Kategorie

Nowości

JBL FLIP 4
429,00 zł
Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

JBL Authentics L8S Spotify Connect

Producent: JBL
Dostępność:
dostępny
szt.
2 999,00 zł2 599,00 zł

Bezprzewodowe zestawy głośnikowe JBL Authentic L8 i JBL Authentic L16 łączą w sobie klasyczną konstrukcję z przełomową technologią łączności bezprzewodowej.
Inspirowane legendarnymi modelami JBL Century L100, są one wykonane z autentycznych materiałów i wyposażone w zoptymalizowane przetworniki niskotonowe i wysokotonowe firmy JBL, a wszystko w precyzyjnej konstrukcji akustycznej. W efekcie otrzymaliśmy zdumiewającą jakość dźwięku i szeroką scenę stereofoniczną z jednej obudowy. Dzięki łączności AirPlay, DLNA i Bluetooth obydwa modele Authentics mogą odtwarzać strumieniowo dźwięk z dowolnego urządzenia bezprzewodowego.
Technologia Clari-Fi pozwala odzyskać szczegóły nagrań tracone we współczesnych skompresowanych plikach dźwiękowych dodając szczegółowości i energii strumieniom muzycznym niskiej jakości. Co więcej, bezpłatna aplikacja JBL MusicFlow pozwala łatwo sterować odtwarzaniem za pomocą urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android.
Obydwa modele to stylowe i niezależne zestawy głośnikowe będące idealnym rozwiązaniem do nagłośnienia każdego pomieszczenia i współpracy z każdym źródłem dźwięku.
Bezkompromisowy dźwięk. Wszechstronne możliwości połączeń.
Wynieś splątane kable i skomplikowane zestawy głośników tam gdzie ich miejsce — na strych. Dźwięk zestawów głośnikowych JBL L8 potrafi wypełnić każde pomieszczenie, bez konieczności prowadzenia kabli i przewodów. Inspirowany legendarnymi zestawami głośnikowymi JBL Century L100 zestaw JBL Authentic L8 łączy w sobie klasyczną konstrukcję akustyczną z nowoczesną technologią łączności bezprzewodowej i wygodną obsługą. Drewniana obudowa wykończona czarnym lakierem gitarowym zapewnia wyjątkową jakość dźwięku podczas gdy najnowsze rozwiązania z zakresu łączności bezprzewodowej umożliwiają podłączanie urządzeń przenośnych za pomocą technologii AirPlay, DNLA i Bluetooth®. Bezpłatna aplikacja JBL MusicFlow umożliwia łatwe sterowanie zestawem głośnikowym za pomocą urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android. Ciesz się studyjną jakością dźwięku stereofonicznego JBL i bezprzewodową uniwersalnością jednej stylowej obudowy.
Naprawa skompresowanej muzyki w czasie rzeczywistym.
Program Clari-Fi stworzony przez firmę Harman analizuje sygnał audio w czasie rzeczywistym i dokonuje korekty wadliwych fragmentów fal dźwiękowych w oparciu o szczegółowe informacje dotyczące kodeków i psychoakustyki.
W przypadku wszystkich skompresowanych źródeł audio (np. MP3) Clari-Fi odbudowuje brakujące fragmenty sygnału, wstawiając przybliżone, stałe elementy na podstawie fragmentów, które pozostały w skompresowanym sygnale.

Dwudrożny zestaw głośnikowy z bezprzewodowym strumieniowym odtwarzaniem dźwięku
Pasmo przenoszenia    45Hz - 35kHz
Moc 4 x 30W
Przetworniki 4” głośnik niskotonowy, 1” głośnik wysokotonowy
Wykończenie powierzchni Błyszczący czarny
Funkcja AirPlay    tak
DLNA tak
Bluetooth 3.0 tak
NFC tak
Wejście optyczne (SPDIF) tak
3,5 mm wejście Aux tak
Porty USB do ładowania 1 do telefonu, 1 do tabletu
Clari-Fi tak