JBL CLUB PRO+ NC TWS słuchawki dokanałowe z redukcją szumów

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe NC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny
  • 699,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych.
Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki też powinny. Od podróży metrem, przez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS zapewniają najwyższą wydajność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres
dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu „nothing-toplug-in” i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.


Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones, aby dostosować dźwięk do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, tworzone przez najlepszych DJ-ów na świecie.

Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Potrzebujesz chwili rozmowy ze swoimi współpracownikami? TalkThru sprawia, że łatwo to zrobić, mając włączone słuchawki.

Bezproblemowa łączność
Dzięki technologii Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu obudowy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszystkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.

Jeszcze większa klarowność głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technologia kształtowania wiązki 3 mikrofonów zapewnia krystalicznie czysty dźwięk, a jednocześnie eliminuje hałas z otoczenia.

Całodzienne bezprzewodowe zasilanie
„Przeżyj” cały dzień pracy dzięki naładowaniu na 8 godzin i korzystaj z 3 razy dłuższej autonomii
dzięki zasilaniu z etui (24 godziny). Jeśli potrzebujesz odrobinę więcej energii, już 10 minut w etui ładującym zapewni kolejną godzinę działania. Stylowe, ergonomiczne etui ładujące zapewnia zarówno całkowicie bezprzewodowe ładowanie Qi, jak i złącza typu C.

Dotknij, aby rozmawiać
Wystarczy dotknąć ikony logo JBL, aby porozmawiać z Google lub aktywować Amazon Alexa. Trzy czułe mikrofony oznaczają, że Twój cyfrowy asystent nie będzie miał żadnych problemów z usłyszeniem lub zrozumieniem Ciebie.

Poczujesz komfort i wspaniałe dopasowanie
Jednoczęściowa konstrukcja inspirowana profesjonalnymi monitorami dousznymi zapewnia całodzienny komfort. Przy pierwszym użyciu słuchawek pobrana aplikacja JBL przeprowadzi Cię przez prosty test tłumienia, aby zagwarantować Ci najlepsze dopasowanie dzięki dołączonym końcówkom dousznym w trzech rozmiarach.

My JBL Headphones
Zyskaj jeszcze większą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tę bezpłatną aplikację.Specyfikacja techniczna:

Wielkość przetwornika: przetwornik dynamiczny 6,8 mm
Pasmo przenoszenia: 10 Hz — 20 kHz
Impedancja: 16 omów
Czułość: 102 dB SPL przy 1 kHz/1 mW
Maks. SPL: 99 dB
Wersja Bluetooth: 5.1
Wersja profilu Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.7
Typ baterii słuchawkowych: litowo-polimerowe (3,7 V, 55 mAh)
Typ baterii etui ładującego: litowo-polimerowa (3,7 V, 660 mAh)
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth i ANC: do 6 godz.
Czas odtwarzania muzyki z włączonym modułem Bluetooth i wyłączoną technologią ANC: do 8 godzin
Czas ładowania (USB C): 2 godz. od poziomu całkowitego rozładowania
Zasilanie: 5 V, 1 A
Słuchawki: 6,85 g każda (13,7 g łącznie)
Etui ładujące: 55,4 g