JBL BAR 9.1 kanałowy soundbar z technologią dźwięku 3D i Dolby Atmos

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: JBL
  • Dostępność: dostępny
  • 3 949,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Poczuj jedność z dźwiękiem przestrzennym.

Dzięki dwóm odłączanym głośnikom i większej mocy za sprawą technologii dźwięku 3D Dolby Atmos® i DTS:X™ 3D soundbar JBL Bar 9.1 zapewni Ci doświadczenia audio typowe dla kina domowego. Dzięki 820 W całkowitej mocy systemu nagłośnienia zapewniającego potężne, krystalicznie czyste audio możesz cieszyć się muzyką na miarę Oskarów. Podkręć głośność w 10-calowym subwooferze, aby uzyskać potężnie pulsujące basy z 820 W mocy lub zrelaksuj się przy muzyce strumieniowanej za pomocą usługi Chromecast i funkcji AirPlay. Zanurz się w świecie najnowszych hitów kina lub ponownie przeżyj ulubione sceny z wydarzeń sportowych lub muzycznych. Najbardziej niezwykłe wrażenia z dźwięku w zestawie kina domowego już tu są.


Cechy i korzyści

Najwyższej klasy dźwięk przestrzenny
Wynieś doznania, oglądając filmy lub grając w gry, na wyższy poziom. Wbudowana technologia Dolby Atmos®, DTS:X™ oraz cztery zwrócone do góry głośniki odbijają dźwięk od sufitu, tak aby trafiał z powrotem do słuchacza, zapewniając niezwykłe doświadczenia dźwięku 3D.

Prawdziwy dźwięk przestrzenny w sekundę
Natychmiast ciesz się kinematograficznymi doznaniami dźwięku przestrzennego 9.1. Umieść dwa odłączane głośniki 3D za sobą. Nie ma potrzeby używania dodatkowych kabli czy przewodów zasilania.

Odłączane głośniki, które zabierzesz w każde miejsce
Wbudowane akumulatory dają Ci swobodę odsłuchu. Umieść dwa odłączane głośniki dźwięku przestrzennego w dowolnym miejscu w pokoju, aby cieszyć się niezwykłymi doznaniami odsłuchu. Po 10 godzinach słuchania muzyki podłącz głośniki do soundbara, aby je doładować.

820W Moc wyjścia
Dzięki 820 W mocy wyjściowej systemu możesz doświadczać filmów, muzyki i gier jak nigdy dotychczas. Pozwól, aby potężny, immersyjny dźwięk wyniósł Twoje doznania podczas oglądania filmów lub grania w gry na wyższy poziom.

Ekscytujący bas
Solidne i precyzyjne basy z 10-calowego subwoofera bezprzewodowego dodają dynamizmu w filmach akcji i zwiększają ładunek emocjonalny w muzyce.

Ultra HD 4K Pass-Through z technologią Dolby Vision™Niezwykła rozdzielczość wideo 4K zasługuje na niezwykły dźwięk. Za sprawą soundbaru JBL Bar 9.1 i sparowanego z nim telewizora uzyskasz najwyższą dynamikę dźwięku.

Wbudowane usługi Chromecast i Airplay 2
Dzięki wbudowanej sieci Wi-Fi oraz zgodności z usługami Chromecast i Airplay 2 możesz streamować całą ulubioną muzykę online z wysoką klarownością – wystarczy jedno kliknięcie.

Strumieniuj wszystko
Nie masz ochoty na film? Żaden problem. Dzięki soundbarowi JBL Bar 9.1 możesz cieszyć się także muzyką bezprzewodową, streamowaną przez Bluetooth ze smartfona lub tabletu.

Specyfikacja techniczna:

System dźwięku: 5.1.4-kanałowy
Łączna moc wyjścia głośnika (maks. przy THD 1%): 820 W
Moc wyjścia soundbara (maks. przy THD 1%): 400 W
Moc wyjścia głośnika dźwięku przestrzennego
(maks. przy THD 1%): 2 x 60 W
Moc wyjścia subwoofera (maks. przy THD 1%): 300 W
Przetwornik soundbara: 4 x głośniki typu racetrack + 2 x skierowane do góry głośniki pełnozakresowe + 3 × 0.75"(20mm) głośniki wysokotonowe
Przetwornik dźwięku Surround (każdy): skierowane do góry głośniki pełnozakresowe + 0.75" (20mm) głośniki wysokotonowe
Przetwornik subwoofera: 10"
Wejście HDMI Video: 1
Wyjście HDMI Video (z obsługą ulepszonego zwrotnego kanałuaudio (eARC)): 1
Wersja HDMI HDCP: 2,3
Maksymalne ciśnienie akustyczne (SPL): 103dB
Pasmo przenoszenia: 34 Hz – 20 kHz
Wejścia audio: 1 optyczne, Bluetooth, Chromecast, AirPlay2, USB (serwisowe)
Wersja Bluetooth: 4.2
Profl Bluetooth: A2DP V1.2, AVRCP V1.5
Sieć Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 GHz/5 GHz)

Wymiary (szer. x wys. x gł.) 884 x 62 x 120 mm (soundbar)
                                       173 x 60 x 120 mm (odłączany głośnik dźwięku przestrzennego, każdy)
                                       305 x 440 x 305 mm (subwoofer)
Masa 3,64 kg (soundbar)
        0,72 kg x 2(odłączany głośnik dźwięku przestrzennego)
      11,10 kg (subwoofer)