Kategorie

Przeczytaj opinie klientów

Credit Agricole Raty

LukasRaty

Harman Kardon AURA STUDIO 2

Producent: HARMAN KARDON
Dostępność:
dostępny
szt.
1 699,00 zł1 299,00 zł

Domowy zestaw dźwiękowy Harman Kardon Aura łączy w sobie najnowocześniejsze osiągi i precyzję luksusowych systemów dźwięku hi-fi z unikalnym, kultowym wzornictwem. Zestaw Aura cechuje się tak bogatym, wysokiej jakości dźwiękiem, jak może sugerować jego wygląd, dzięki zastosowaniu sześciu wysoko-średniotonowych przetworników współpracujących z wbudowanym subwooferem wytwarzając dźwięk dookólny 360º uzupełniony elitarnymi możliwościami, takimi jak wbudowana obsługa technologii Bluetooth®.

Od płóciennej maskownicy po przejrzystą obudowę, pozwalającą obserwować pracę subwoofera i jego wyjątkową konstrukcję metalową oraz diody LED: Twoje oczekiwania zmienią się na zawsze. Za pomocą aplikacji Harman Kardon Remote możesz poruszać się po uproszczonym menu dającym pełną kontrolę nad bezprzewodowym ekosystemem Harman Kardon. Aura wyróżnia się na tle innych zestawów głośnikowych próbujących bezskutecznie dorównać temu połączeniu piękna i dźwięku, które równie zachwycająco wygląda, jak brzmi.

Cechy i zalety

Sześć głośników średnio-wysokotonowych o średnicy 1,5 cala odpowiedzialnych za precyzyjny, dookólny dźwięk oraz 4,5 calowy subwoofer dostarczający bogatych i potężnych niskich tonów

Zestaw Aura firmy Harman Kardon nie tylko z łatwością wytworzy wypełniający pomieszczenie dźwięk o zasięgu 360º, jego 6 średnio-wysokotonowych przetworników w połączeniu z 4,5-calowym subwooferem potrafią wykreować potężną i pełną szczegółów scenę dźwiękową zachowującą absolutną przejrzystość w każdym miejscu pomieszczenia odsłuchowego. Do dzieła: podłącz, uruchom, podgłośnij. Nie uwierzysz w to, co usłyszysz.

Oryginalna technologia DSP poszerzająca stereofoniczną scenę dźwiękową wypełniająca całe pomieszczenie odsłuchowe pełnozakresowym dźwiękiem

Stanowiąc kompletny, zoptymalizowany system dźwięku Aura wyposażona jest również w dostosowaną technologię poszerzania sceny stereofonicznej DSP firmy Harman. Pozwala ona uzyskać zaawansowany, wyważony i zrównoważony dźwięk zapewniający pełne i bardziej realistyczne doznania dźwiękowe.


Wbudowana obsługa technologii Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie strumieniowe utworów z urządzeń Bluetooth®

Podłączanie urządzeń Bluetooth® nigdy wcześniej nie było tak proste, jak dzięki wbudowanej w zestaw Aura technologii łączności bezprzewodowejBluetooth®.


Wyposażenie/Specyfikacja audio
Typ    Home audio system
Moc wyjściowa    2 x 15W + 1 x 30W
Frequency Response    50Hz – 20kHz
Signal-to-Noise Ratio    93dB
Wyposażenie/Specyfikacja ogólna
Wymiary 270 mm x 215 mm x 215 mm
Waga    2,4 Kg