Kategorie

Polecamy

Jamo Concert C97
1 549,00 zł
Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

JBL ARENA 180

Producent: JBL
Dostępność:
dostępny
szt.
1 249,00 zł1 049,00 zł

Głośnik z potężnymi basami, a do tego w przystępnej cenie.

Inżynierowie JBL są od lat pionierami w sztuce dostarczania światowej klasy dźwięku szerokiej publice. Teraz, wraz z wypuszczeniem głośnika podłogowego Arena 180, wprowadzają te same znakomite rozwiązania do Twojego domu i to w cenie, która nie wypali dziury w Twoim portfelu. Falowód w technologii High Definition Imaging (HDI) w połączeniu z głośnikiem wysokotonowym o miękkiej kopułce i średnicy 1" (25 mm) oraz dwoma policelulozowymi głośnikami niskotonowymi o średnicy 7" (178 mm) zapewniają dokładność dźwięku przeznaczoną dla najlepszych artystów i inżynierów. Inspirowane głośnikiem JBL M2 Master Reference Monitor, przez wielu uważanym za najlepszy na świecie monitor studyjny, głośniki Arena 180 są idealnym połączeniem klasyki z przystępnością.

Inspirowany legendarnymi głośnikami JBL M2 Master Reference Monitor

Technologia falowodu High Definition Imaging (HDI) czerpie z osiągnięć legendarnych głośników JBL M2 Master Reference Monitor. Optymalizowane komputerowo ustawianie przetworników oraz integracja sieciowa zapewniają idealną wydajność oraz realistyczne obrazowanie sceny dźwiękowej. Udowodniona rygorystycznymi testami i rzeczywistymi ocenami wyższość akustyczna.

Wzorcowa wydajność głośników JBL

Dwa wysoce wydajne, policelulozowe głośniki niskotonowe o średnicy 7" (178 mm) działają w połączeniu z umieszczonym z tyłu dostrojonym portem bass refleks, zapewniając dokładny dźwięk wart owacji na stojąco. Głośnik wysokotonowy o miękkiej kopułce i średnicy 1" (25 mm) zapewnia czyste i potężne wysokie tony. Doskonałe, zwarte brzmienie basowe zoptymalizowane do zapierającego dech w piersiach słuchania, zarówno w filmach, telewizji, muzyce czy grach konsolowych.

Bezpretensjonalny i nowoczesny wygląd

Współczesny kształt obudowy, z bocznymi i górnym panelem pod pewnym kątem, zapewnia wyrafinowany i nowoczesny wygląd. Delikatna w dotyku farba wokół przetworników i na falowodzie. Dostępne z czarnym lub białym wykończeniem, minimalistycznymi maskownicami i elementami ze szczotkowanego metalu.

 

Potęga dźwięku w przystępnej cenie

Perfekcyjne połączenie mocy JBL, precyzji i przystępności cenowej.


Dane techniczne

Zalecana moc wzmacniacza: 20 – 225W

Pasmo przenoszenia: 39Hz – 40kHz

Efektywność: 88 dB

Impedancja nominalna: 8 omów

Częstotliwości przejścia: 2,1kHz – 18 dB/ oktawa

Rodzaj obudowy: Umieszczony z tyłu port bass refleks

Wymiary (wys. x szer. x gł.):    1086mm x 217mm x 314mm  

Waga: 15,2 kg

Waga: 15.2 kg