Kategorie

Nowości

JBL FLIP 4
429,00 zł
Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

JBL Authentics L16S Spotify Connect

Producent: JBL
Dostępność:
chwilowo niedostępny - oczekiwanie na dostawę
szt.
3 999,00 zł3 549,00 zł

Bezprzewodowe zestawy głośnikowe JBL Authentic L8 i JBL Authentic L16 łączą w sobie klasyczną konstrukcję z przełomową technologią łączności bezprzewodowej.
Inspirowane legendarnymi modelami JBL Century L100, są one wykonane z autentycznych materiałów i wyposażone w zoptymalizowane przetworniki niskotonowe i wysokotonowe firmy JBL, a wszystko w precyzyjnej konstrukcji akustycznej. W efekcie otrzymaliśmy zdumiewającą jakość dźwięku i szeroką scenę stereofoniczną z jednej obudowy. Dzięki łączności AirPlay, DLNA i Bluetooth obydwa modele Authentics mogą odtwarzać strumieniowo dźwięk z dowolnego urządzenia bezprzewodowego.
Technologia Clari-Fi pozwala odzyskać szczegóły nagrań tracone we współczesnych skompresowanych plikach dźwiękowych dodając szczegółowości i energii strumieniom muzycznym niskiej jakości. Co więcej, bezpłatna aplikacja JBL MusicFlow pozwala łatwo sterować odtwarzaniem za pomocą urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android.
Obydwa modele to stylowe i niezależne zestawy głośnikowe będące idealnym rozwiązaniem do nagłośnienia każdego pomieszczenia i współpracy z każdym źródłem dźwięku.
Elegancko prezentujący się dzięki wykończeniu fornirem orzechowym i zachwycający dźwiękiem zestaw głośnikowy JBL Authentic L16 kontynuuje zobowiązującą tradycję zestawów stereofonicznych tej firmy przenosząc ją w erę łączności bezprzewodowej. W jednej obudowie zestawu L16 mieści się sześć końcówek mocy 50 W zasilających sześć głośników zdolnych wypełnić każde pomieszczenie dźwiękiem o wyjątkowym natężeniu i niezrównanej jakości dźwięku. Dodatkowo, zestaw głośnikowy JBL Authentic L16 wyposażony jest we wszechstronne możliwości połączeń, w tym łączność bezprzewodową AirPlay, DNLA i Bluetooth®, oraz wejścia analogowe, optyczne i gramofonowe. Bezpłatna aplikacja JBL MusicFlow umożliwia łatwe sterowanie zestawem głośnikowym za pomocą urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym iOS lub Android. Czas nawiązać połączenie z całkowicie nowym dźwiękiem o długiej tradycji.
Naprawa skompresowanej muzyki w czasie rzeczywistym.
Program Clari-Fi stworzony przez firmę Harman analizuje sygnał audio w czasie rzeczywistym i dokonuje korekty wadliwych fragmentów fal dźwiękowych w oparciu o szczegółowe informacje dotyczące kodeków i psychoakustyki.
W przypadku wszystkich skompresowanych źródeł audio (np. MP3) Clari-Fi odbudowuje brakujące fragmenty sygnału, wstawiając przybliżone, stałe elementy na podstawie fragmentów, które pozostały w skompresowanym sygnale.

    

Trójdrożny zestaw głośnikowy z bezprzewodowym odtwarzaniem strumieniowym dźwięku

Pasmo przenoszenia 35Hz - 35kHz
Moc 6 x 50W
Przetworniki 5,25” głośnik niskotonowy, 2” głośnik średniotonowy, 1” głośnik wysokotonowy
Wykończenie powierzchni: Orzechowy z metalowym radiatorem odprowadzającym ciepło
Funkcja AirPlay Tak
DLNA Tak
Bluetooth 3.0 Tak
NFC Tak
Wejście phono (gramofonowe) Tak
Wejście optyczne (SPDIF) Tak
3,5 mm wejście Aux Tak Porty USB do ładowania 1 do telefonu, 1 do tabletu
Clari-Fi tak