Harman Kardon Radiance 2400 bezprzewodowy system audio

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HARMAN KARDON
  • Dostępność: Wkrótce w sprzedaży

  • 19 990,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Niezrównane wrażenia audio w domu.
Muzyka i kino domowe osiągają nowe wyżyny dźwięku i piękna. Wszechogarniający, wypełniający pomieszczenie dźwięk, bez kabli i dużych, pudełkowatych głośników. Doskonałe połączenie eleganckiego, minimalistycznego wzornictwa i najwyższej jakości materiałów. Harman Kardon Radiance 2400 zawiera dwa ultra płaskie głośniki podłogowe i potężny subwoofer, które zapewniają bogaty, szczegółowy dźwięk. Technologia Constant Beamwidth Technology™ wypełnia całe pomieszczenie, dzięki czemu każdy może doświadczyć tych samych ekscytujących wrażeń. Kompaktowy koncentrator cyfrowy łączy się z telewizorem i innymi urządzeniami AV, a Wi-Fi umożliwia łatwy dostęp do ulubionych serwisów strumieniujących muzykę HD. Nie uwierzysz własnym uszom. Albo oczom.

 

Smukłe i oszałamiające wzornictwo
Materiały najwyższej jakości spotykają się z eleganckim, minimalistycznym wzornictwem, dzięki czemu system
doskonale pasuje do obecnych telewizorów. Harman Kardon Radiance 2400 jest dziełem sztuki, gdy jest wyłączony, a po włączeniu zapewnia niewiarygodny dźwięk.

Dźwięk najlepszy w swojej klasie
Najnowocześniejsze osiągnięcia i badania firmy Harman Kardon w dziedzinie audio sprawiły, że system
Harman Kardon Radiance 2400 to najlepszy głośnik, dzięki któremu usłyszysz każdą nutę w sposób zamierzony przez artystę.

Technologia Constant Beamwidth Technology™
Ta opatentowana przez Harman technologia akustyczna wykorzystuje 24 precyzyjnie skalibrowanych przetworników na głośnik, aby stworzyć szeroki punkt centralny, dzięki czemu można usłyszeć niesamowity dźwięk niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Łatwe podłączanie komponentów
Harman Kardon Radiance 2400 wyposażono w cyfrowy koncentrator, który zawiera bogaty zestaw wejść, dzięki którym szybko podłączysz wszystkie swoje ulubione urządzeń audio i wideo, takie jak telewizor, konsole do gier, dekoder czy odtwarzacz Blu-ray.

Strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Wi-Fi i Bluetooth
Harman Kardon Radiance 2400 jest wyposażony w Chromecast built-in™ i AirPlay, dzięki czemu można przesyłać strumieniowo muzykę HD z ulubionego serwisu muzycznego. Dostępny jest również Bluetooth, więc możliwości są nieograniczone.

Intuicyjne elementy sterujące
Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi LCD i całkowicie intuicyjnym elementom sterującym można z łatwością skonfigurować system Harman Kardon Radiance 2400, sprawdzić informacje o tym, co jest odtwarzane, i kontrolować swoje wrażenia.

Łatwa konfiguracja
Głośniki i subwoofer Harman Kardon Radiance 2400 łączą się bezprzewodowo z cyfrowym koncentratorem. Wystarczy tylko podłączyć kable zasilające i przeprowadzić prostą procedurę konfiguracji za pomocą aplikacji Google Home App
lub za pomocą ustawień Apple na iPhonie lub iPadzie.

Bezprzewodowy multiroom
Niech jedna ścieżka dźwiękowa rozbrzmiewa w całym domu lub odtwarzaj w każdym pokoju inną muzykę. Wystarczy dodać inne głośniki obsługujące funkcję multi-room Harman Kardon Citation, aby stworzyć system muzyczny obejmujący cały dom i sterować muzyką za pomocą tabletu lub smartfona.

Porywające basy
Kompaktowy, ale potężny 10-calowy subwoofer o mocy 200 W zapewnia głębokie, wypełniające pomieszczenie basy to wszystko, czego potrzeba, aby wnieść akcję do filmów i emocje do muzyki.

Ukryj cyfrowy hub
Możesz sterować wszystkimi ustawieniami Harman Kardon Radiance 2400 za pomocą pilota Bluetooth, co oznacza, że możesz
umieścić cyfrowy koncentrator za telewizorem lub w szafce i uniknąć bałaganu.

Innowacyjny cyfrowy wzmacniacz pętli indukcyjnej Harman Kardon
Technologia Digital Loop Amplifier koryguje naturalne błędy i zniekształcenia i anomalie występujące w cyfrowym wzmocnieniu, przywracając jakość dźwięku w sposób, w jaki powinien być słyszany. Usłysz każdą nutę tak, jak chciał tego artysta


Specyfikacja

Całkowita moc wyjściowa systemu: 450 W RMS
Moc wyjściowa wieży: 125 W RMS
Moc wyjściowa subwoofera: 200 W RMS
Przetworniki w wieży: 24 x 1,25" (32 mm)
Przetwornik subwoofera: 10" (250mm)
Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD): <1 %
Pasmo przenoszenia: 35Hz - 20kHz
Wejście wideo HDMI: 4
Wyjście wideo HDMI (z kanałem zwrotnym audio): 1
Wersja HDMI HDCP: 2.3
HDR: HDR10
Wejścia audio: 1 optyczne, 1 Aux, Bluetooth, Wi-Fi Audio
Specyfikacja łączności bezprzewodowej
Wersja Bluetooth: 4.2
Sieć bezprzewodowa: 802.11 a/b/g/n/ac

Wymiary
Wymiary wieży (D x H): 320mm x 1769mm
Waga wieży: 7.6kg
Wymiary subwoofera: (szer. x wys. x gł.): 296mm x 400mm x 296mm
Waga subwoofera: 14,6kg
Zasilanie: 100-240V~50/60Hz
Temperatura pracy: 0°C - 45°C