JBL CLUB 950 NC

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę
  • 1 069,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

JBL Club 950NC to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z funkcją tłumienia hałasu o dźwięku i brzmieniu czerpiącym z doświadczeń zawodowców. Eleganckie, czerpiące z doświadczeń zawodowych muzyków i wyposażone w legendarne brzmienie JBL Pro Sound oraz dźwięk Hi-Res, dzięki czemu łatwo jest zostawić świat za sobą na pełne 55 godzin odtwarzania muzyki przez Bluetooth. Wszystko za sprawą adaptacyjnego tłumienia zakłóceń, wygodnym nausznikom i składanej, przenośnej konstrukcji. Jednocześnie personalizacja korektora i wzmocnienie niskich tonów za dotknięciem przycisku gwarantują, że każdy dźwięk będzie krystalicznie czysty, jakby grany wyłącznie dla Ciebie. Ze słuchawkami JBL Club 950 NC można zatracić się w muzyce i przenieść do pierwszego rzędu lub na scenę. Legendarne brzmienie JBL Pro Sound i dźwięk Hi-Res dostarczają szerokie spektrum szczegółów i klarowności, zapewniając niesamowite przeżycia dźwiękowe. Adaptacyjne tłumienie zakłóceń pozwala przejść z otaczającego świata do przestrzeni ulubionej muzyki. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przez kilka sekund przycisk Smart Ambient, aby przenieść się w ulubione miejsce muzyczne. To dźwięk, który dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Jeśli chce się uzyskać kontakt z otoczeniem, wystarczy krótkie naciśnięcie przycisku Smart Ambient, aktywujące funkcję Ambient Aware bez wstrzymywania muzyki. Dzięki funkcji TalkThru można swobodnie rozmawiać z ludźmi wokół bez zdejmowania słuchawek; funkcja ta obniża poziom głośności muzyki i wzmacnia głosy zewnętrzne.

Dzięki sygnałowi wejściowemu 2000 mW, słuchawki nie zawiodą w krytycznych chwilach – specjalnie zaprojektowana cewka przetwornika i magnes mają większą odporność na przeciążenia. By wzmocnić niskie tony wystarczy stuknąć przycisk wzmocnienia niskich tonów na prawym nauszniku i uzyskać wymagany dźwięk nie tracąc przy tym żadnego bitu.

Niezależnie od tego, czy preferujesz Asystenta Google czy Amazon Alexa, słuchawki JBL Club 950NC służą pomocą. Wystarczy użyć aplikacji My JBL Headphones, aby ustawić asystenta głosowego, a następnie stuknąć w lewy nausznik, żeby wysyłać wiadomości tekstowe, odtwarzać ulubioną muzykę, sprawdzić pogodę i wiele więcej. Dzięki przyciskowi STAGE+ w aplikacji My JBL Headphones można natychmiast przenieść się do studia DJ-a. JBL połączyło siły z niektórymi z najlepszych DJ-ów na świecie, aby uchwycić brzmienie ich prywatnych studiów nagraniowych, dzięki czemu można słuchać muzyki w taki sam sposób, jak zawodowcy.

Całonocne sesje odsłuchowe nie stanowią już problemu i mogą przeciągnąć się do następnego dnia, gdyż JBL Club 950NC oferują do 55 godzin łączności Bluetooth (22 godzin z włączoną funkcją ANC) przed kolejnym ładowaniem. Dodatkowo technologia Dual-Mic zapewnia doskonałe połączenia telefoniczne – wycisza dźwięki otoczenia, gdy prowadzona jest rozmowa, dzięki czemu można dzwonić z dowolnego miejsca. Od bezprzewodowej muzyki, płynnie połączonej dzięki technologii Bluetooth 5.0, po połączenia głosowe niewymagające użycia rąk – słuchawki nadążają za użytkownikiem w każdym miejscu. Najlepsze słuchawki to takie, o których zapominasz, że są założone. JBL Club 950NC wygodnie dopasowują się do uszu dzięki nausznikom wypełnionym poduszką. Do tego wykonano je z zachowaniem wzornictwa najwyższej klasy z wysokiej jakości materiałów, takich jak metalowe zawiasy i delikatna obudowa. JBL docenia, że sam najlepiej wiesz, jakie brzmienie lubisz, dlatego JBL Club 950NC wyposażono w funkcję Personi-Fi, technologię zasilaną przez HarmanX, która dostosowuje korektor do płci, wieku i preferencji.

JBL Club 950 NC to rozwiązanie w każdym calu przyjazne podróżom – składana konstrukcja sprawia, że łatwo je zabrać ze sobą, podczas gdy smukłe, twarde etui chroni je w torbie lub kieszeni.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar przetwornika: przetwornik dynamiczny 40 mm

Pasmo przenoszenia (pasywnie): 16 Hz – 40 kHz

Pasmo przenoszenia (aktywnie): 16 Hz – 22 kHz

Efektywność: 91 dB SPL @ 1 kHz / 1 mW

Maksymalne ciśnienie akustyczne SPL: 105 dB

Maks. moc wejścia (pasywna): 2000 mW

Czułość mikrofonu: -24 dBV @ 1 kHz / Pa

Impedancja: 32 Ω

Moc nadawania Bluetooth: <6 dBm

Modulacja nadawania Bluetooth: GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Częstotliwość Bluetooth: 2,402 GHz – 2,480 GHz

Wersja profilu Bluetooth: A2DP 1.3, AVRCP 1.5, HFP 1.6

Wersja Bluetooth: V5.0

Akumulator: Akumulator Polimerowy litowo-jonowy (3,7 V / 730 mAh)

Zasilanie: 5 V 1 A

Czas ładowania: < 2 godz.

Czas odtwarzania muzyki z włączonym Bluetooth: 55 godz.

Czas odtwarzania muzyki z włączoną funkcję Bluetooth i ANC: 22 godz.

Czas odtwarzania muzyki przewodowo z włączoną funkcją ANC: 30 godz.

Masa: 372 g