JBL BAR 9.1 Soundbar z Dolby Atmos

9.1-kanałowy soundbar z głośnikami surround i Dolby Atmos®

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę
  • szt.
  • 4 199,00 zł 3 990,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

JBL. Bar 9.1 to pierwszy soundbar JBL z wbudowanym systemem Dolby Atmos, który zapewnia doskonałą kinową atmosferę. Słuchacze niemal poczują krążące helikoptery dzięki czterem skierowanym do góry przetwornikom Dolby Atmos. Te niestandardowe przetworniki dosłownie przenoszą dźwięk na nowy poziom, wykorzystując odbicia w pomieszczeniu, aby odbijać dźwięk ze wszystkich stron.

Oprócz dynamicznego dźwięku Bar 9.1 obsługuje Dolby Vision, wejście wideo 4K, które przekształca wrażenia podczas oglądania, automatycznie optymalizując obraz na każdym ekranie. Bar 9.1 ma również wbudowane Chromecasta i Airplay 2, pozwalając użytkownikom przesyłać ulubione utwory bezpośrednio do listwy dźwiękowej i ustawić idealny nastrój podczas oczekiwania na popcorn.

 

Najwyższej klasy dźwięk przestrzenny
Wynieś doznania, oglądając filmy lub grając w gry, na wyższy poziom. Wbudowana technologia Dolby Atmos®, DTS:X™ oraz cztery zwrócone do góry głośniki odbijają dźwięk od sufitu, tak aby trafiał z powrotem do słuchacza, zapewniając niezwykłe doświadczenia dźwięku 3D.

Prawdziwy dźwięk przestrzenny w sekundę
Natychmiast ciesz się kinematograficznymi doznaniami dźwięku przestrzennego 9.1. Umieść dwa odłączane głośniki 3D za sobą. Nie ma potrzeby używania dodatkowych kabli czy przewodów zasilania.

Odłączane głośniki, które zabierzesz w każde miejsce
Wbudowane akumulatory dają Ci swobodę odsłuchu. Umieść dwa odłączane głośniki dźwięku przestrzennego w dowolnym miejscu w pokoju, aby cieszyć się niezwykłymi doznaniami odsłuchu. Po 10 godzinach słuchania muzyki podłącz głośniki do soundbara, aby je doładować.

820W Moc wyjścia
Dzięki 820 W mocy wyjściowej systemu możesz doświadczać filmów, muzyki i gier jak nigdy dotychczas. Pozwól, aby potężny, immersyjny dźwięk wyniósł Twoje doznania podczas oglądania filmów lub grania w gry na wyższy poziom.

Ekscytujący bas
Solidne i precyzyjne basy z 10-calowego subwoofera bezprzewodowego dodają dynamizmu w filmach akcji i zwiększają ładunek emocjonalny w muzyce.

Ultra HD 4K Pass-Through z technologią Dolby Vision™
Niezwykła rozdzielczość wideo 4K zasługuje na niezwykły dźwięk. Za sprawą soundbaru JBL Bar 9.1 i sparowanego z nim telewizora uzyskasz najwyższą dynamikę dźwięku.

Wbudowane usługi Chromecast i Airplay 2
Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi oraz zgodności z usługami Chromecast i Airplay 2 możesz streamować całą ulubioną muzykę online z wysoką klarownością – wystarczy jedno kliknięcie.

Strumieniuj wszystko
Nie masz ochoty na film? Żaden problem. Dzięki soundbarowi JBL Bar 9.1 możesz cieszyć się także muzyką bezprzewodową, streamowaną przez Bluetooth ze smartfona lub tabletu.