawki sportowe pomogą ci skupić się na każdym powtórzeniu.

Uwolnij się od wszelkich ograniczeń i bądź gotowy, aby osiągnąć nowy poziom wydajności dzięki słuchawkom JBL Endurance PEAK. Ciesz się swobodą w pełni bezprzewodowego treningu bez potrzeby ładowania słuchawek nawet przez 28 godzin (4h + 24 h mocy zapasowej). Dzięki technologii PowerHook ™, słuchawki JBL Endurance PEAK wygodnie włączają się i wyłączają, gdy zaczynasz je nosić. Ponadto PowerHook ™ umożliwia wyłączenie pąków TWS bez sięgania po etui do ładowania za każdym razem. Słuchawki JBL Endurance PEAK pracują zarówno w trybie mono, jak i stereo, pozwalając płynnie sterować dźwiękiem lub rozmowami bezpośrednio na słuchawce za pomocą wygodnych przycisków dotykowych. A kiedy twój trening się skończy, połóż słuchawki w wytrzymałym etui.

Nigdy nie boli . Nigdy nie wypadają
Dzięki technologiom TwistLock i FlexSoft te słuchawki są lekkie i ergonomiczne, zapewniają komfort i stabilność niezależnie od treningu. Wkładki w 3 rozmiarach zapewniają wygodę i dopasowanie.

Wodoodporne
dzięki odporności IPX7 i materiałowi odpornemu na pot, słuchawki JBL Endurance Peak są przeznaczone do stosowania w każdych warunkach pogodowych.

Inteligentne etui
wytrzymałe etui chroni słuchawki i je ładuje gdy nie są używane.
Zapewnia dodatkową energię ponad 24 godziny słuchania.

Tryb mono i stereo
Proste i intuicyjne sterowanie dotykowe na prawej słuchawce pozwala wybrać tryb mono dla połączeń i tryb stereo dla muzyki.

PowerHook ™
Elastyczna i bezpieczna konstrukcja zaczepu na ucho automatycznie włącza i wyłącza zasilanie podczas zakładania lub zdejmowania słuchawek. Słuchawki te można włączać i wyłączać bez konieczności ich wymiany za każdym razem.

28 godzin odtwarzania
Ciesz się bezprzewodowym dźwiękiem przez cały dzień, dzięki ciągłemu odtwarzaniu przez 4 godziny i 24 godzinom zasilania z ładowarki.