Harman Kardon OMNI 20 - głośnik Bluetooth, Multiroom

Bezprzewodowy głośnik z dźwiękiem HD 24b 96kHz, który może pracować samodzielnie lub jako element wszechstronnego systemu multiroom z Wi-Fi i Bluetooth.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HARMAN KARDON
 • Dostępność: dostępny
 • szt.
 • 1 299,00 zł 1 049,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue

Kolumna systemu bezprzewodowego systemu multiroom Wi-Fi dla bardziej wymagających użytkowników, zapewniająca dźwięk o studyjnej jakości 24b 96kHz, za pomocą Bluetooth i WiFi. Działając w systemie multiroom z pomocą dedykowanej aplikacji, po prostej konfiguracji zapewnia funkcje “Follow Me” - muzyka podąża za użytkownikiem przemieszczającym się po mieszkaniu oraz “Party Mode” czyli tryb odtwarzania tej samej muzyki w całym mieszkaniu. Harman Kardon Omni 20 może pracować w pojedynkę, w parze jako zestaw stereo, w grupie lub w wielokanałowym systemie surround - po odpowiedniej, bardzo prostej konfiguracji za pomocą dedykowanej aplikacji. Kolumna obsługuje strumienie Bluetooth, WiFi a także wejście liniowe z klasyczych źródeł analogowych. Dostępny jest kolor biały i czarny.

Zalety

 • Bezprzewodowe audio w każdym pokoju.
 • Słuchanie różnych utworów w poszczególnych pokojach.
 • Jeden przycisk „Follow me” (podążaj za mną)
 • Przycisk łączenia głośników.
 • Obsługa strumienia dźwięku HD.
 • Pracuje z Twoimi ulubionymi aplikacjami muzycznymi.
 • Wielokanałowy dźwięk surround.
 • Wejście mini-jack lub Re-stream Bluetooth®

 
Specyfikacja

Sekcja audio           
Głośniki: 2x 19mm wysokotonowe, 2x 75mm niskotonowe   
Moc wzmacniacza: 2x 15 W wysokotonowy, 2x    15W niskotonowy   
Pasmo przenoszenia: 53Hz – 20kHz 
Współczynnik S/N: >80dB 

Ogólne
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 GHz~2,480 GHz
Moc nadajnika Bluetooth:  Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, 8DPSK, π/4DQPSK   
Częst. Wi-Fi: 2,412 - 2,472 MHz (2,4GHz ISM, 13 kan.)   
Moc Wi-Fi: maks. 20 dBm (EIRP)   
Modulacja Wi-Fi: 802.11b: DSSS (DBPSK, DQPSK,CCK); 802.11g: OFDM (BPSK,QPSK,16QAM, 64QAM);   
Kompatybilność Wi-Fi: 802.11b/g/n   
Zasilacz: 100 - 240V, 50/60Hz   
Wymiary: 260 x 164 x 166 mm   
Waga: 2,13 kg       

Harman Kardon Omni

Świetne brzmienie w salonie - jasne, że tak, ale ta plątanina przewodów, skomplikowana instalacja i obsługa, a poza tym nikt z domowników poza mną nie umiałby tego obsługiwać!

Świetne brzmienie w całym mieszkaniu? Fajna sprawa tylko sam tego nie zainstaluję a na ekipę fachowców od nagłośnienia mnie nie stać zwłaszcza, że trzeba by kuć ściany, instalować kable… to nie dla mnie!

Tak myślisz? A gdyby tak można było mieć świetne brzmienie bez plątaniny kabli? A gdyby tak wystarczyło postawić kolumnę tam, gdzie chcesz i zwyczajnie podłączyć ją do prądu? I już! Tak, jak głośnik Bluetooth - z konfiguracją za pomocą Twojego smartfona i kilku kliknięć na prostej aplikacji. Obsługa z tego samego smartfona czy tabletu - zupełnie, jak iTunes czy inna, Twoja ulubiona aplikacja do muzyki.

Pomyśl dalej: a gdyby do tego można było podłączyć więcej takich kolumn? W tym samym pokoju, jako system stereo a nawet wielokanałowe kino domowe. W innych pomieszczeniach jako multiroom - Twoja muzyka w kuchni, sypialni a nawet w łazience. Kilkoma ruchami na prostej aplikacji. Wystarczy postawić kolumnę tam, gdzie chcesz.

Pomyśl jeszcze dalej! System multiroom może odtwarzać muzykę w konkretnym pokoju lub w kilku pokojach. A gdyby muzyka mogła podążać za Tobą? Wybierasz opcję “Follow me” i muzyka gra w tym pokoju, w którym jesteś. Zgłodniałeś? Muzyka z Tobą przechodzi do kuchni. Oczywiście gdy ochotę będziesz miał na większą imprezę z przyjaciółmi, tryb “Party Mode” zapewni muzykę w całym domu także!

Pamiętaj jednak, że - w przeciwności do klasycznego systemu multiroom - Harman Kardon Omni może rosnąć wraz z Twoim apetytem na muzykę. Zacząć możesz od prostego systemu startowego w jednym pokoju. Gdy przekonasz się do studyjnej jakości dźwięku 24bity HD, możesz spróbować postawić głośnik w kuchni i zacząć przygodę z multiroom.

A co, jeśli jesteś audiofilem i masz potężne drewniane kolumny i audiofilski wzmacniacz mocy? Absolutnie nie musisz rezygnować z zalet Omni - mamy dla Ciebie Harman Kardon Adapt - odbiornik Bluetooth do podłączenia pod Twój system. Dzięki niemu nie tylko odtworzysz muzykę ze swojego urządzenia iOS czy Android, ale i wpuścisz do nowego systemu multiroom dźwięk ze swojego istniejącego zestawu: z CD, telewizji… z czego zapragniesz!

Jedna prosta aplikacja. Jedna mniejsza kolumna i jedna większa (w dwóch odmianach kolorystycznych - czarne lub białe). Jeden adapter do podłączenia pod Twój system Hi-Fi. Nieograniczone możliwości!